310 Shares 8610 views

Chevrolet Cruze kombi – samochód w duchu czasu

Chevrolet Cruze kombi jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów na świecie. W tej maszynie wiele zalet, do których należą pojemny bagażnik, stylowy design i bogate wyposażenie. Mocne w Cruise mało, jak i klientów. Ale jakie są główne zalety Chevrolet Cruze? Oczywiście, w wyrazisty design. Wszystko tak nie maluje samochód jako jasny wygląd i niepowtarzalny styl. A mówiąc o Kruse, jego konstrukcja jest naprawdę wyjątkowy. Aby to zrobić, należy zwrócić uwagę na konstrukcję przedniej. Widząc, nowoczesny i estetyczny zderzak, z pewnością docenią ciężką pracę projektantów. Chevrolet Cruze kombi – stylowy, nowoczesny i jasny samochód.
Wewnątrz, ten samochód jest atmosfera ruchu i optymizmu. Dynamiczny panel środkowy natychmiast widoczne. I wszystkich szczegółów z najbardziej znanych jest konsola z komputera pokładowego i radia. Nawet w wersji nośnych wystroju wnętrz doskonale. Jakość można przypisać do modelu klasy średniej. Trzeba tylko rozejrzeć, ponieważ istnieją w oczach wielu przycisków i dźwigni.

Lądowanie w Chevrolecie Cruze jest idealny dla aktywnej jazdy. Niska pozycja siedzenia zapewnia doskonałe połączenie z drogi i niemal całkowity brak banków dodaje emocji. Rejs kierownica jest urządzony w stylu amerykańskim z odrobiną europejskiej. Bardzo stylowy koła doskonale uzupełnia wnętrze i staje się nieodłączną częścią kabiny pasażerskiej.

Mówiąc o wewnętrznych wymiarach, nie można ignorować ogromny bagażnik. To – Chevrolet Cruze kombi, więc bagażnik pozwala zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Oczywiście, Cruze nie dziwi wspaniałą ergonomię, ale z „kolegów” może konkurować. Przestronność pampers nie tylko bagażniku samochodu. Pod wieloma względami, Cruz jest znakomita. W tylnym rzędzie siedzeń jest bardzo dużo, tak że wysokość człowieka 175 cm mogą wygodnie tam pozostać. Nawiasem mówiąc, Ford Focus Saloon mniej przestronne. Chevrolet Cruze kombi jest lepszy od swojego najbliższego konkurenta.

Cruze jest różne dynamika i nowoczesne silniki. Ale jakie są jego parametry techniczne? Chevrolet konserwatywnym jednostki 124 koni mechanicznych jest przyspieszane do 100 km / h (lub 60 m / h) do około 12.6 s. Ale w trasie z silnikiem o pojemności 141 litrów. a. wygrywa ten etap po 11 sekund po starcie. A jakie są godne specyfikacje? Chevrolet Cruze uderza dynamikę, ale moc silników jest wystarczająca do prowadzenia aktywnego i pewnie porusza się w ruchu miejskim. Nawet na wagon drogowego do prędkości bez trudności.

Cena modelu Chevrolet Cruze 2013 roku zaczyna się od 599.000 rubli. Ale wagon jest droższe. Cena modelu pięciodrzwiowego zaczyna się od 665,000 rubli. Ale dopłata za pojemnego bagażnika płaci wygodę i praktyczność. Nawiasem mówiąc, wagon jest lepszy od innych modyfikacjach moc silnika. Bezsporne jest 124-konny silnik, w przeciwieństwie do łącznej pojemności 109 koni mechanicznych.