271 Shares 9070 views

Samsung Galaxy Win Duos: specyfikacje, opinie

wielofunkcyjny smartphone Samsung Galaxy Win Duos charakterystyka jest dość dobry. Główną zaletą tego modelu jest uważana za wysokiej jakości ekran dotykowy. Obraz na nim wygląda bardzo kolorowe. Jeśli mówimy o ogólnym parametrów devaysa, należy zauważyć, że pamięć RAM w urządzeniu zapewnia 1 GB.


W tym przypadku, gniazda karty pamięci jest dostępna. Rozdzielczość tego modelu to 480 x 800 pikseli. Osiem procesor może chluby częstotliwości 1,2 GHz. Urządzenie to ma następujące wymiary: szerokość – szerokość 133,3 mm – 70,7 mm, grubość – 9,65 mm. Ile Samsung Galaxy Win Duos? Devaysa cena wynosi około 9300 rubli.

"Iron"

Procesor w tym smartfonie znajduje się chip. Wydajność w tym telefonie jest dość wysoka dzięki zastosowaniu wysokiej jakości modulatorów. Dodatkowo smartfon posiada przełącznik do transmitowania sygnału. Znajduje się w pobliżu mostka diodowego. Konwerter smartfon wykorzystuje typ jednobiegunowy, więc Samsung Galaxy Win Duos dobre cechy.

Dla bloku tyrystorowego telefon odbiera dobre recenzje. Jeśli wierzyć ekspertom, ma typ wielofunkcyjny i jednocześnie pozwala nam rozwiązać wiele problemów. Przemierza modelu zainstalowany na trzech wyjściach i kondensator w nich nie jest tak w przypadku Samsung Galaxy Win Duos w cenie 9300 rubli. Jest to uzasadnione.

Narzędzia do komunikacji

Ten smartphone pozwala wygodnie rozmawiać i SMS wyprostować. Internet obsługuje wszystkie formaty. Sygnał zostanie złapany na tyle szybko. Jeśli to konieczne, właściciel jest w stanie przenieść zaczepy. Bluetooth telefonu komórkowego Samsung Galaxy Win Duos zwrotnych otrzymanych w większości dobre. Z przyjaciółmi, z pomocą swoich dużych plików mogą być wymieniane bardzo łatwo.

Wiadomości mają również możliwość wysyłania przedmiotów. Ponadto zaopatrzony wstawianie znaków opcja. metoda słownikowa, model posiada system. Jeśli uważasz, że poglądy klientów, menu w tym telefonie jest proste i intuicyjne.

kamera

Kamera w przedstawionym devayse charakteryzuje się dużą jasność. Przełącznik funkcji do filmu w tym przypadku jest świadczona. Mikrofon można wyłączyć w razie potrzeby. Użytkownik jest w stanie dostosować efekt kontrastu poprzez zakładkę. Ponadto, właściciel ma możliwość wyboru miejsca, aby zapisać obraz. parametry czułości są ustawiane za pośrednictwem ogólnych ustawień aparatu. Wzrost devayse warunkiem czterokrotnie. Funkcja stabilizacji ma granice badania.

Recenzje komory

Aparat dla smartfonów Samsung Galaxy Win Duos reakcje są zróżnicowane. Jeśli weźmiemy pod uwagę pozytywne komentarze, ważne jest, aby pamiętać, wygodnego menu. Ponadto, właściciele są doceniane przez wysokie ustawienia kontrastu aparatu. Do portretów to idealnie pasuje, a funkcja rozpoznawania działa świetnie. Wraz ze wzrostem rozmycia obrazu na ekranie pojawiają się rzadko. Big Shake aparat nie przenieść. Istnieje również minusem należy przypisać słabej mikrofonu smartphone. Według właścicieli, dźwięk jest napisany bardzo cicho. Podczas fotografowania z wieje wiatr, głos jest prawie niesłyszalny.

