337 Shares 3298 views

Smartphone OnePlus One: recenzje

Współczesny rynek towarów i usług jest pełen różnych modeli telefonów komórkowych. Wśród nich są liderami niesamowite, aby zdobyć serca wielu ludzi. Dziś nasi czytelnicy będą prezentowane na telefon komórkowy o nazwie OnePlus One. Recenzje tego produktu i jego przeglądu pomoże zrozumieć, jak urządzenie. Jak oceniają abonenci gadżet? Jakie są cechy on jest obdarzony? Pod warunkiem, że coś specjalnego? Odpowiadając na te pytania, to będzie można mówić bez obaw o jakość urządzenia.

opis

Co to smartphone OnePlus One? Opinie właścicieli wskazują, że jest to nowy flagowy telefon mobilny. Chodzi o to, że ten produkt jest chiński nowoczesny gadżet. Jest to wielofunkcyjny smartphone doskonałej jakości, co najmniej, więc użytkownicy są zapewnione.

OnePlus Jeden ma wszystko, co jest niezbędne dla współczesnego odbiorcy. Charakterystyczną cechą staje się przystępna cena. Za niewielką kwotę pieniędzy proponuje kupić mocny i modny smartfon.

Zawartość opakowania

Pierwszym zaskoczeniem, że czeka na klientów – kompletny zestaw urządzeń. Zwłaszcza jeśli chodzi o chińskiego zespołu. OnePlus One jest oferowany w dwóch polach. Pierwszym z nich jest telefon, w drugim – ładowarka. Być może obecność kilku skrzynek jest tylko konfiguracja minus.

Co do reszty, nie ma nic dziwnego. Ukończyć żadnego zestawu słuchawkowego, ale fakt ten już od dawna nie jest zaskoczeniem. Skrzynki z gadżetu można znaleźć:

 • smartphone OnePlus One;
 • bateria z telefonu;
 • ładowarka;
 • instrukcja obsługi;
 • Specjalny klips do wyjęcia karty SIM;
 • kabel do podłączenia do komputera (USB).

W tym urządzeniu kończy. Charakterystyczną cechą jest obecność lidera uniwersalnego bloku baterii. Można naładować baterię jako OnePlus Jeden z obsługą USB (na przykład po podłączeniu go do komputera), a także przez zwykłych punktach.

wygląd

Ważnym punktem dla wielu staje się projekt smartphone. OnePlus One opinii w tej dziedzinie zarabia głównie dobre. Wszystko to ze względu na fakt, że model nie ma żadnych możliwości. wygląd telefonu można nazwać standardowym, bez fanaberii. Jak niektórzy kupujący mają rodzaj schludny gadżetu.

Forma średnia smartfon, tylna płyta jest lekko zakrzywiona. Mimo to, należy gadżet jest jeszcze wygodniejsze. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie nie jest straszna. Niektórzy klienci zauważyć, że pojawienie się OnePlus One mnie nie dziwi. Typowym inteligentny telefon bez dodatków i funkcji. Dostępne w standardowych kolorach – białym i czarnym.

korpus

Korpus komórkowy składa się z kilku elementów. Część wewnętrzna jest wykonana ze stopu magnezowego. Składnik ten jest ukryty przed oczami użytkownika. Zewnętrzna osłona jest wykonana z tworzywa sztucznego. Poza tym, urządzenie ma ramę metal i szkło ochronne.

OnePlus Jeden rodzaj dodatniego sprzężenia zwrotnego odbieranego z używany jest z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. matowe powłoki pozwala utrzymać przyjemny wygląd. W smartfonie jest bardzo problematyczna do zera. Jeśli pojawiają się one oczywiście nie będzie widoczny. W dotyku materiał OnePlus One Gruboziarnista.

