473 Shares 7812 views

Fabuła „The Shot” (Puszkin): podsumowanie produktu

„The Shot” Puszkin (krótka historia treści zawarte w tym artykule) napisał w 1830 roku, a wydany go rok później. Historycy badający biografię pisarza, że ta praca jest wyraźnie autobiograficzny. W życiu Aleksandra był podobny przypadek. Więc streszczeniem historii.

Opis bohatera

Historia zaczyna się historia, że pułk oficera kwaterował w miejscu, nazwać N. Nuda tu było straszne. Funkcjonariusze nie robić nic. Po tym wszystkim, nauka odbywają się tylko rano, a wszystkie inne czasy były pozostawione same sobie. W tej wsi mieszkali byłego huzar którzy gospodarzem w swoich domowych obiadów dla młodych żołnierzy. Nazywał się Silvio. To była dziwna i tajemnicza osobowość. Wiadomo było, że kiedyś służył jako huzarzy, a następnie wycofał się i osiedlili się w tym odległym miejscu. Nikt nie wiedział, dlaczego musiał to zrobić. Był ponury i milczący, w debaty i dyskusje nie wejść. Nikt nie ma ochoty i wspiąć się do jego duszy i zapytać o jego przeszłości. Ze wstępem do głównego bohatera rozpoczyna swoją opowieść w dziele „The Shot” Puszkina. Streszczenie odcinka jest podana tutaj.

Potyczka na funkcjonariuszy gry w karty

Pewnego dnia, gdy po raz kolejny funkcjonariusze kolację z Silvio nastąpił nieprzyjemny incydent między właścicielem domu i jeden bardzo młodego działacza. Goście, jak zawsze, karty do gry. To była ich jedyna rozrywka. Sam Silvio bardzo rzadko brał udział w takich wydarzeniach. A jeśli nadal gra, a następnie przez własnych zasad. On nigdy się komentarze do swoich partnerów. I jeśli zauważy swoje błędy, awarie zapisane w przeciwników notebooków, nie wspominając w tym samym czasie, a nie słowa. Tym razem był przekonany do gry. Podczas procesu Silvio punter zauważył błąd i zaczął pisać coś z kredy. Jego przeciwnikiem jest zauważyli i zaczęli się kłócić. Były huzar cichy, nadal wykonywać swoje zadania. Młody oficer, stracił ekspozycję i wrzucił do hosta mosiężny świecznik domu. Wszyscy spodziewali się, że sprawa zakończy się pojedynek. Jednak Silvio nie zrobił. Przez zęby, poprosił wroga do wycofania się. Streszczenie opowiadania Puszkina „The Shot” nie pozwala przekazać namiętności, który był w tym czasie wokół głównego bohatera i jego przeciwnik.

Silvio opowiada o swojej długoletniej pojedynku

Jeden z byłych husaria otrzymała w kopercie mail. Po przeczytaniu jego zawartości, od razu zdecydował się opuścić. Powodem tak szybkiego wyjazdu, produkuje tylko jeden młodego oficera, który zaprzyjaźnił się z i kto mógłby powierzyć swój sekret. Silvio opowiedział mu historię, że zdarzyło mu się wiele lat temu, kiedy jeszcze pracował jako huzarzy. Okazało się, że w tym czasie zadzwonił na pojedynek jeden odważny oficer obelgi na niego. Pojedynek odbył. Oficer strzał uderzył czapkę Silvio. Kiedy nadszedł czas, aby strzelać huzar, odmówił. Po tym wszystkim, to był sprawca, jedli wiśnie i cała jego wygląd pokazał mu moją pogardę. Po tym incydencie, Silvio opuścił armię i osiedlili się w tym odległym miejscu, gdzie znalazł swój oficerów. List, który otrzymał zawierały informacje, że jego dawny przeciwnik, który teraz stał się hrabia, niedawno ożenił. Silvio zdecydował się zapłacić go z powrotem, zabijając go w pojedynku. Dotychczas tajemniczo opisuje wydarzenia z ostatnich lat z życia głównego bohatera w opowiadaniu „The Shot” Puszkina. Krótki zawartości scen gdzie Silvio dzieli się swoją tajemnicę z przyjacielem, jest pokazany tutaj.

Zwrot huzar strzał po wielu latach

A nasz bohater pojawia się w domu hrabiego, który nie spodziewał się zobaczyć swojego byłego kolegę po tylu latach. Dowiedziawszy się, że Silvio chce, aby strzał, prawo pozostaje dla niego Hrabia zbladł. Bo teraz miał coś do stracenia. Miał młodą żonę. Tak kończy się historia „strzał” (podsumowanie). Puszkina, być może w tym dziele opisał incydent, który wystąpił do niego w samym pojedynku. Następnie poeta przyszedł do walki z wiśniami – on je lunched. W momencie skończyło się dobrze dla niego.

W 1830 roku napisał opowiadanie „The Shot” Puszkina. Podsumowanie produktu masz tylko do odczytu. Historia stworzenia w życiu Rosji został oznaczony przez popularnego niepokoju i utraty stabilności politycznej. Być może to jest to, co skłoniło autora do napisania tego utworu.