843 Shares 1560 views

Przegląd smartfon ASUS Padfone E: opis, cechy i recenzje

Asus okazał się nie tylko jako producent tabletów. Pod tą marką na rynku istnieją także dość wysokiej jakości smartfony, które są idealne połączenie przystępnej ceny i funkcjonalności.

Na jednym z nich będziemy mówić w dzisiejszej recenzji. jest dedykowany do telefonu Asus Padfone E. W tym artykule opiszemy właściwości techniczne urządzenia, będzie wymienić wady i zalety, a także dać opinie klientów, które mają doświadczenie z urządzeniem. Według niego, w rzeczywistości, to będzie ostatecznie uformowane opinii na temat tego urządzenia. W międzyczasie, przejść bezpośrednio do funkcji smartfonów i rozpocząć z pełnym modelu.

zestaw

Zakup Asus Padfone E, masz białą, zadbane pola pokrytego logo producenta oraz obraz telefonu. Otwierając go, widzisz wszystkie akcesoria, które go wraz z urządzeniem. Ich zestaw, nawiasem mówiąc, jest bardzo bogaty – to ładowarka (podzielona przez adapter i przewód zasilania), instrukcja do telefonu, słuchawki i, oczywiście, sama słuchawka.

Oczywiście, jakość słuchawek Asus Padfone E, nie idzie dalej niż jakiegokolwiek standardowego wyposażenia. Najbardziej, że może – jest dać komunię do drugiej strony (aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces).

projekt

Zewnętrznie smartphone, o którym mówimy, jest dość proste, ale gustowne. Materiały wykończeniowe urządzenia, przynajmniej tam są bardziej do segmentu budżetowego – z tworzywa sztucznego na tylnej okładce i szkła na przedniej części smartfonu.

Forma urządzenie jest niezwykłe ze względu na zaokrąglonych krawędziach i całkowitej nieobecności twarzy. pozostawia pozytywne wrażenie matowej powierzchni ciała, przyjemny w dotyku i nadal dość praktyczne (na to nie będzie widoczne odciski palców).

Ogólnie rzecz biorąc, położenie elementów nawigacyjnych są klasyczne i nieco inna od tego, jak to jest realizowane w innych modelach: istnieje szereg przycisków dotykowych poniżej ekranu; klucz odblokowujący jest umieszczony na górnej powierzchni (wraz z funkcjonalną otwór słuchawki); zmiana objętości huśtawka jest na stronie inteligentny telefon (ze złączem microUSB).

pokaz

Jak wcześniej wspomniano, praktycznie cała przednia część komórkowy (nie błyszczący dekoracyjne płyty dolnej powłoki) jest pokryta ochronnej. Rozwiązanie dość dobry – ten projekt wygląda atrakcyjnie.

Rozmiar wyświetlacza nie jest całkiem standardowe 4,7 cala (jak wielu uważa – doskonały stosunek). Rozdzielczość ekranu sięga 1280 x 720 pikseli, co z kolei tworzy wyraźny obraz o gęstości 312 pikseli na kropka. na cal.

Oprócz tych cech, należy zauważyć, elastyczne dostosowanie jasności obrazu, oraz zamontowany na Asus Padfone E dotykowym zdolnym do rozpoznawania do 10 równoczesnych elementami. Jeśli pierwsza kategoria pozwala wygodnie obsługiwać telefon jak słoneczny dzień, jak iw nocy, drugi stwarza dodatkowe możliwości interakcji z grami.

Obraz, według opinii użytkowników, jak również biorąc pod uwagę cechy techniczne mogą być uznane za dość wysoką jakość w tej klasie urządzeń.

edytor

Telefon obsługiwany przez quad Qualcomm Snapdragon 400 – CPU, każdy z rdzeni, które może wyjście częstotliwości taktowania 1,4 GHz. Smartfon zapewnia pojemność pamięci 1 GB, które poprzez zapewnienie użytkownikom wystarcza do wykonywania podstawowych zadań, i pracować z kilkoma niezbyt uciążliwych gier. A kiedy grasz bardziej skomplikowane cuda smartfonu wydajność grafiki, oczywiście, nie mów. Zgodnie z szybkością reakcji i prędkości Asus Padfone E A68M może być sklasyfikowana jako „powyżej średniej”.

kamera

Urządzenie tradycyjnie wyposażone przedniej i tylnej komory. Były posiada matrycę którego osiąga rozdzielczość 2 megapikseli: jakość fotografowania to znacznie gorzej. Co do drugiego, jego rozdzielczość wynosi 13 megapikseli, a za pomocą różnych narzędzi programowych do poprawy jakości obrazu (autofokus, stabilizacja, Scharpinga, System redukcji szumów) fotografie wykonane przy pomocy Asus Padfone E, okazują się bardzo nawet nic.

powiązanie

Zgodnie z oczekiwaniami dla tego segmentu urządzenia, model ma poparcie dwóch kart SIM. Oba mogą pracować w sieciach 2G / 3G, ale, niestety, nie ma sygnału LTE – jest to istotna niedogodność dla mieszkańców stolicy i dużych miastach, gdzie format gra jest dostępna dla każdego użytkownika.

