166 Shares 5435 views

Jak odłączyć sygnał wybierania do systemu MTS?

Nowoczesna technologia od dawna jest krokiem naprzód. Jeśli przedtem nie było komputerów, nie ma telefonów, tylko radia i telewizorów czarno-białych, wtedy w naszych czasach można kupić dowolny ulubiony gadżet, czy to najnowszy telefon komórkowy czy odtwarzacz, itp.


Jak wyłączyć "Hooter" na MTS? Każdy ma telefon komórkowy. Nawet dzieci, które po raz pierwszy uczęszczają do szkoły, są kupowane. Oczywiście wielu zdobywa nowoczesne urządzenia, mając nadzieję, że będą służyć jako doskonałe asystentki. Ale w niektórych sytuacjach telefon komórkowy staje się ciężarem, na przykład gdy wydano dużo pieniędzy na jego utrzymanie i działanie.

Nigdy nie dzwonisz do abonentów z telefonu komórkowego bez karty SIM. Możesz kupić w dowolnym telefonie komórkowym lub od dowolnego operatora. Potem musisz zrozumieć taryfy i dodatkowe opcje. Jedną z tych opcji jest Gudok z MTS. Co to jest usługa i co to jest? Gdy zadzwonisz do innego abonenta, słychać sygnał wybierania, tzn. Mogą to być krótkie dźwięki lub długie sygnały dźwiękowe. W związku z tym, abonent jest zajęty, lub będzie teraz podnieść telefon.

Jak wyłączyć "Hooter" na MTS? Ta usługa firmy jest specjalną opcją, która zmienia dźwięk na melodię, którą lubisz. Oznacza to, że gdy ktoś dzwoni do ciebie, w telefonie komórkowym, zamiast zwykłego dzwonka, wybrany utwór zostanie odtworzony. W zależności od rodzaju melodii, opłata abonamentowa za usługę również się zmienia. W każdej chwili można zmienić melodię na inną lub nawet kilka. Będą grane jeden po drugim, ale wtedy będziesz musiał zapłacić za trzy melodie naraz.

Jak wyłączyć "Hooter" na MTS? Niektóre firmy i ten operator, między innymi, organizują różne działania, podczas których można bezpłatnie korzystać z jednej lub innej usługi. Na przykład usługa "Hooter" może zostać bezpłatnie zaakceptowana przez pierwszy miesiąc, a następnie zostanie naliczona miesięcznie i zastanawiasz się, gdzie idą pieniądze.

Aby uniknąć tej sytuacji, należy wcześniej sprawdzić listę wszystkich płatnych opcji. Jeśli na liście znajduje się usługa, możesz ją odłączyć w dowolnym momencie, jeśli chcesz.

Jak wyłączyć "Hooter" na MTS:

  1. Asystenta internetowego za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej MTS.

  2. Przez telefon komórkowy, wysyłając wiadomość SMS lub wybierając numer * 111 # i dalej, po wyświetleniu monitów na ekranie telefonu wyłączyć tę opcję.

  3. Jak mogę wyłączyć usługę Gudok w systemie MTS? Zadzwoń pod numer 700 (opłata za usługę) i wyłączyć tę opcję przez operatora.

  4. Możesz także wysłać darmową wiadomość tekstową do numeru 700 z tekstem "Wył.".

Jak widać, istnieje kilka sposobów na odłączenie "gwizdka" MTS. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie, ale pamiętaj, jeśli po włączeniu usługi chcesz ją rozłączyć, ale po ponad dwudziestu ośmiu dniach usługa zostanie automatycznie odnowiona, a opłata abonamentowa zostanie odpisana na następny miesiąc. W każdym razie komunikacja w telefonie komórkowym nigdy nie zastąpi prawdziwej komunikacji. Chociaż mobilna komunikacja jest bardzo wygodna, można ją używać do pracy lub rozrywki, na przykład pobierać gry i zdjęcia, muzykę, oglądać filmy przez Internet, ale komunikować się z przyjaciółmi i ludźmi bliskimi lepszym "żyj".