343 Shares 9848 views

Serial „Zemsta”: Aktorzy, opis

Kino jest integralną częścią życia dla wielu ludzi. Taśmy z różnych gatunków i kategorii iść zatrudnić prawie codziennie, ale nie wszystkie prace są godne uwagi. Niektóre filmy są nieciekawe fabułę, podczas gdy inni różnią straszną osiągi aktorów.

Dzisiaj omówimy popularny serial telewizyjny, który został wydany na całym świecie w 2011 roku. Jego strzelanie została ostatecznie zakończona dopiero w 2015 roku.

„Zemsta” – pokazać, że ma kilka nazw w języku rosyjskim. Na początku 2017 roku, to utwór kinematograficzny ma trzy tłumaczenia w naszym języku, „Revenge”, „Revenge”, „Retribution”. W tym artykule omówimy szczegółowo filmu dowiadujemy się opinie o tym, obsady i więcej. Zacznijmy teraz!

streszczenie

„Zemsta” – seria reprezentowany przez cztery ciekawy sezon, z których każdy ma swoją własną unikalną historię. Jeśli chcesz wiedzieć, format utworach kinematograficznych, a następnie zwrócić uwagę na fakt, że jest to opera mydlana, jak dziwne jak się może wydawać. Premiera projektu odbyła się 21 września 2011 roku na kanale telewizyjnym „Hej BBC”. Fabuła filmu, omówimy trochę później, ale na razie niech wspomnieć inne ważne informacje.

Na chwilę obecną kinematograficzne dzieło „Zemsta”, aktorzy, którzy zrobili wszystko, co możliwe, aby zapewnić widzom na całym świecie serię eleganckich, cztery pory roku, co daje w sumie 89 odcinków. Warto również zauważyć, że jeden cykl trwa 41-43 minut. Ostatni pokaz dzieła filmowego odbyła się 10 maja 2015 roku, a wszelkie informacje o wydaniu nowej serii jeszcze.

fabuła

serial „Zemsta”, aktorzy, które zostaną omówione w dalszej części tego artykułu, opowiada widzom o wydarzeniach odbywających się w bogatej rodzinie Grayson, którzy mieszkają w Hamptons, która znajduje się na Long Island w Nowym Jorku.

Wiele lat temu, Victoria and Conrad przesunąć odpowiedzialność za organizację ataku terrorystycznego, w którym zginęło ogromną liczbę ludzi, z drugiej strony, David Clark. Sąd uznał za winnego człowieka, a po pewnym czasie został zabity w więzieniu. Martwe pozostawił córkę, która po wielu latach zdecydował się przyjść do miasta, ale pod inną nazwą: jest on teraz Emili rozdarty. Jak pan wie, że przychodzi tylko w celu zemsty bezpośrednio związane ze śmiercią ojca.

Cała fabuła jest ciekawa, nawet ekscytujące. Zastanawiam się, czy nasz główny bohater, aby zemścić się na członków zamożnej rodziny mogłyby, udowadniając światu, że jej ojciec był niewinny? Nawiasem mówiąc, „Zemsta”, projekt aktorzy byli w stanie dokonać tak interesujący, że wiele nadziei na wyjście z innego sezonu, choć w 2015 roku twórcy serii, ogłoszono, że prace kinematograficzne zamyka po ostatnim odcinku 4 sezonu.

Aktorzy i role

W momencie rozpoczęcia kręcenia 1. sezonu projektu telewizyjnego było tylko 9 głównych aktorów, ale lista ta wzrosła do tego stopnia, filmowania. Do serialu „Revenge” aktorów dobrano bardzo starannie, tak aby proces odbył się z maksymalną prędkością i bez utraty jakości.

Istotną rolę w pracach filmowego została powierzona znanej aktorki jak medelin Stou. Drugi oficjalny alternatywa pisownia jej imienia jest Madeleyn Stou. Występowała swoją rolę doskonale wyjątkowo urządzone z projektem telewizyjnym.

Ponadto, należy wspomnieć udział słynny kanadyjski aktorka Emily Irene Vankemp, który grał rolę Emili podarte w tym serialu. Ponadto, Gabriel Mann był w stanie skutecznie zaprezentować się w jak największym stopniu w pracach filmowego, wystąpili w nim jako miliardera Nolan Ross, który stał się sprzymierzeńcem naszego głównego bohatera, starając się pomóc jej pomścić jej sprawców ojca.

Dodatkowo, możemy zauważyć, że rola Wiktorii w serialu wykonywane Ashley Madekve, a Conrad stał Genri Cherni. Teraz omówmy dokładniej taką wyjątkową osobowość jako Emily VanCamp.

Emily Irene Vankemp

Ta aktorka urodziła się w 1986 roku. Rodzina miała trzy siostry: Alison, Molly, Katie. Jako dziecko, przyszła aktorka była bardzo lubi tańczyć, aw 12 lat otrzymała ona poważne oferty uczestniczyć w jednej z najlepszych szkół baletowych, które znajduje się w Quebecu. Po pewnym czasie, bohaterka była w Montrealu.

Punktem zwrotnym w jego karierze był udział kobiet w serialu „Everwood”, to jest rzeczywiście jednym z najbardziej popularnych aktorek urodzonych w Kanadzie. Do tej pory, Emily VanCamp jest człowiekiem sukcesu, który osiągnął wiele, ale nie przestać próbować się poprawić.

opinie

Komentarze kinomanów ten projekt telewizyjny jest jasne: ludzie jak ciekawej fabuły, przywrócenia sprawiedliwości i atmosfery jaka panuje podczas przeglądania projektu. Wiele z oburzeniem podkreślić, że serial ma wiele sezonów, aby obserwować, że zajmie znacznie więcej niż jeden dzień.

W tym samym czasie, są tacy, którzy są zadowoleni z tak dużej liczby serii, ponieważ projekt jest naprawdę spektakularny, więc zmiany są bardzo ciekawe do oglądania.

podsumować

Tutaj omówimy jeden z najbardziej popularnych projektów telewizyjnych Ameryki, opinii o tym i innych przydatnych informacji. Seria powinien zadowolić, więc ładny widok i dobre samopoczucie!