697 Shares 8014 views

Jak zrobić kuszę z ołówków? Szczegółowe warsztat

Gdyby istniał taki incydent, że rodzice wsi za ich syn zapomniał zabrać zabawki, nic nie pozostaje, jak zrobić kuszę z ołówków. Generalnie, sposób zabawiać chłopca jest bardzo wygodne, a wieczorem, gdy nagle zaatakuje choroby „znudzony, co robić?”. Więc jak zrobić kuszę z ołówków może być prawie pół godziny przy minimalnych kosztach, jest to przydatne ćwiczenia, aby pomóc więcej i zaoszczędzić na zakupie nowej zabawki.

Materiały do produkcji kuszy

Aby dokonać domowej kuszę z ołówków, ołówek trzeba cztery, siedem gumy medycznej, długopisu lub rurki, taśmy. Klasa mistrz rozważa również możliwości produkcji kuszy z władców szkolnych lub starych łuków.

Zaleca się, aby przynieść dziecko. Można go łatwo poradzić sobie z powierzonym mu pracy, jak zrobić kuszę z ołówków niezwykle proste.

Pierwszy etap – przygotowanie części na kusza

Jeśli decyduje się jako materiał wyjściowy wykorzystywany ołówków, należy najpierw podłączyć do nich dwóch razem z obu stron przy pomocy medycznych gumek lub taśmy. W niektórych przypadkach, guma i taśma mogą być zastąpione przez silne nici nawijania ich w kilku warstw i ściśle powiązane. Mocniej połączenie, tym dłuższy jest kusza dziecko zabawki.

Można ozdobić zszywane ołówki, owijając je z kolorowej taśmy lub taśmy papierowej, na przykład serpentyn. W razie potrzeby, papier pokrywa uzwojenia głównego wolnego farb lub lakierów.

Drugi krok – kompletny zestaw części oparty kusza

Następnym etapem jest połączenie dwóch składników pochodzących z kredki do jednego systemu. Aby to zrobić, gotowe elementy są składane poprzecznie do podstaw kuszy był ściśle do siebie prostopadłe.

Uszczelniania środka krzyża może być również medycznych gumki, ale w razie ich braku, z powodzeniem uzyskać taśmy złożonej. Więc jak zrobić kuszę z ołówków jest czasami konieczne w warunkach polowych, to może iść na kurs i sznurka i sznurek, i nici. Ważne jest tylko, aby nawinąć je bardzo dobrze i mocno związać.

Trzeci etap – przygotowanie rury prowadzącej

Gdy podstawa jest wykonana kuszy, można przystąpić do kolejnego etapu produkcji kuszę. Dla niego, mistrz będzie musiał rury, które poprowadzi strzałkę.

Gdy rura dobrze Części długopisu lub pisak. To prawda, że trzeba demontować rzeczy, uwalniając tubkę wszystkie niepotrzebne. Nawiasem mówiąc, strzykawki jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych mogą również być stosowane, jeżeli delikatnie usuwany za pomocą noża lub ostrym do metalu. Oczywiście, ta praca dorosły powinien wykonać samodzielnie, nie ufając jej dziecka. Nie warto ryzykować i narażać zdrowie młodszego osoby w niebezpieczeństwie.

Krok czwarty – ostatni etap montażu

Przygotowano rurę przymocowany do środkowej części crossbow, kierując go wzdłuż ołówek. Kusza z gumy i kredki będzie bardziej dokładny jeśli rura jest mocno „siedzieć” na miejscu, dzięki czemu mocowanie należy zwrócić szczególną uwagę. Ponadto, ważne jest, aby go umieścić dokładnie pomiędzy dwoma kredki.

Etap piąty – mocowanie gumy wychodząc

Dokonując kuszę z rąk z ołówki, należy zastanowić się, jak to będzie realizowane początek boomu. W tym celu, dwie gumy do leczenia mogą być stosowane do mocowania na końcach usytuowaną poprzecznie względem pisaków rury prowadzącej.

Można użyć zwykłej gumy provzdovochnoy szycia. Następnie wyciąć po prostu przywiązany do końców ołówki związanych.

