140 Shares 7954 views

Jak podłączyć Internet do MTS? Algorytm działań

Ten, kto połączył się z telefonią komórkową, stworzył firmy telefoniczne i telefony komórkowe, musisz umieścić pomnik! A nie jeden, ale pod każdą wieżą. Jak mogłeś żyć bez znajomości każdej minuty o stanie zdrowia rodziców, o tym, kiedy dziecko jadło obiad i jak twoja wybrana kochała cię?


Największa liczba abonentów preferuje korzystanie z usług MTS.

Jest to jeden z najbardziej niezawodnych operatorów telefonii komórkowej, który zainstalował swoje wieże w CIS i pomaga poczuć rodzimą ramię, nawet jeśli jesteś z bliskich w dużej odległości. Możesz pisać na piśmie za pośrednictwem poczty elektronicznej, jeśli wiesz, jak połączyć Internet z MTS. Za pomocą komunikacji komórkowej można zadzwonić do krewnych na Ukrainie i na Białorusi, a także odpowiedzą także za pośrednictwem MTS.

Pułapki, które można spotkać podczas łączenia

Zanim połączysz internet z MTS, musisz określić taryfy i zwrócić uwagę na "pułapki" i sprytnie zawleczone frazy w umowie sporządzonej przez doświadczonych prawników firmy. Na przykład: "ruch jest nieograniczony, ale ograniczony". Co to mówi? Mianowicie, że usługa będzie musiała być ograniczona.

Lub co to jest wyrażenie: "podczas korzystania z pakietu usług rzeczywista prędkość może różnić się od tej, która została zadeklarowana". Podczas podpisywania dokumentów konieczne jest narysowanie
Uwaga do tego zastrzeżenia. W przeciwnym razie nie będzie nikogo do zażalenia, spadek szybkości odpowiada warunkom zawartej umowy.

Jak ustalić pakiet MTS

Zanim połączysz internet z MTS i kupisz pakiet, najlepiej zadzwonić do firmy i porozmawiać z operatorem. Jeśli rozliczenie jest duże, komunikacja w różnych częściach miasta może być nierówna. Tylko operator mówi dokładnie, gdzie jest połączenie lepsze, iw jaki sposób – gorsze.

Konieczne jest sprecyzowanie, jaka jest kwota dzienna. Zanim połączysz internet z MTS, musisz zrozumieć, że nie liczba pakietów jest ograniczona, ale szybkość ich dostarczania.

Dla Moskwy firma MTS oferuje pakiet BIT. Płatność miesięczna wynosi 149 rubli, przy czym kwota wynosi 50 megabajtów. Dla tych, którzy mieszkają w innych regionach Rosji, jest pakiet Super-BIT. Jego limit ruchu wynosi 100 megabajtów. Ta usługa jest warta 299 rubli miesięcznie.

Co się stanie, jeśli wydano kwotę określoną w umowie? Nikt nie rozłącza się z Internetem i można dalej pobierać pełne pakiety. Ale pod koniec miesiąca takie konto zostanie rozliczone, że byłoby lepiej przerwać usługę. Programiści nie ostrzegają swoich użytkowników, że przekroczyli limit. Być może programiści powinni zastanowić się nad sposobem zainstalowania systemu ostrzegania? W niektórych przypadkach zapomniana jest liczba pobranych pakietów.

Czy wszystkie modele telefoniczne obsługują połączenie z Internetem?

Przed połączeniem internetu z MTS należy sprawdzić, czy telefon obsługuje technologię WAP i GPRS. Opcje te są konfigurowane w menu urządzenia. Aby dowiedzieć się, czy taka funkcja jest dostępna, przeczytaj instrukcje na telefon komórkowy.

Zdarza się, że telefon jest drogi, wygodny, z wieloma opcjami, ale ta funkcja nie jest dostarczana. Bardzo rozczarowujące, ale musisz kupić inny model.

Połączenie z Internetem

 • Powinieneś przejść do menu telefonu, a gdy na wyświetlaczu pojawi się "Ustawienia", przejdź z niego do opcji "Internet".
 • Wpisz nazwę profilu: MTS WAP.
 • Pobierz stronę startową, wpisując małe litery po łacinie, jak zwykły adres internetowy, wap.mts.ru.
 • Następnie możesz zobaczyć kanał z danymi GPRS i ponownie adresem wyżej wymienionej witryny lub innej: internet.mts.ru.

Następnie tworzony jest punkt dostępu z tymi parametrami, a adres protokołu IP: 192.168.192.168; Port: 9201 lub 8080. Następnie konieczne będzie podanie nazwy lub hasła logowania użytkownika oraz hasła, z którym wchodzisz na stronę MTS.

W zależności od modelu telefonu elementy menu, które należy aktywować, aby aktywować usługę, a liczba ustawień może się różnić.

W przypadku, gdy chcesz łączyć taryfy internetowe MTS z telefonu, w którym zbudowany jest system operacyjny "Android", operacje są wykonywane w następującej kolejności:

 • Naciśnij przycisk "Menu";
 • Wybierz element wskazany jako "Setup";
 • Przejdź do opcji "Bezprzewodowa";
 • Pole wyboru "Mobile Internet";
 • Aktywacja przechodzi do pozycji "Sieci komórkowe".

Następnie w sieciach profil internetowy MTS jest wybierany lub tworzony dla nowego punktu połączenia APN z następującymi parametrami:

 • Nazwa – MTS-Internet;
 • APN – internet.mts.ru.

Wreszcie wpisz swój login i hasło.

Należy zauważyć, że wszystkie adresy internetowe są wpisywane w języku łacińskim.

Teraz możesz połączyć pakiet wybranych usług. Wszystkie funkcje telefonu są włączone i są gotowe do odbioru pakietów internetowych.

Połączenie nieograniczonego Internetu MTS przez telefon

Po podjęciu decyzji o zakupie pakietu i podpisaniu umowy należy aktywować usługę.

Jak połączyć nielimitowany Internet z MTS? W tym celu wejdź na stronę internetową firmy, znajdź program "Asystent internetowy" w telefonie, wybierz dziewięciocyfrowe polecenie i naciśnij klawisz połączenia.

Wygląda tak: * 111 * 995 #.

Ta sama usługa może być aktywowana poprzez wybranie trzycyfrowego numeru 995 i skontaktowanie się z operatorem.

Możesz używać nieograniczonego Internetu, włączając go w razie potrzeby na 1 dzień. Ta opcja taryfowa kosztuje 149 rubli.

Nieograniczony Internet może być aktywowany na dzień lub miesiąc, w zależności od życzenia użytkownika.

Połączenie, z którym ta usługa jest podłączona, wygląda następująco: * 111 * 2139 #. Po naciśnięciu przycisku "call", jest podłączony.

Jaka jest zaleta nielimitowanego Internetu?

Nieograniczony Internet ma przewagę nad usługą BIT: jego szybkość nie jest ograniczona, dopóki ilość pobranej informacji przekracza 1 megabajt. Dla tych, którzy korzystają z pakietu taryfowego BIT, prędkość jest zmniejszona po 5 megabajtach na godzinę.

W ciągu dnia, przy użyciu Internetu z ograniczoną taryfą w przypadku skanowania pakietów, prędkość spada do zaledwie 16 kilobajtów na godzinę.

Po przekroczeniu limitu, odłączeniu usługi lub zmianie planu taryfowego, po zapoznaniu się z warunkami umowy, połączenie GPRS będzie musiało być ponownie zainstalowane po tym samym algorytmie działań.