776 Shares 5330 views

Jak śledzić samochód za pomocą smartfona

Boisz się stracić samochód, ale nie chce się z tym rozmawiać z ogromną ilością pieniędzy na instalację drogiego i złożonego systemu radiorriangulacji? Nie martw się! Nowoczesna technologia jest gotowa zaoferować Ci możliwość podążania za samochodem (a nie tylko) za znacznie mniejsze pieniądze.

Śledzenie budżetu

Nie możesz znaleźć samochodu? Nie pamiętasz, gdzie był zaparkowany? Zdarza się to wielu i kończy fermentowanie parkingów i wściekle naciskając przycisk z nadzieją, że sygnał lub migające światła wskażą dokładną ścieżkę.

Okazuje się, że nie potrzebujesz kompleksowego systemu trójstronności satelitarnej, aby zawsze wiedzieć, gdzie jest twój wierny żelazny koń. Zwykły żeton GPS lub jednostka radarowa będzie kosztować bardzo kosztowne, a najprawdopodobniej będzie wymagało zamówienia i miesięcznej opłaty. Dla większości jest to bardzo kosztowne i niewygodne.

Dobra wiadomość pochodziła z sfery nowych, nowoczesnych wydarzeń. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twój samochód i szybko go znaleźć, pomogą Ci małe urządzenie, które wraz z aplikacją mobilną będą zawsze informowane.

Czym jest ten cud?

Urządzenie to nazywa się Trackr i nie jest większe od monety, ale jest to uderzający przykład przysłowia "mała szpula, tak drogie".

Po zakupie tego okruchu, potrzebujesz nie więcej niż pięć minut, aby zrobić wszystko, co jest niezbędne do jego efektywnej pracy. Śledzenie powinno być połączone ze smartfonem ("Android" lub iOS), na którym należy pobrać odpowiednią aplikację. Po ukończeniu łączenia gadżetów lokalizacja tego maleńkiego urządzenia zostanie wyświetlona na mapie aplikacji. Wszystko jest bardzo proste!

Tracker nie tylko może być ukryty w samochodzie, ale także wisi na kluczowym łańcuchu, jeśli często zgubisz klucze, a także ukryj się w torebce w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Po wprowadzeniu aplikacji zobaczysz mapę pokazującą pozycję trackera. Jeśli nie możesz znaleźć samochodu lub portfela, kliknij przycisk "Znajdź" – a aplikacja wyświetli pożądany obiekt. Można jednocześnie powiązać smartfon z kilkoma urządzeniami.

Ile jest i gdzie kupić?

Sprzedaż trackerów odbywa się na oficjalnej stronie produktu Trackr. Jedno urządzenie (razem z aplikacją) kosztuje 30 dolarów. Kiedy kupujesz kilka, cena spadnie do 12 dolarów za sztukę. Nie zawsze jest to kosztowne, aby mieć stałą możliwość śledzenia niezbędnych rzeczy.

Dodatkowe funkcje

Dzięki temu małemu urządzeniu można śledzić wszystko, do jakiego może być dołączony. Utrata kluczy? Umieść tracker na kluczowym łańcuchu. Nie pamiętasz, skąd wziął się pilot z telewizora? Urządzenie pomoże! Boisz się, jak by nie stracony kot podczas spaceru? Podłącz Miracle-Trackr do kołnierza. Wszystko, czego się boisz stracić lub chcesz znaleźć, możesz teraz śledzić za pomocą tego urządzenia.

Szczegółowe instrukcje

Zamów Trackr Bravo na oficjalnej stronie internetowej. Być może, do wysyłki trzeba zapłacić około 10 dolarów. Zamówienie zostanie dostarczone do Ciebie w ciągu tygodnia. Podłącz urządzenie do smartfona i rozprowadzaj trackery w miejscach. Następnie pobierz aplikację i sprawdź, jak działa.

Po tych niezwykle prostych czynnościach zawsze możesz mieć świadomość lokalizacji samochodu.