793 Shares 9791 views

Mini-skuter: lekki, szybki i domowy

Mini skuter lub skuter, z własnym napędem, dla wielu jest marzeniem dzieciństwa. Teraz chińscy Internet-rynki pozwalają kupić ten cud dla siebie lub dziecka w stosunkowo niewielkiej ilości. A ten artykuł pomoże rzemieślników właściwy sposób myślenia o tworzeniu własnego „Iron pony”.

Skuter mini – co to jest?

Mini skuter elektryczny – przyjazny dla środowiska pojazd niski poziom szumów. Fakt, że może być pobierana od zwykłego gniazdka, jak smartphone lub laptopa, zaoszczędzić sporo pieniędzy, a właściciel czasu. Jeśli model jest składany, wygodnie jest przechowywać w mieszkaniu, pomieszczenie, na balkonie lub przewożone w bagażniku samochodu.

Mały skuter jest w stanie jeździć z najwyższą prędkością 50 km / h. Nie wymaga instalacji pokoi państwowych, az prawa Federacji Rosyjskiej jest zdefiniowany jako motorower. Za swoją kategorię prawa jazdy M potrzebne – co, nawiasem mówiąc, biorąc pod uwagę razem z samochodem.

Mini-skuter: korzyści

Elektroskuter, przede wszystkim, zanim reszta modeli ma ważną zaletę – oznacza to dosłownie opiera się na zasadzie „usiadł i poszedł.” Nie muszą to zapłon, uruchomić pojazdów elektrycznych lub w celu zdobycia niezbędnej prędkości przepustnicy. Wystarczy raz, aby włączyć przycisk i nacisnąć przycisk „gaz” – miękki start, płynne przyspieszenie i, co najważniejsze, – cichy ruch, który nie może pochwalić żadnej motorowerów i rowerów.

Akumulator jest ładowany z gniazdka sieciowego, ma przybliżoną żywotność trzech lat. Aby naładować akumulator w 100%, to zajmie 4-8 godzin. To wystarczy na 100-120 km podróży. A ze względu na minimalną ilość części, które są podatne na ścieranie, mini-skuter jest w stanie służyć jego właściciel długoterminowo.

Reasumując powyższe, można wyróżnić pięć głównych zalet tego narzędzia:

 1. Cichy.
 2. Nie potrzeba kosztów paliwa.
 3. Nie ma potrzeby wymiany oleju.
 4. Doskonała dynamika rozprzestrzeniania.
 5. Bezpieczne prowadzenie la „rower”.

Piękno takich rzeczy jak mini-skuter, na zdjęciu poniżej w całej okazałości można przekazać – to jest bardzo kompaktowa i wygodna forma transportu.

Krótka historia skuterów

Pierwszy skuterów, motocykli mocno przypominające pojawił się około sto lat temu. Produkowany przez niemiecką firmę Hildebrand & Wolfmüller. Jednak to urządzenie z maksymalną prędkością 40 km / h, nie znajduje w chwili jego wielbicieli, w wyniku czego firma zbankrutowała.

Nazwa „Skuter” pochodzi z języka angielskiego na wiać – uciekać, uciekać. W Stanach Zjednoczonych urządzenie, nawiasem mówiąc, po raz pierwszy „spoczęło na laurach” w 1936 roku. Firma skuter California wywołała poruszenie wśród Amerykanów – automatyczna skrzynia biegów, małe koła o średnicy 5 cali, dwusuwowy silnik, stabilnym podnóżku. Wynalazek został spędzeniu zaledwie 3,5 litra benzyny na 100 kilometrów!

Nowy wysięgnik spowodował w 1977 Yamaha Corporation, uwalniając jego Passol S50: Masa bagażnika z ochroną brudu i rozsądną cenę światła.

Teraz wszystko w ciągu kilkudziesięciu światowych producentów produkować maksymalizacja i mini skutery: w naszym kraju, na przykład, popularne urządzenia z Japonii, Chin i Korei Południowej.

Mini-skuter własnymi rękami

Oto zarys obrazu tworząc elektryczny skuter-bike:

 • Podstawa może być motorower, rower, karty – najważniejsze, że plan był w umyśle, co robić dalej.

 • Myślę, że zostaną wykorzystane jako podnóżka – prawdopodobnie będzie musiał poświęcić czyjeś skuter i może być używany i podnóżka z samochodu.
 • Bateria: Można użyć kilka kawałków komputera „bespereboynik”.
 • Aby akumulatory były bezpieczne, nie zaszkodzi zrobić osłonę dla nich.
 • Pomyśl o tym, gdzie uzyskać hamulec tarczowy: ten, który jest umieszczony na ATV dzieci jest w porządku (w popularnych aplikacjach odsprzedaży starych i niepotrzebnych rzeczy jak części wadliwego sprzętu można kupić w dość śmiesznej cenie). Aby to naprawić, trzeba wywiercić otwór w ramie „rower” i umieścić płytę na klucz cylindra.
 • Jednostka sterująca w każdym chińskim sklepie internetowym, aby rzeczywiście kupić przedmiot w przystępnej cenie, w tym uchwycie i szczegółowe instrukcje instalacji gazowych.
 • Koła – te same dzieci samochód, ATV lub karty. Ich średnica jest pożądane, aby wybrać pomiędzy 4-5 cali.
 • Opony dawcy i rur może być taki sam jak w poprzednim akapicie.
 • Opcjonalnie można użyć tych danych dokładnie b / y – można je znaleźć w dobrej cenie w sklepach.