726 Shares 8706 views

Jak uzyskać ruch na samochód i jakich zasad trzeba przestrzegać

Wszystkie początkujących, którzy zaczynają iść za kierownicą, w teorii, wie jak zdobyć ruch na samochodzie, ale kiedy przystąpić do szkolenia praktycznego, pierwszy problem napotykają – A „jak poruszać c miejsce?” Dlatego staramy się znaleźć tajny element, przy czym zapomnieć o takich przykrych incydentów jak nagle stajni na skrzyżowaniach i światłach. I zawsze będziemy poruszać się w samochodzie bardzo szybko i sprawnie.


Chodzi o przekładni mechanicznej, ponieważ automatyzacja nie jest wykrywany podczas problemów ruchowych. Mała i prosta tajemnica naprawdę istnieje. Cały sekret tkwi w tym, że aż samochód zaczął jeździć pewni, trzeba trzymać nogę w dwóch lub trzech sekund na ustawienie i dopiero wtedy rozpocząć przed końcem, aby zwolnić sprzęgło. Cóż, to wszystko.

Jak uzyskać ruch na samochód? Samochód nie uruchomi się. Po pierwsze, wycisnąć do końca sprzęgła, a następnie powoli, powoli i płynnie zwolnić ciśnienie podczas sprawdzania i, co najważniejsze, czuć się przepaść między stopą do końca pedału. Ta całkowita odległość od jej działania. Powtórz to kilka razy.

Następnie należy uruchomić silnik samochodu. Myślę, że urządzenie znajduje się na równej powierzchni, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał nam się uczyć, a nie ma pieszych, psy i maszyny ze wszystkich stron.

Jak uzyskać ruch na samochodzie? Zacznijmy ruch nie jest tak Nauczono nas i pokazał nam (akcelerator powoli, aż się zatrzyma, a sprzęgło delikatnie do siebie), i użyje tylko jedną nogę i przyczepność. Naszym zadaniem jest – w celu znalezienia i dobre miejsce, aby dowiedzieć się, gdzie pozycja walka i gdzie trzeba być trochę opóźnienia noga. Jesteśmy teraz omawianie samochód z automatyczną skrzynią biegów.

No, to połóż prawą nogę w bok i na czas o tym zapomnieć.

prowadzenie pojazdu, sprzęgło, aż zatrzyma się na pierwszym zestawie prędkości, spojrzeć na pedał jest puścić wolno i płynnie. Mamy zatrzymać ją na pedał w momencie, gdy pojazd zaczyna się poruszać. W żadnym wypadku nie puścić!

Prawie nauczyli się, jak uzyskać ruch na samochód. Idź spokojnie, bez zwalniania sprzęgła, patrząc na drogę, widzimy, że nie ma zakłóceń.

Jazdy samochodem

Samochód zaczął delikatnie poruszać, a nie naciskać na pedał przyspieszenia. Jeśli ponownie nacisnąć na podłodze sprzęgło, samochód z bezwładności nadal iść. Ostrożnie spowolnić, zatrzymać.

Powtórz to ćwiczenie kilka razy. Ważne jest, aby poczuć, że to punkt sprzężenia.

Innymi słowy, powoli, aż samochód zaczyna się poruszać, zwolnić punkt uchwytu do walki, opóźnienie w tej pozycji nogę w jednej lub dwóch sekund, a następnie ponownie ścisnąć końcówkę uchwytu.

Ponownie, ćwiczenie: w ruchu, możemy spowolnić ruch, spowolnić. No, dobra praca na zewnątrz? Mam nadzieję, że każdy rozumie, gdzie punkt ustawienia w komputerze, w następujący sposób: po pierwsze, w środku lub na końcu pedału. Jeśli czujesz to w końcu, „Milimetr” na początku kursu nie jest konieczne, to nie przyniesie nic dobrego. Dlaczego znowu tracić cennego czasu i zdrowia? Opóźnienie startu i nogi „milimetrową” tylko jeśli chodzi o ustawienie punkt.

A teraz pomyśl o prawą nogę i dodać go do pracy. I przenieść się do teorii, którą nauczono jednocześnie delikatnie nacisnąć na pedał gazu i powoli zwolnić sprzęgło (nie zapomnij trzymać nogę w miejscu ustawienia).