O zespole

Szczególną uwagę przywiązuje się do montażu urządzenia. OnePlus One opinie posiadaczy smartfonów często nazywa monolityczne. Ale w rzeczywistości, tylna pokrywa jest usuwany z urządzenia. Zakłada się, że użytkownik nie będzie zbyt często demontować gadżet. Ogólnie zatem stała pokrywa. Ale w warunkach domowych, aby usunąć to nie jest trudne.

Ruchomych części w jedyny kluczy OnePlus jeden i przestrzeń dla karty SIM. Jakość wykonania na telefonie cały szczęśliwy. Przyciski szczelnie przylegające do siebie, w szczeliny smartphone nie jest obserwowane. Uważa się, że badane smartfon – to naprawdę jest niezawodne urządzenie, które można zaufać!

wymiary

Smartphone OnePlus Jeden rodzaj dodatniego sprzężenia zwrotnego odebranych i jej wielkość. Nie zawsze, ale często. Ponieważ urządzenie jako całość posiada standardowe wymiary. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że urządzenie jest bardzo duża. I to jest prawda.

Niektórzy kupujący są nazywane „VanPlyus” jeden z największych smartfonów na rynku takich towarów. Jego wymiary sprawiają 75,9h152,9h8,9 mm. Urządzenie waży 162 gramów. To nawet więcej niż iPhone 5S! Ciężki i duży gadżet, który zawsze będzie czuł się w dłoni i kieszeni.

Według konsumentów, na początku stosowania OnePlus Jedno wydaje się być to, że był po prostu ogromny. Ale ręka przyzwyczaja się z czasem. Początkowo użyteczność gadżetu zależy od tego, ile dana osoba przyzwyczajona do dużej smartphone.

Wielu powie, że go nosić w torebce lub dżinsy poręcznych powodu wielkiego ciężaru urządzenia. Ale w krótkich spodenkach letnich – nie. Po OnePlus One – wymiarowej i ciężkiego smartphone.

Być może jest to wielkość urządzenia można nazwać poważną wadę. Ta cecha często powoduje niezadowolenie klientów. Specjalnie dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do pracy z dużymi komórkowych.

O kontroli

Podobnie jak większość nowoczesnych smartfonów, OnePlus Jeden ma szereg kontroli. Usługi te świadczone są na minimalnym poziomie – „Volume” na lewej stronie gadżet, przycisk zasilania, wrażliwe na dotyk przyciski (3 sztuki) pod ekranem. To wszystko do końca sterujące.

Należy zauważyć, że dostępne przyciski na smartfonie nie są zbyt wygodne. Chodzi o to, że są one wąskie, płaskie i małe. Dlatego, regulować głośność i wyłączać / włączać gadżetu nie jest takie proste. Ale to wszystko może być wykorzystane do. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przycisk zasilania jest rzadko używany – odblokować urządzenie mobilne może posiadać bez niej, za pomocą ekranu dotykowego.

Po lewej stronie gadżet zapewnia otwór do karty SIM. Aby usunąć gniazdo, należy użyć specjalnego klipu. Zawierał on OnePlus One. Recenzje podkreślić fakt, że to rozwiązanie jest bardzo wygodne – nie trzeba rozbierać telefonu do zastąpienia karty SIM.

Gadżet górny koniec wyposażony w dodatkowy mikrofon oraz standardowe gniazdo do podłączenia zestawu słuchawkowego. Dół – głośnik stereo oraz złącze do podłączenia urządzenia do komputera i głównego mikrofonu.

Ponadto, komora przednia jest smartphone czujniki zbliżeniowe i lekkie słuchawki. Wszystko to przez długi czas nie zaskoczy klientów – można powiedzieć, że w ogóle, OnePlus Jeden ma standardowe przyciski.

pokaz

Teraz trochę o głównych cechach gadżetu. Co wyróżnia się OnePlus One? Charakterystyka, który jest uważany za jeden z najważniejszych – ustawienia wyświetlania. Został on powiedział, że badane urządzenie jako całość można nazwać nadproża. Zasadniczo jest to ze względu na wielkość wyświetlacza.

