649 Shares 2949 views

Jak gotować kurkami: Porady i przepisy

Czy wiesz, jak gotować kurki? Z pewnością nie. Ale dla nich to specjalna technologia przygotowanie przez grzyby, które są szalenie pyszne!

Przykład sposobu przygotowywania lisów opisanego w recepturze.

Kurki w śmietanie

Kurki, duszone w śmietanie – to klasyczny przepis na tych grzybów. Grzyby te różnią się niezwykły smak i zawsze będzie w stanie ozdobić stół, czy to święto lub najbardziej, że nie jest codziennie.

Do przygotowania potrzebne będą:

  • lisy – 0,5 kg;
  • Cebuli – 100 g;
  • Krem – 200 g;
  • pietruszka;
  • Kilka groch pieprz;
  • Olej słonecznikowy do smażenia.

Przed rozpoczęciem gotowania kurki w śmietanie muszą być dobrze wypłukane i pokrojone na kawałki pożądanych ciebie – może to być jak kliny lub plastry. Na życzenie klienta, nie mogą być cięte, ale jeśli gotować duże pieczarki, to procedura jest po prostu nieuniknione. Po wycięciu kurki, umieścić je w głębokiej patelni i Zatoki osolonej wodzie do trzeciego tomu, że zajmują one rozpocząć gotowanie pod pokrywa zamknięta. Po gotowaniu, odczekać 10 minut i usunąć pokrywę. Bez zmniejszania ogień kontynuować proces gotowania aż do czasu, gdy woda nie gotuje się całkowicie.

W międzyczasie, cieszyć się gotować cebulę do smażenia. Aby to zrobić, należy wyciąć w małych pasków i miejsce na przygotowanym patelni z gorącym olejem. Fry powinno być aż lekko złoty kolor.

W tym czasie, zarówno z patelni z pieczarkami wyparowuje wodę, dodać do niego i olej słonecznikowy, dodać smażonej cebuli, nadal smażyć masa jest jeszcze przez pięć do siedmiu minut. Pamiętaj, aby kolidować z kurkami, ponieważ mają one spalone własności.

Na koniec wyznaczonego czasu, zmniejsz ogień piec do bardzo niskiego i wlać kwaśne grzyby kremu. Następnie włożyć do garnka i pieprzem, przykryć i gotować do miękkości – do siedmiu minut na delikatnym ogniu.

Tuż przed podaniem, posypać ziołami i kurkami można umieścić je na stole.

Ten przepis – przykład jak smażyć kurki. Jednakże, oprócz nich mogą być poddawane procesowi gotowania i smażenia. I jak to zrobić jest opisane w poniższym przepisie.

Przed kurkami wrzenia, tak jak wszystkie inne grzyby, powinny być starannie przemywa się bieżącą wodą, ponieważ mają one tendencję do gromadzenia się zanieczyszczeń w fałdach czapki. Po że grzyby trzeba pokroić na cząstki i umieścić w garnku. Ponadto, należy wypełnić je wodą, wystarczy zrobić to dobrze pokryte grzyby. Jako takie, grzyby powinny być gotowane stosunkowo krótki czas – przez pół godziny. W procesie gotowania w górę bulionu pozostaje plenochka i pianki – musi być okresowo usuwane.

Jeśli nie chcesz – nie można sól woda, w której można gotować grzyby, ponieważ nie jest to konieczne. Więc można zrobić, że jeśli w przyszłości będzie ugotowane kurki używane do gotowania innych potraw.

Teraz już wiem, jak gotować i kurki z pewnością zrozumieć, że jest bardzo łatwy i szybki.

W razie potrzeby, można zamrozić gotowane kurki w zimie, na przykład, wykorzystać je gotować każdą potrawę. Ponadto, że później nie będzie tracić dużo czasu na gotowanie kurki, gotowane, nie będą tworzyć dużo miejsca ze względu na fakt, że spadek wielkości.

Teraz już wiem, jak gotować kurki. Ponadto, można je dodawać do sałatek, gotować zupę. Istnieją nawet fani dodać te grzyby w kasze, używać go jako nadzienie do ciasta i torty. W ogóle, mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak gotować kurki, a na biurku zawsze pojawi się jakiś smaczny a może niezwykłe potrawy, składniki, wśród których jest dokładnie ten rodzaj grzyba.