Opcje

Przez telefon Samsung Galaxy Win Duos jest stosowany nie tylko do ładowarki i instrukcji, ale także wysokiej jakości słuchawek. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, że dźwięk z nich jest doskonała. Słuchawki są w stanie służyć przez długi czas. Kabel USB w zestawie niestety brakuje. Aby uchronić obudowę Samsung Galaxy Win Duos trzeba wybrać samemu.

ustawienia ogólne

Melodia połączeń jest bardzo proste w montażu. Odbywa się to poprzez menu głównego urządzenia. Informacje na temat kontaktów można uzupełnić w razie potrzeby. Brzmi naciskając wyświetlacz może być regulowana. Informacje na karcie SIM znajduje się na liście w zakładce Device. czyszczenie pamięci jest w devayse usług. Na szczególną uwagę zasługuje opcja modelu wyszukiwarki odbiorcę.

Jeśli wierzyć opinie klientów, aby lokalne grupy stworzyć bardzo prosty telefon. Tryby modelu oglądany na karcie urządzenia. Aby zmienić siłę wibracji musiał udać się do menu głównego devaysa.

funkcje PIM

Kalkulator Duos Samsung Galaxy Win używa jest bardzo dobry. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie powiesić to prawie nigdy nie występuje. Stoper w modelu wykorzystywanym w różnych trybach. Timer w urządzeniu jest również dostępna. Ponadto w zakładce organizator właściciel jest w stanie skorzystać z budzikiem. Dzwonki można pobrać na kartę pamięci o nim.

Kalendarz smartfon wykorzystuje bardzo wygodne. Notatki z nim można tworzyć za pomocą ustawień. Kalendarz pozwala oznaczyć urodzin. Zaplanuj swoje sprawy z góry za pomocą okazuje się łatwo i szybko.

aplikacje na smartfony

Wśród ciekawszych zastosowań Samsung Galaxy Duos Win pamiętać program zapewnienia jakości w celu przetestowania urządzenia. Jest w stanie wykonać skanowanie w ciągu kilku minut. W tym przypadku program wykorzystanie procesora pokazuje. Ponadto, aby zwiększyć produktywność właściciel jest w stanie korzystać z aplikacji „Astro”. Ten menedżer plików jest przeznaczony do wyświetlania funkcjonowanie komend systemowych.

Wśród gier istnieje wiele pasaże. edytor tekstu, model jest ustawiony na „Dokumenty Google”. Wszystkie główne formaty systemu obsługiwane. Aby słuchać muzyki w zestawie devayse „Player Pro”. Ponadto, powyższy wniosek smartphone niezwykłe „Apdeko”. Program ten pozwala na wybranie wygaszacza ekranu piękne. W tym przypadku, wszystkie obrazy są podzielone na kategorie, dzięki czemu wyszukiwanie jest dość proste.

wprowadzenie

Przez obniżenie parametrów wydajnościowych, wiele zaleca się migać smartphone Samsung Galaxy Duos wygrać. Można to zrobić w studiu lub na własną rękę. Dla firmware devaysa potrzebują pierwszy komputer. Dodatkowo w zestawie kabel USB trzeba podjąć. Program firmware za pomocą Odin. Jednak niektórzy radzą, aby użyć „Rom Manager”.

Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszą opcję, firmware odbywa się dość szybko. W tym przypadku, proces może być prowadzony poprzez zakładkę startinga. Po tym konieczne jest, aby czekać na aktualizację plików systemowych. Jeśli mówimy o programie „Rom Manager”, następnie przed uruchomieniem urządzenia defragmentacji. Firmware zajmuje mniej niż 20 minut.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, możemy powiedzieć, że ten smartfon jest wart swojej ceny. Dla przeciętnego kupującego, ten model jest odpowiedni dla prawie wszystkich parametrów. RAM nie jest dużo w jej partii, ale istnieje wystarczająco dużo zalet.

Kamera jest zainstalowana w devaysa bardzo godny. W razie potrzeby zawsze można słuchać muzyki za pomocą odtwarzacza multimedialnego. Aby dobrze bawić, grać na urządzeniu, istnieje wiele. W każdym razie, ten smartfon jest dla tej miłości.