OnePlus One – to smartfon o przekątnej 5,5 cala. Dość duży ekran, na którym można zobaczyć wszystko – to się podoba prawie wszystkich nabywców. I można grać na tym telefonie i przeglądania stron w Internecie i czytanie książek. Oczy nie męczą się nawet po długiej pracy z urządzeniem.

Rozdzielczość podoba także – 1920 x 1080 pikseli, o gęstości 401 kropek PPI. Wyświetlacz chroniony jest dodatkową powłoką Gorilla Glass 3.

Należy zauważyć, że główne cechy wyświetlania obrazów można nazwać dobry smartfon. Obraz na ekranie, jasne, jasne i żywe. Kąt widzenia nie jest również pozostawi obojętnym – to jest maksymalna. odwzorowanie kolorów na zamknięciu telefonu do rzeczywistego (naturalny), nie ma stronniczość na korzyść zbyt jasnych lub ciemnych barwach. Zdjęcie z jasnością w smartfonie powyżej średniej.

Jeśli domyślne ustawienia wyświetlania nie zadowolić klienta, może dostosować ustawienia wyświetlania obrazu. Istnieje kilka trybów standardowych – „normalny” i „jasny”. Dla nich OnePlus Jeden otrzymuje pozytywne opinie użytkowników. Ponadto, gadżet zapewnia możliwość ręcznego dostosowania jakości obrazu.

Niektóre widoki konsumentów wskazują, że czasami pojawia się ekran kolor żółtawy. Nie ma jednoznacznych dowodów takiego zjawiska. Dlatego wykonany wierzyć, że nie żółknie u OnePlus One nie jest.

W ogóle, ekran smartphone jest uważany za bardzo wysoką jakość i dobry. Zapewnia maksymalną oddawania barw, balans kolorów, kontrast, „ciepło” tonów. Wszystko do wyświetlania obrazu bez zniekształceń!

do strzelania

Od tej chwili, to jest jasne, co o uzyskanie OnePlus One opinii. Charakterystyka smartphone można wymienić na dobra ogólnego. W każdym razie, według wielu opinii, gadżet oferuje dobre możliwości dla ich właścicieli.

Na przykład, można zrobić bardzo wysokiej jakości obrazy z urządzeniem. Komora główna jest przeznaczony do przechwytywania jakości 13 MN. Ma flash, ale bez autofokusa. W związku z tym, że nie zawsze jest to możliwe, aby obrazy o wysokiej rozdzielczości. Lampa błyskowa jest często używana jako latarka.

ustawienia fotografowania są pokazane w 3 parametrów: ogólnej, kamery wideo. Można wybrać i zapisać w formacie i rozdzielczości i jakości nagrania. Większość kupujących pamiętać, że zdjęcia nie są złe, „powyżej średniej”, ale nie idealne. Zasadniczo OnePlus Jeden otrzymuje odpowiedzi dla głównego aparatu dobra. Należy zauważyć, że na ulicach miotania lepiej niż w pokoju.

Należy również zauważyć, że smartfon oferuje aparat z przodu do 5 megapikseli. To wystarczy, aby zrobić dobre zdjęcia, a także komunikować się za pomocą połączeń wideo.

Aby edytować zdjęcia w edytorze zdjęć gadżetu zapewnia standardowy Android. Dlatego każdy, kto chce rozpocząć edycję obrazów, można wnieść pomysły w życie w ciągu zaledwie kilku kliknięć.

Standardowy tryb wideo – FullHD. W OnePlus Cechą charakterystyczną jest to bardzo dobre. Smartfon pozwala uzyskać dobre zdjęcia i zrobić wielki film.

praca smartphone

Ważnym punktem, gdy każdy telefon jest jego żywotność baterii – bez ładowania. OnePlus Jeden użytkownik dostaje mieszane opinie w tej dziedzinie. Telefon jest wyposażony w akumulator Li-Pol o pojemności 3100 mAh. Jest to dobry wskaźnik dla nowoczesnych smartphone.

