627 Shares 9122 views

"Nokia": modele przycisków push firmy

Fińska firma-producent telefonów komórkowych Nokia (modele przycisków są oddzielone odrębnymi segmentami produktów), dopóki pewien punkt zajmuje wiodące pozycje na arenie międzynarodowej urządzeń przenośnych. Konkurs był dokonywany przez koreańską firmę "Samsung", japoński "Motorola" i brytyjski "Fly". Obecnie firma Nokia, której modele przycisków można znaleźć w tym artykule, angażują się w wspólną sprawę z firmą Microsoft, która dostarcza system operacyjny Windows Phone do urządzeń. Wraz ze spadkiem epoki telefonów z przyciskami pozycja fińskiej firmy na rynku pogorszyła się, ale mimo to urządzenia linii "Lumiya" nie można nazwać bezzwłocznie.


Niemniej jednak nie odejdziemy od tematu. W tym artykule omówimy inne produkty fińskiej firmy "Nokia". Modele przycisków producenta – to właśnie stanie się przedmiotem dzisiejszego przeglądu. Jeśli tak, to będziemy analizować jak najwięcej telefonów, jak to możliwe.

Telefony "Nokia". Modele przycisków

Zacznijmy od urządzenia o nazwie "Nokia 230". Ten model jest wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości równej dwóm megapikselom. Należy zauważyć, że jest też moduł przedni o tej samej rozdzielczości. Ciekawe rozwiązanie. Przekątna wyświetlacza wynosi tylko 2,8 cala. W porównaniu z nowoczesnymi smartfonami, to oczywiście nie wystarczy. Ale nie mówimy o nich, ale o modelach przycisków. I dla nich jest to zwyczajna sprawa, więc w tym przypadku nie ma nic nadprzyrodzonego w tym wskaźniku.

Funkcje telefonu Nokia 230

W projekcie urządzenia wbudowany jest specjalny klucz, który umożliwia natychmiastowe uaktywnienie trybu tworzenia zdjęć Selfie. Nawiasem mówiąc, w pobliżu modułu przedniego aparatu można znaleźć oko błysku LED. To rozwiązanie nie jest dostępne we wszystkich nowoczesnych smartfonach, co czasem narasta zainteresowanie urządzeniem. Obrazy mogą być natychmiast udostępniane przy użyciu popularnych aplikacji opracowanych dla sieci społecznościowych. Obudowa telefonu wykonana jest z poliwęglanu. Wyjątkiem jest tylny panel urządzenia. Wykonany jest z metalu (aluminium) z matową powłoką. Wyrafinowany design wraz z wysoką (i bardzo wysoką) jakością budowania – to właśnie wyróżnia ten model. Jak wspomniano wcześniej, telefon ma wbudowaną lampę błyskową. Z dodatkowych funkcji można również zwrócić uwagę na radio analogowe. Ten model telefonu ma modyfikację. Różnica między nimi polega na tym, że w modyfikacji znajdują się tylko dwa gniazda kart SIM.

Telefony "Nokia". Wszystkie modele (przycisk). Kamery fotograficzne

Następny wiersz jest następującym urządzeniem. Ten model to Nokia 222. Co leży pod tym interesującym numerem? Najpierw aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli. Jej aparat wydaje się odziedziczyć po "Nokia 230". Następnie mamy udoskonaloną baterię, która zgodnie z oświadczeniami fińskiego producenta może zapewnić dwadzieścia godzin ciągłych rozmów. Cóż, w ostatnim miejscu przekątna ekranu wynosi 2,4 cala. Jak widać, przechodząc zmiany baterii, Nokia cofnął się, zmniejszając przekątną wyświetlacza o prawie pół cala.

Funkcje telefonu Nokia 222

Urządzenie zaimplementowało główne punkty, które posiadają telefony Nokia. Wszystkie modele są przyciskami, zdjęciami, które można znaleźć w tym artykule, dać swoim właścicielom radość z oglądania wcześniej zrobionych zdjęć. A potem wszystko opiera się na zasadzie bezpośredniej proporcji – im bardziej jesteś gotów zapłacić za urządzenie, tym lepsza jakość otrzymasz dzięki wbudowanym funkcjom. Z takiej zasady fiński producent nie zrezygnował z produkcji modelu Nokia 222. Tak, 2 megapiksele według nowoczesnych standardów to nie wystarczy, ale w przypadku tego typu urządzeń ten wskaźnik jest, chociaż nie jest transcendentalny, ale nadal jest czymś więcej niż tylko do przyjęcia. Udostępnianie zdjęć może być zawsze proste z urządzenia za pomocą aplikacji społecznościowych. I pomoże to uczynić Internet, który jest obecny w telefonie. Klasyczny projekt raczej nie rozróżnia modelu na tle konkurentów, ale urządzenie wygląda na tyle atrakcyjnie. Używanymi kolorami były klasyczne Gamma – czarne, a także białe wykończenie. Materiał do produkcji – błyszczący plastik. Klawiatura jest malowana w tym samym kolorze co korpus. Wygląda świetnie z klasycznym wyglądem, więc nawet z tak pozornie "złym" wyglądem, nie możesz narzekać. Urządzenie obsługuje dwie karty SIM.