683 Shares 6236 views

Jurij Jegorow: biografia, kreatywność i najlepsze wiersze

O biografii poety Yuriya Egorova bardzo niewiele wiadomo, ale niektóre informacje są dostępne.


Krótka biografia Yuriya Egorova

Poeta Jurij Jegorow urodził się 26 maja 1962 w Moskwie. wykształcenie wyższe poeta z Moskiewskiego Instytutu Pedagogicznego Regionalnego nazwana N. K. Krupskoy. Po ukończeniu wydziału historycznego Uniwersytetu, Jurij Jegorow większość swojego życia zaangażowanego w działalność dydaktyczną. W 2010 roku pracował w biurze w planowym władz miejskich.

Yuri działalność poetycką rozpoczyna się w 2008 roku, następnie w 2012 roku poeta nagle znika, a nowy produkt nie zostanie opublikowany. Ponadto, wraz ze zniknięciem autora wszystkich informacji o poecie i jego wierszy po prostu zniknąć z Internetu.

Pracuje dla duszy

Bardzo dziwny jest fakt, że poezja jest fantastyczna-nick (pseudonim autora) nie otrzymują należytej uwagi. Pomimo faktu, że jesteśmy często do czynienia z jego dzieł w Internecie, Jurij Jegorow nie jest szczególnie popularne, ale fani jego pracy, oczywiście, istnieje.

Czytając opinie jego wierszy, często można zobaczyć negatywną opinię, w jaki sposób i blask fraza „głupi rytm pracy”, „jednosylabowe rymy”, „zbyt zwyczajne słowa w treści.” Ale jest proporcja nieprawości w swoich pracach poeta wykorzystuje różne rodzaje poetyckie rymy – można spotkać się i krzyż, i pokrewne, a zewnętrzna i wewnętrzna.

Jednak to jest piękno wierszy Egorova: ze względu na swoją prostotę, są łatwe do zrozumienia dla każdego. Po tym wszystkim, aby tworzyć piękno, to nie jest konieczne, aby utworzyć złożony wzór. Piękno tkwi w prostocie.

Wiersze poety Yuriya Egorova są wypełnione poczuciem; są one w stanie powiedzieć o poecie tyle bardziej niż cokolwiek innego. Jego prace są pełne metafor, personifikacje, epitetów, porównań. Autor jest jednak w pokłonu, w równoległym wszechświecie, gdzie wszystkie jego wspaniałych romansów i jasnych kolorach. Pomimo faktu, że wiele z liryki jest obecna w dziele poety, głównym tematem, który był nie do zniesienia tęsknota za kobieta, która pracuje czytelnika zanurza się przyjemnym melancholia, smutek, który jest osobliwy uśmiech.

Wiele pięknych słów o miłości

Jego wiersze można mówić dużo i przez długi czas, to lepiej po prostu dać przykład niektóre z najbardziej znanych dzieł Jegorow. Yuriya Egorova wersety oddany do jednej kobiety, produkt, które są wypełnione czułością i niepokojem:

Dla okna –
zamieć
Płatki śniegu całą noc
latać
Kłamiesz i ciepła
łóżko
I jest łatwy w ciemności
Marzyć.

Jeśli poety wiosna – czas do tego wspaniałego uczucia, które mogą inspirować i podnosić się z ziemi, jesień – czas smutku i uczuć. Podobnie jak inni autorzy, poeta Jurij Jegorow pisał o swoich uczuciach, o swojej miłości. Był w stanie porównać swój stan wewnętrzny i charakter, który zmienia się jego nastrój w trudnych chwilach.

Dlaczego płaczesz, jesień światło,
Że deszcz gwałtownie, po czym odchodzi?

Jego wiersze są przesiąknięte smutkiem, poczuciem przetargowej, która jest tak potrzebna człowiekowi wzajemności. Pomimo tego, linia nie jeździ w głębokiej depresji, ale wręcz przeciwnie, sprawiają nam myśleć o tak wysokim uczucia jak miłość.

Jego wiersze są niesamowite popularność, ale niewiele osób wie, kto jest autorem tych pięknych słów …

Chodź … oszukać wieczność?

Pozwól sobie zakochać się ze mną …

Jak zmysłowy i penetracją jego słowa! Robią sobie drogę do serca i dotknąć duszy!

Niesamowite cechy liryki poety

Po zapoznaniu się z pracami Yuriya Egorova, możemy wyciągnąć pewne wnioski na temat charakteru utalentowanego człowieka, a nawet zauważyć paradoks: mimo całej swej psychicznej udręki, był w stanie postrzegać siebie jako coś wielkiego. Zagłębiając się w rozumieniu jego poezji miłosnej, można zobaczyć jak nisko to jego opinia o sobie. Tak więc wydaje się dziwne, że Jegorow był w stanie pisać o sobie jako o kimś znaczącym.