W praktyce stwierdzono, że urządzenie działa dobrze. Przy aktywnym urządzeniem użycie baterii trwa przeciętny dzień. Dlatego nie można się martwić o to, co gadżet jest wyłączony w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Pomimo tego, roszczenie do flagowego jest nadal. Na przykład, OnePlus jeden długi ładowania. Bez aktywnego korzystania z urządzenia mogą pozostać przez kilka dni z rzędu.

Pamięć i Platforma

OnePlus One smartphone wydajność w ogóle oferuje dobre. W gadżecie ma Qualcomm Snapdragon 801 to najnowsza platforma, i potężny procesor 4-rdzeniowy. Bit to 2,5 GHz.

RAM, według użytkowników, wystarczy do komfortowej pracy z nowoczesnych gier i programów – 3 GB. Ale powiedzieć, ile miejsca jest zarezerwowane dla przechowywania danych użytkownika, to jest trudne. Po OnePlus Jedną stanowi model z 16 i 64 GB.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że gadżet nie jest możliwe podłączenie opcjonalnej karty pamięci. W związku z tym, nawet przed zakupem należy ustalić, ile miejsca w telefonie będzie wystarczająco – 16 lub 64 GB. Brak możliwości rozszerzania miejsca na połączeniach telefonicznych z klientami gwałtownej reakcji – nie wszyscy są zadowoleni z tego zjawiska.

produktywność

OnePlus One umożliwia różnorodne opinie właścicieli. Wiele podkreślić, że smartphone piękną wydajność. Podczas pracy z gadżetu nie ma żadnych hamulców lub „usterki”. Telefon działa szybko, sprawnie, bez problemów.

Nie można jednak podkreślić fakt, że gadżet nie jest ogrzewany, nawet podczas pracy. Smartfon z łatwością pozwala na oglądanie wideo w formacie FullHD. Wszystkie najnowsze wiadomości z branży gier można grać luźne i opóźnienia.

o interfejsach

Oczywiste jest, co zwykle robi się OnePlus One opinii. Zdjęcia smartphone przedstawione w artykule, pozwala nam zrozumieć, jak proste i łatwe jest gadżet. Ale żaden obraz nie może oszacować interfejsów urządzeń.

Uruchamianie telefonu z sieci GSM, HSDA, LTE, 4G. Smartfon oferuje możliwość pracy z wykorzystaniem internetu bezprzewodowego Wi-Fi technologii. Ponadto, proponuje się wykorzystanie technologii Bluetooth 4.0.

Każdy użytkownik ma prawo do aktywacji interaktywną mapę za pomocą GPS-Navigator wbudowany w OnePlus One. Wyszukiwanie z danych satelitarnych zajmuje minimum czasu.

wnioski

Więc omawialiśmy co OnePlus Jeden otrzymuje informacje zwrotne. Plusy i minusy najważniejszych telefonów różnych odbiorców w różnych dziedzinach. Wszystko zależy od preferencji i oczekiwań właściciela.

Najczęściej następujące składniki są znani wśród mocnych stron:

 • wyświetlacz;
 • Jakość nagrywania;
 • odporność na uderzenia;
 • prędkość;
 • obecność wymiennych płyt o nietypowych kolorów;
 • Cena (model z 64 GB będzie kosztować 17-18 tysięcy rubli).

Wady urządzenia mniejsze, ale nadal zauważalne. Na przykład:

 • wielkość telefonu;
 • nie czujnik najbardziej wrażliwych;
 • dźwięk przez słuchawki średniej jakości;
 • szybkiego rozładowania baterii;
 • długie ładowanie telefonu.

Ogólnie OnePlus Jeden otrzymuje pozytywne opinie. Jest to dobry telefon dla współczesnego użytkownika. Można bezpiecznie zignorować, jeśli chcesz kupić tani i wysokiej jakości gadżet!