88 Shares 4950 views

Jak zmienić psa z suwakiem na różne rzeczy

Wszelkie odzież na zamek – jest to bardzo wygodne i praktyczne, o ile z zamkiem czy pies nie jest problemem. Z reguły dzieje się w najbardziej odpowiednim momencie i wiele niedogodności. Często problemy te dziewczyny, a nie działać tylko w studiu, aby wymienić zamek całkowicie. To nie zawsze jest mądry, aby zrobić, bo będzie musiał zapłacić o wiele więcej niż z prostego zastąpienia psów. Czy mogę zmienić mojego psa z zamkiem w domu?

Jeśli były problemy z suwakiem

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamkiem błyskawicznym na ubrania lub buty, nie należy od razu biec do sklepu lub usług warsztatów. Można to zrobić samemu w domu, jeśli masz kilka minut wolnego czasu i chęci popełnienia takiego czynu.

Aby zacząć jest określenie problemu root. Z jakiegoś powodu, to odbiega piorun lub blokada przymocowane? Jest to bardzo ważne, od tego zależy od dalszych działań. Rozważmy podstawowe problemy, które mogą wyniknąć z tych typów elementów złącznych.

 1. Piorun odbiega.
 2. Pies odleciał zębów.
 3. W pewnym momencie pies nie przyciski na zamek błyskawiczny, a po prostu usunięte z jednej strony.
 4. Zapadka do zamka nie jest ustalona, i leci z zamkiem.

Jeśli zamek zęby są nienaruszone, to najlepszym rozwiązaniem jest zastąpienie biegacza, nie od razu zmienić cały zamek. Konieczne jest zastosowanie jedynie w sytuacji, gdy zęby na poszarpane zamek błyskawiczny. Jak zmienić psa z suwakiem, przyjrzymy się poniżej.

Problemy z błyskawicami

Lightning – bardzo popularny i wygodny rodzaj łącznika, który jest stosowany do odzieży i garnitury, sukienki, buty i tak dalej. Ma ona zastosowanie do odzieży i kostiumów dla dorosłych dzieci. Jak zmienić psa z suwakiem na butach, jeśli nie ma czasu, aby odwiedzić sklep lub środki nie pozwalają to zrobić teraz?

Nie jest zalecane natychmiast zaczynają szukać psy, które mogą być usunięte ze starych ubrań. Powód jest prosty: nowy pies warta grosza, każdy może sobie pozwolić, aby go kupić. Ale jeśli umieścisz stary, były w użyciu opcji, jej życie jest bardzo trudne do ustalenia. Nikt nie może dać pewność, że nie można już martwić, co zapięcie żadnych nowych problemów.

Gatunki z zamków błyskawicznych

Główne rodzaje wyładowań atmosferycznych są jednostronne lub obustronne. Drugi przykład wykonania wynalazku można często znaleźć w górnej odzieży (płaszcze, marynarki, swetry itp.) Jest to bardzo praktyczny rodzaj zapięcia.

Jeśli chodzi o rodzaje piorunem na standardowej wielkości, są niezliczone, zęby mogą być duże wielkości, średnie lub małe. To zależy od rodzaju odzieży, który stosuje ten typ zapięcia. Różnią zamek typu materiału, z którego są one wykonane. Tak więc, można spełnić zapadkami prowadnice z metalu lub tworzywa sztucznego. Drugi typ jest wygodny i łatwy w użyciu, ale jeśli porównać go z metalową psa, to nie jest tak niezawodne i trwałe. Najlepszym rozwiązaniem jest zamek błyskawiczny z suwakiem metalicznym, każdy wie, jak go „psem”. Poradzić sobie z takich elementów złącznych może nawet dzieci w wieku przedszkolnym, które przyczynia się do ich zalet.

Alternatywą dla tego typu elementów złącznych są przyciski lub przyciski. Ale w tym samym czasie piorun oszczędza czas. Specjaliści odróżnić i nie tylko różne linię błyskawica, która zależy od ich grubości.

Co muszę wymienić psa?

Jak zmienić psa z zamkiem z płaszczem na własną rękę? To zajmuje tylko kilka minut, ale przez długi czas pozwoli Ci zaoszczędzić od niedogodności, które powodują wadliwe piorun. Co muszę wymienić psa? Potrzebne będą następujące elementy:

 • Nowy zapadkowego suwak tego samego typu co wykonania uszkodzonej;
 • igły i nici;
 • nożyczki;
 • szczypce;
 • Nóż lub śrubokrętem.

Po ustaleniu przyczyny problemu pioruna może przystąpić do wymiany zapadki. Jeśli przyczyna nie jest zawodnik, a zamek zębów, można spróbować przesunąć zablokować dno nieco wyższe, jeśli to możliwe. Ta opcja jest odpowiednia dla suwakiem na spodnie, gdyby pojawiło się kilka zębów lub uszkodzony, i nie pozwalają, aby zapiąć spodnie.

Jak wymienić psa z zamkiem w domu?

Jeśli przygotowaliśmy wszystko, czego potrzeba i są gotowi zastąpić suwak błyskawiczny, wtedy należy to zrobić w następujący sposób:

 1. Weź nóż lub śrubokrętem i wyjąć korek na ubraniach.
 2. Następnie kładziemy na nowego psa.
 3. Włożyć korek na miejscu.

Algorytm ten ma zastosowanie do łączników typu rozłącznych, które są stosowane na spuście i kurtek. Na buty i buty też są używane tak po prostu. Jeśli nie działa zamek błyskawiczny na spódnicę lub spodnie, to problem jest trochę skomplikowana przez fakt, że w celu usunięcia korek i umieścić na nowego psa, należy najpierw zgrać zamek w miejscu, gdzie jest przyszyta odzież. Aby to zrobić, to najlepiej użyć noża lub małe ostre nożyczki. Po zainstalowaniu psa będzie musiał ponownie szyć koniec suwakiem.

W odniesieniu do ogranicznika, gdy utrata można to zrobić ręcznie, za pomocą igły i nici. W miejscu, gdzie powinien być ustawiony w pozycji blokady, co kilka szwów, które nie pozwolą pies odlecieć podczas mocowania piorunami.

Inną opcją

Jak zmienić psa spakowane wewnątrz bez wyjmowania ogranicznik? Niektóre sprawiają, że wymiana w następujący sposób:

 1. Za pomocą noża lub śrubokrętem krawędzią psów bit ujawnione aby można łatwo umieścić suwak.
 2. Element jest umieścić na zębach zamek błyskawiczny.
 3. Za pomocą szczypiec wciśnięty brzegach. Gotowe!

Taka opcja dla zmiany czasu jest o wiele szybciej, ale trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż w krawędzi otworu psa, to może po prostu zginać. Następnie trzeba kupić go ponownie. Ostrożnie należy stosować podczas zaciskania go na zęby zamka błyskawicznego. Nie zbyt zaciskowy, ponieważ nie może pracować, czy nie udać.