W niektórych swoich pracach i próbuje nazwać się głupcem, nie mogąc utrzymać elementarnych, zachować swoje szczęście w innych, pisze o sobie jako o człowieku, który zostanie zapamiętany przez ludzi będzie teraz wiadomo, i po wielu, wielu lat. I on naprawdę miał rację – jego wiersze są świetne, i tych, którzy są zaznajomieni z twórczością autora, nie pozostanie obojętny na sylaby, który jest obecny we wszystkich pracach, a poczucie, że poeta Jurij Jegorow stawia pod każdym słowem.

… Znalazłem sto lat
Książka w czyimś małym mieszkaniu.

Inne wersety Egorova: magia w każdej linii

Ale oprócz poezji miłosnej i Jurij Pawłowicz pisał wiersze, które mogłyby odtworzyć specyficzny nastrój. Linia, którą napisał w przeddzień Nowego Roku, czytelnik jest zanurzona w nastroju zimowej, która powoduje bolesną tęsknotę za przeszłością, niesamowite pragnienie komfortu. Pisał:

Frost nakrochmalony powietrze,
Śnieg błyszczy i piski,
I w ciszy przytulnych sypialni
Twoje miasto śpi.

W umysłach natychmiast pojawiają się duże płatki śniegu za oknem, ciepło ogniska, pieczenie ogień w kominku, obecność bliskiej osoby ubranej w pobliżu i kolorowe drzewa. Atmosfera tego noworoczny z niezwykłych metafor i epitetów personifikacje tworzy romantyczny Jurij Jegorow.

Narrator: wiersze, które można czarować

Jegorow pracował pod pseudonimem „zjawiskowy-nick”. I w rzeczywistości nie było przezwisko, ponieważ wszystkie jego wiersze są jak bajka – są więc wpływać na duszę, że często podczas czytania jego dzieł przez dreszcze ciała biegać. Najbardziej zdumiewające w swej pracy, jak udało się Jurij Jegorow opisać uczucia bohaterów w swoich wierszach. Jednocześnie smutny i ciepłe, przytulne i radość – to możliwe? Być może po prostu sprawdzić wspaniałe, magiczne wiersze Egorova.

Warto odnotować fakt, że wiele pięknych kreacje Jury z muzyką. Linie jego twórczości inspirują nadzieję w każdym czytniku, a oni nadal są inspiracją dla pisarzy, artystów i kompozytorów.

Beautiful „bajki” o miłości

Jednym z najbardziej poruszających jego dzieł jest „Opowieść dla dwojga”. Subtelność w postrzeganiu świata, specjalny tęsknota za ukochaną jednego – Yuri udało się przekazać wszystko to w linii „Opowieści o dwóch”, który został napisany we współpracy z poetki Kseniey Arhipovoy, a po czasie ustawionym muzyki przez Władimira Buslaeva:

I na Ziemi była zima, las zadzwonił kryształ …
Z uśmiechem, smutny przy oknie, zmęczony mag
Paliłem i pisał opowieści o małych księżniczek,
I te historie (czasami) się spełniły u ludzi.

Ale poza „Tales for Two” w repertuarze było Egorova i wiele innych wierszy duchowe. W innym z jego „bajki”, pisał:

Moja dusza skrzypek, ostatnia uwaga – zdanie

Dotknij mnie łuk jak ostrze noża.

Ogólny wniosek z pracy Yuriya Egorova

Jurij Jegorow, którego wiersze dotykają najgłębszych strun duszy ludzkiej, był prawdziwym poetą, choć nie otrzymała taką szeroką popularność, a jego kolegami z twórczego pisania. Jednak teraz ludzie czytają Egorova można nazwać naprawdę żywy pisarz, którego wiersze zapamiętane, tworzą wyjątkową atmosferę, która, niestety, jest daleki od odtworzenie każdego autora. Już dzisiaj takie „awaria” i „źle” w literaturze współczesnych poetów zyskują popularność.

Jego praca budzi nadzieję i zaufanie do tych, którzy rozczarowani życiem i nie wierzy w szczęśliwe zakończenie. Że jasne wrażenie, że pozostaje po przeczytaniu wiersze Yuriya Egorova, każdy czytelnik przynosi spokój i ciszę w chwilach zachwiania równowagi psychicznej. Jego prace są naprawdę w stanie zmienić wygląd rzeczy, tak, że wszystkie kłopoty i niepowodzenia nie będzie postrzegany z tej samej wściekłości i rozpaczy. Jurij Jegorow zdobył uznanie i szacunek, które, niestety, już dawno nie otrzymałeś.