Oprócz GSM, urządzenie działa również z Bluetooth, Wi-Fi, i posiada funkcję GPS do nawigacji i pozycjonowania.

System operacyjny i powłoki

Podstawą urządzenia programowo praca stoi Android OS w wersji 4.3. Oczywiście podstawą wykonane „własne” shell, przeszedł kilka zmian, przystosowane wyłącznie dla Asus Padfone E. smartphone wyświetlacza, na przykład, otrzymał szereg nowych panelach menu, dzięki której bardziej elastyczne ustawienia i funkcjonalność smartfon znacznie wydłużony. Zmiany te mają wpływ na różne moduły: kamera, szybkie panelu nawigacyjnym, dźwięki i inne rzeczy.

Również nie było opcji, aby dostosować działanie telefonu, gdy jest on umieszczony w stacji dokującej ASUS.

pamięć

Smartfony Asus Padfone E otrzymane 16 PL pamięci wewnętrznej 6 z zastosowaniem standardowych systemów plików. Pozostała przestrzeń 10 GB, użytkownik może korzystać według własnego uznania, przesyłając dane osobowe.

Zdając sobie sprawę, że kwota ta nie wystarczy, producent związany możliwość pracy z kartą pamięci, którego objętość może wynosić do 32 dodatkowych gigabajtów.

autonomia

Urządzenie Asus wykonany, nie jest zbyt znana z dużym marginesem autonomii kosztem baterii o dużej pojemności. Taka sama sytuacja występuje w przypadku Asus Padfone E (16 GB). Jego bateria ma pojemność na poziomie 1820 mAh, która jest niska dla dzisiejszych urządzeniach bogate w funkcje z ekranami żądnych władzy i potężnych procesorów.

Czas, w którym telefon można obsługiwać bez dodatkowych opłat, w zależności od rodzaju wykonywanych przez nich zadań. W szczególności, gdy czytanie książek może „put” akumulator przez 15-16 godzin, oglądając filmy w pracy nad Wi-Fi robi to w ciągu 7 godzin i gier 3D – 3-4 godziny. Tak więc, w porównaniu z podobnymi urządzeniami, Padfone E można nazwać „srednyachkom” w kwestii ochrony akumulatora.

opinie

Bada zaleceń i cech pozostawionych smartfonów klienci mogą być bardziej obiektywne wnioski o urządzeniu. Więc postępować w takim przypadku.

Tak, przede wszystkim chciałbym wspomnieć dużą liczbę wyróżnień. Ludzie pozytywnie scharakteryzować techniczną urządzenia nadzieniem, jego funkcjonalność, wygląd, jakość wykonania. Telefon jest naprawdę „jest” dobra, pewnie trzyma sygnał nie prawie nigdy. To znacznie różni się od modelu chińskiego, obecnie popularne urządzenia niestabilne.

Jednakże istnieją negatywne komentarze na temat niektórych kwestii dotyczących Padfone E. Na przykład, jest to słaby akumulator. Wiele osób skarży się, że jego godziny pracy nie są wystarczające, aby współdziałać z urządzeniem przez cały dzień, i to dostarcza poważne niedogodności. Można się ich pozbyć, z wyjątkiem zakupu dodatkowego przenośną ładowarkę (tzw Moc banku).

Inną wadą jest uważany za cichy głośnik. Nawet przy maksymalnych ustawieniach głośności w sztukach telefon z powrotem dźwięki głośne tyle, że mogą one być jakościowo usłyszeć. To z kolei powoduje dyskomfort jeśli przegapisz ważnego połączenia lub alarm.

Szereg innych negatywnych opinii charakteryzuje pracę modułu GPS w telefonie, a także silnym blasku ekranu w słońcu i trudności w poszukiwaniu i znajdowaniu obudowę dla urządzenia. Ten ostatni problem może być rozwiązany poprzez składanie zamówień w chińskich sklepach internetowych.

odkrycia

Po raz kolejny możemy zauważyć, że producent telefonów, które opisaliśmy dzisiaj, ma długą historię urządzeń wysokiej jakości. I, jak wielu uważa, Asus Padfone E (16GB) A68M jest jednym z takich modeli.

Urządzenie działa stale, bez przerwy, a utrata sygnału – i jest to wskaźnik nakładu inwestycyjnego na niego. Ponadto, potrzeba, aby odpowiednio rozdzielić smartphone zauważyć moduły robocze, w szczególności: – komorę procesora, GSM-odbiornik i innych. Również godne i mieszkaniowych materiały i ich ciasno między nimi. Wszystko to, oczywiście, tylko przemawia na korzyść modelu.

Wady ona na pewno jest i mamy wymienione je tuż nad tekstem. Jednak pomimo nich, telefon pozostawia pozytywne wrażenie i może być traktowane jako opcja dla tych, którzy cenią prostotę, funkcjonalność i dostępność urządzenia. Chodzi przede wszystkim o tych cechach i ma model, który opisaliśmy dzisiaj.