80 Shares 8711 views

Znaki zodiaku: zgodność Panna i Koziorożec

Dwa znaki ziemskie zodiaku – Panna i Koziorożec mają wiele wspólnego, co pozwala na budowanie długotrwałych i harmonijnych związków.

Panna: podstawowe cechy

Panna jest znakiem zodiaku, symbolizującym logikę i realizm. Dziewicze spokojne, wyważone i praktyczne osoby, są inteligentne, precyzyjne i inteligentne. Duchowe potrzeby zawsze przychodzą przede wszystkim do nich. Celowość, trzeźwy umysł i logika pomagają Virgo w karierę i stać się profesjonalistą w każdej dziedzinie, zwłaszcza w tych, gdzie trzeba zajmować się analizami i obsługiwać duże ilości informacji. Są interesujące i we wszystkim, co mogą zrozumieć.

W tym przypadku nie powinniśmy zapominać o takich słabościach Matki jako tajemnicy, nadmiernej krytyce, w tym w odniesieniu do bliskich ludzi, i trochę chłodu w stosunkach osobistych, co bardzo uniemożliwia im poczucie szczęścia.

Koziorożec: podstawowe cechy

Koziorożki są uparte i inteligentne, moralnie i fizycznie staunch. Podobnie jak Dziewica, są tajemniczy i uparty. Koziorożec dąży do sukcesu i do góry, z reguły osiąga dużo życia, ponieważ są bardzo pracowity, inteligentni i uparty. Takie cechy jak impulsywność, zazdrość, otwarta manifestacja pasji są zupełnie nietypowe z nich.

Zgodność horoskopów Panna i Koziorożec

Dwa znaki naziemne, dwa sprytne, uparte i celowe osoby – co by byli razem?

Kompatybilność Panna i Koziorożec, jeśli Panna jest kobietą, a Koziorożec jest mężczyzną

Z pewnością wielu słyszało, że Panna jest znakiem starych dziewcząt. I rzeczywiście, dzieweczka-kobieta jest kochanką wolną istotą, która nie chce pozostawić innej osobie w swoim życiu, łóżku i wannie. Jednak ona, podobnie jak wszystkie inne znaki zodiaku, jest w stanie zakochać się w niej, co sprawia, że się spieszy i martwi, ponieważ jej podstawy moralne mocno mówią: trzeba poślubić ukochanego mężczyzny …

Człowiek z kaprysu nie ma najmniejszych wątpliwości, że małżeństwo jest jedynym możliwym i normalnym wynikiem rozwoju relacji między mężczyzną a kobietą. Jego dzieci powinny urodzić się w legalnym małżeństwie i być wychowane w pełnoprawnej rodzinie. A jeśli libertańczyk Virgo wpadł w męski Koziorożec, wtedy nie zdoła wyjść z tego, bo ich związek jest po prostu skazany na zakończenie małżeństwa. Muszę powiedzieć, że Dziewica, która spotkała Koziorożca, będzie bardzo szczęśliwa, ponieważ ich związek jest naprawdę błogosławiony z góry.

Oczywiście, nie ma żadnych reguł bez wyjątków, ale zgodność Virgo i Koziorożca jest jednym z najsilniejszych w Zodiaku i niewątpliwie najbardziej udanym rozwiązaniem dla dziewicy dziewiczej. Wynika to z pierwszego spotkania, a także fakt, że razem są znacznie lepiej i łatwiej niż nie razem, nawet jeśli po drodze napotykają wiele przeszkód. Łatwo dostosować się do siebie nawzajem, rozumieją się intuicyjnie, mają podobne poglądy na życie.

Jedyną rzeczą, która może marzyć twój związek jest seks. Zarówno kobieta dziewica, jak i czarnoksiężnik cierpią z powodu niepewności i obaw seksualnych, a ze swej natury robią to cicho i potajemnie. Będą mogli przezwyciężyć ten problem, jeśli ufają sobie nawzajem. Ich zmysłowość rozkwitnie czasem, strach i niepewność znikną, gdy tylko zdadzą sobie sprawę, że są naprawdę bliscy i potrzebują siebie nawzajem. A jeśli jakiś człowiek nazwie Panną Śnieżną Królową, byłby bardzo zaskoczony, że zobaczy ją w łóżku z Capricornem. Nie spodziewano się niespodzianek kobiet, które uważały Koziorożec za zimno.

Innym niezbyt przyjemnym momentem w ich związku jest życie. Powszechnie uważa się, że żeńska dziewica jest czyściwaczem. Jednak nie zawsze tak jest, a ona nie lubi porządkować rzeczy w domu. I Capricorn potrzebuje idealnej żony i kochankę we wszystkim. Dlatego nie można uniknąć tarcia.

Zgodność Panny i Koziorożca, jeśli Panna jest mężczyzną i Koziorożec jest kobietą

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Panny są tak samo kochający wolność, jak kobiety. W związku z tym kobieca kaprynowa będzie musiała przekonać go, że nie zepsuć jego spokoju. Jeśli jednak mężczyzna kocha swoją wybraną osobę, będzie musiał legitymizować ich związek, ponieważ dziewczyna-Koziorożec nie jest stworzona do przypadkowych powieści. Potrzebuje rodziny i stabilności, bez której wpada w depresję i cierpi.

Jeśli ich związek sięgnął poważnego etapu, a samica – Koziorożec jest przekonany o uczuciach dziewicy, ich związek staje się bardzo harmonijny, pomimo uporu Koziorożca i nietolerancji Matki Boskiej. Dotyczy to seksu, co obiecuje być bardzo imponujące. Ich uczucie wzrasta w czasie, co dotyczy absolutnie wszystkich aspektów ich relacji, w tym seksualnych.

Jak mówi horoskop, Koziorożec i Panna są jednym z najbardziej trwałych sojuszy wśród par zodiaku. Biorąc pod uwagę niechęć do małżeństwa i zewnętrzne zimno panny, dla wielu, ich kompatybilność jest zaskakująca. Panna i Koziorożec prawie nigdy się nie różnią ze względu na kłótnie lub zdradę. Jednak muszą być na straży, ponieważ przyczyna ich separacji może być zraniona dumy lub kariery, która jest ważna dla obu. Nie mogą skrzywdzić dumy partnera, ponieważ zarówno za bolesne, jak i do zrobienia pierwszego kroku do pojednania, trudno jest dla Panny i Koziorożca.