162 Shares 1833 views

Lek "Pasta Teymurova" (instrukcja)

Lek „Pasta Teymurova” pojawił się w branży farmaceutycznej przez dłuższy czas. Preparat ten jest niezbędny do przetarcia skóry i nadmierne pocenie się. Lekarze wiedzą, że lek „Pasta Teymurova” Instrukcja który znajduje się poniżej, daje niezwykłą Deodoryzujący, dezynfekcji i efekt suszenia.


Lek „Pasta Teymurova” Instrukcja do których zaleca się jako środek dermatologiczny, ma kilka form wydaniu. można go zakupić w 25 pięcio-, 50 pięcio-, 30 pięcio-, puszki stogrammovyh lub w 25 pięcio-, 40 pięcio-, 30 pięcio-, rurki 50 tigrammovyh. To narzędzie jest jednorodną białą masę z jasnoszarym odcieniem i ma dość przyjemny zapach.

Skład 1 g tego leku to takie składniki: 70 mg kwasu borowego, 70 mg tetraboran sodu, 14 mg kwasu salicylowego, tlenek 25 mg cynku, 35 mg heksametylenotetraminy, formaldehydu 35 mg, 3 mg octanu ołowiu, 3 mg olejek z mięty pieprzowej, emulgator №1, glicerol, cynku, oczyszczony wody.

Preparat „Pasta Teymurova” – ich zastosowanie jest oparte na właściwościach aktywnych składników. Tak więc, składniki pasty dają narkotyk następujące właściwości:

– kwas borowy, tetraboran sodu – środek antyseptyczny;

– kwas salicylowy – przeciwbakteryjny, przeciwzapalny i wpływając skóry;

– tlenek cynku i octan ołowiu – pochłaniający przeciwdrobnoustrojowym oraz środki wiążące;

– heksametylenotetraamina i formaldehyd – środki odkażające, środki przeciwbakteryjne, antimikoznye i dezodoranty;

– mentol, olejek miętowy z mięty zawiera – chłodzenia i rozszerzające naczynia.

Główne wskazania do stosowania tego leku są nadmierne pocenie się, nadmierne pocenie się, ogranicznik pola grzybice, wyprzenia w różnych częściach ciała, chociaż u niektórych pacjentów, jest ona używana w innych chorób skórnych.

Medycyna „Pasta Teymurova” Instrukcja który gwarantuje dobrą tolerancję, ma pewne przeciwwskazania. Są to nadwrażliwość, przewlekłą chorobę nerek, zastosowanie na czczo, ostre zapalenie skóry hamulca. To nie może być stosowany w okresie ciąży, karmienia piersią oraz u pacjentów poniżej 14 lat.

Lek ten nie ma zastosowania do otwarcia ran i chorób zapalnych skóry głowy głowy. W przypadku kontaktu z oczami wklej aby ją usunąć wacikiem, a następnie dokładnie spłukać wodą. Nie zalecamy tego narzędzia, aby umieścić na zbyt rozległe obszary skóry.

Lek „pasta Teymurova” Sposób aplikacji jest bardzo prosta, jest nakładany na zmienioną chorobowo skórę cienką warstwą dwa razy dziennie. Przed zastosowaniem leku należy dokładnie oczyścić i osuszyć skórę. Pastę wciera się w skórę przez 1-3 minuty. Czas trwania terapii zależy bezpośrednio od przebiegu choroby i wpływu.

Środek farmaceutyczny „Pasta Teymurova” Instrukcja który zapewnia, że nie ma wpływu na reakcję podczas pracy z różnymi mechanizmami i zarządzania transportem, może być stosowany o każdej porze dnia. Chociaż istnieją różne opinie na temat tego leku, większość z nich pozytywnego. Pacjenci wyceniane na jego zdolność do zabijania drobnoustrojów, dla właściwości podsushivayuschee, zdolność do absorbowania i usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Lek jest długotrwałe stosowanie może powodować następujące objawy przedawkowania to nudności, bóle głowy, wymioty, biegunka, omdlenia, wysypka skórna. Podczas tego długotrwałego leczenia zaleca pasty antytoksyczny i leczenie objawowe. Efekty uboczne są nudności, bóle głowy, swędzenie, zaczerwienienie skóry, wymioty.

Informacje na temat interakcji leku z innymi lekami nie. Okres ważności – 1,5 roku. Lek przechowywać „Teymurova Wklej” powinien znajdować się w ciemności, w temperaturze 8-15 ° C Jakość leku jest tracona z małą paczkę na agregację pasty do zębów.

499 shares 9507 views
256 shares 6646 views