196 Shares 2524 views

Kobiety-Lwy rozpalają pasje

Lewa kobieta zawsze reprezentuje oryginalny, żywy wizerunek mężczyzny godnego szacunku i podziwu, które ukazuje ze wszystkich jej zachowaniem i zachowaniem. Jako dziecko dziewczęta urodzone pod tym szlachetnym znakiem przyciągają uwagę innych i zazwyczaj zawsze są w centrum zainteresowania, jakby przygotowywały się na wysoki punkt. Współczesne kobiece lwy odznaczają się reginalnym chodem, wielką postacią, mają doskonały smak, wolą ubierać się szczególnie stylowo. Jeśli chodzi o silniejszy seks, takie aroganckie i eleganckie natury czują się uwydatnione ze względu na ich jasny wygląd i majestat.


Mając pewność, kobiety z Lew wykazują otwarcie demonstrację seksualną mężczyzn i ich gotowość do otrzymania komplementów. Głównym warunkiem takiej natury jest lojalność i szczerość partnera. Dąży do tego przedstawiciela silniejszej płci, która jest gotowa do poświęcenia dla niej, pozostając wiernym i podziwiać tylko ją. Ale w tym samym czasie kobieta sama woli pozostać wolna w wyborze nowego partnera, który także znajdzie się w sieciach jej urok. Jeśli chodzi o mężczyzn, to z takiej kobiety zawsze dostaje to, czego chce. Kruchość jej uczuć jest spowodowana faktem, że jest bardziej skłonna zaakceptować niż dawać, więc nowy partner (który zawsze odwzajemnia się) jest dodatkowym sposobem na udowodnienie jej wyższości.

W XXI wieku kobiety Lwy są raczej samolubną naturą, za którą satysfakcję własnego kaprysów jest ważniejsze niż uczucia innej osoby. Tymczasem nie można powiedzieć, że taka kobieta nie lubi ludzi i nie chce ich dobrze. Ta dama zawsze zajmuje wiodącą pozycję w relacjach, jednocześnie okazywając szczere szacunek dla innych. Mając dobre serce, jest w stanie powodować ból, w którym manifestuje się sprzeczność swej natury. Tylko najbardziej odważni i zdecydowani mężczyźni mogą podjąć krok w kierunku kobiety, która jest jednocześnie namiętna, atrakcyjna i zupełnie nieprzewidywalna. Nie wiadomo, jak będzie się zachowywać w krótkim czasie, manifestacja emocji jest raczej płytka. Zawsze jest gotowa zakochać się w kółko, ale pozostaje pod prysznicem ze względu na brak miłości do partnera.

Prawdziwe samice Lwy są niezdolne do kochania bezinteresownie, do stanu poświęcenia się i rozpadu w ukochanej osobie. Nie mają tendencję do dostarczania prawdziwej przyjemności partnerowi tylko dla siebie. Jeśli tak jest, to tylko ze względu na ich pragnienie, aby się ukazać na najwyższym poziomie, w tym w łóżku. Jeśli nie otrzymała wzajemności, lubi osoba zaczyna umierać z wnętrza, a stopniowo jej wzrok, kiedyś pełen adoracji, staje się nudny, że kobieta zauważa, iw tym samym momencie traci zainteresowanie danego człowieka.

Żeby osiągnąć pożądaną i samoświadomą kobietę, Leo potrzebuje nowego partnera, z którym jest wygodna, gdy otrzymuje uwagę, uwielbienie z jego strony. Naprawdę szczęśliwa, taka pani czuje się sama, rozpalając pasje wokół jej osoby, więc "trójkąt miłosny" w jej życiu nie jest rzadkością, gdy kilka dżentelmenów udaje, że jej ręka i serce naraz. Jak pokazuje horoskop, kobieta Leo odnosi się do kilku frywolnych natur, niedbały o środki finansowe . W każdej sytuacji uważa ją za ofiarę, skłaniającą się do dramatyzowania wydarzeń. Najlepsza zgodność lwowskich kobiet będzie z Baranem lub Waga.