Krok szósty – ostateczna

Prawie Master Class, wyjaśniając, jak zrobić kuszę z ołówków, dobiegła końca. Pozostaje tylko połączyć dwie gumki, które są dołączone do końców dwoma kijami. Można to zrobić za pomocą wąskiej taśmie. Konieczne jest jedynie, aby pamiętać, że guma nie jest związany ściśle i na odległość. Tym samym mistrz okazuje zabaw dla dzieci, które będą produkowane z kuszy rysować strzałki.

wystrój kusza

Szczególną kreatywność na gotową warstwę pokrywającą kusza słonawy Testu – wówczas górna pokrywa może osadzania nadmiarowy dekoracyjnego. Bardzo ładny produkt będzie, jeśli koraliki, kryształy, piękne przycisków będą wykorzystywane w wystroju. Oczywiście, w tym przypadku, należy podać zabawkę kłaść się aż do suchego ciasta.

Ciasto na powłoki odbywa się łatwo, wystarczająco wymieszano w równych częściach wagowych drobnoziarnistego soli i prosty mąki (bez dodatków). Stopniowe dodawanie wody do mieszanki, zagnieść ciasto powinno być starannie. Konsystencja powinna przypominać masę fajnych ciasta pierogi.

Jest to najlepiej niech suchy produkt na świeżym powietrzu lub w ciepłym miejscu, takich jak grzejnik. Oczywiście, to zajmie trochę czasu. Ale po utwardzeniu powłoka, mistrz może malować zabawki, pokrywając je z farby, farby produkt ze srebra lub złota farba, powodując piękny ornament.

Jeśli jednak wystrój zostaną wykonane przy użyciu gliny, to jest możliwe, aby kusza jako podobne do prawdziwych. Jednak wystrój gotowego produktu będzie wtedy mniej stabilne i nieostrożnego obchodzenia go można poddać jakiejś szkody.

Kusza z władców, laski, stare zabawki łuk

To nie zawsze jest w zasięgu ręki z panem może być tylko cztery ołówek. Następnie istnieją inne opcje. Na przykład, skuteczne zastąpienie ołówków może służyć jako zwykły linijki szkolnej. Przymocować je razem może być za pomocą kleju lub nawet pociągnąć je razem z nakrętką śruby.

Złożoność może spowodować przywiązanie gumy na początku boomu. Mistrz będzie trzeba wykonać nacięcia na końcach linii, za które zostaną przyłączone do żucia.

Jeśli decyduje się użyć, aby rozpocząć szycie elastyczna, a następnie poprzeczne końce linii trzeba wiercić otworów. Linijki z tworzywa sztucznego jest proste do wykonania otworów w gorący igły, zszycie lub druty.

Więc jak zrobić domowej roboty kusza może być nie tylko ołówek i linijka, nie można nie wspomnieć o innych materiałów. Na przykład, stare cebule można również przekształcić w nową zabawką. Wystarczy go na środku łuku prostopadłym do linii załączonym szkoły lub dwa ołówki. Następnie algorytm powtarza kusza produkcji opisanego powyżej: rurka przymocowana do końców łuku jest związana gumę uruchamiającym.

Jeśli robimy kusza jest konieczne w przyrodzie, gdzie ręce żadne stare zabawki, ani linijki, ołówki, ani płaska i kij, rzeźbione z gałązek, może służyć jako materiał do produkcji zabawek. produkcji algorytmu jest dokładnie taka sama master class, opisując działanie kuszy wykonana z ołówków i gumek.

zapobieganie wypadkom

Szczególną uwagę należy zwrócić na strzały do kuszy. To jest najlepsza do tego celu gotowe strzały z gumową końcówką na łuki zabawki. Chociaż można użyć zużytych prętów długopisy z kulek. Najważniejsze – aby upewnić się, że ludzie nie podejmują ostrych przedmiotów do wykorzystania ich jako strzałki.

Należy również wyjaśnić, że dzieci nie mogą strzelać do ludzi i zwierząt, tak aby ich nie uszkodzić, nawet jeśli w sposób wolny od ostrych strzałki używanych przedmiotów: hit w oku lub świątyni może być obarczona poważne kłopoty.

I powinien wyjaśnić dzieciom, oraz fakt, że nie można po prostu strzelać do żywych istot, ale tylko dążyć do nich z każdego rodzaju broni. Zawsze jest szansa, że ręka drży, a strzał odbędzie oprócz chęci ręką.