529 Shares 7114 views

Jak zrobić ramkę na bukiet z rękami?

W produkcji bukietów needlewoman często spotykają się z wieloma wyzwaniami. Od czasu do czasu na półkach nie można znaleźć niezbędnych akcesoriów i urządzeń. Ponadto, często ceny są znacznie zgryz. Podstawą bukietu – to, oczywiście, ramy. Więc przede wszystkim mistrzów myśleć o tym elemencie. na ramie bukiet, wykonany własnymi rękami, rozwiązuje ten problem. Ponadto, może to być wykonane z różnego rodzaju materiałów pod ręką. I co dokładnie dowiesz się z tego artykułu.

Zrobić ramkę z tektury

Zwykły karton nie jest odpowiednia, to nie jest dobry, aby zachować kształt. Lepiej wziąć materiał grubszy. Na przykład, tektury falistej. Narysować okrąg kompas odpowiedniej średnicy lub otaczać coś okrągłe. Wewnątrz trzeba narysować okrąg mniejsze. Wielkość trzeba skupić się na następnym grona. duże i małe filiżanki talerz – jako szablon można użyć materiałów pod ręką. Za pomocą nożyczek lub noża do cięcia piśmiennych koła zewnętrznych i wewnętrznych przewodów. Wykrój rama będzie podobna do płaskiego obwarzanek. Dzięki temu jest bardzo odpowiednia dla ramki bukietu słodyczy. Ich własne ręce , aby zrobić to nie jest trudne.

Pierwsze dekoracja okrąg. W tym celu odpowiedniego kwiatowym satynową tasiemką lub filcu, ale to musi być wcześniej pokroić w paski. Szerokość i długość musi być taka, aby umożliwić nakładających wrap „obwarzanek”. Dla wiarygodności jako paski dekoracyjne lepiej naprawić dwustronnej taśmy klejącej, wannę lub pistoletu do kleju (PVA, „moment” lub „Titan”). Mamy owinąć paski aż cała płyta nie jest jeszcze zamknięta.

Kolejny krok – wytwarzania uchwytu do ramy. Blisko kręgu na przeciwnych stronach szydło przebić otwory. To będzie wystarczające dla dwóch, można zrobić więcej, ale bez fanatyzmu. Najważniejsze jest to, że ich liczba jest parzysta. Nagwintowane otwory dostatecznie długi przewód (korzystnie zielona), skręcenie końców ze sobą. Wykonana ramka bukiet z rękami można uznać za udane, jeśli łatwo mieści się w dłoni i trzymał w górze. Drut uchwyt maska papieru falistego, wiążąc piękne łuki z satyny lub kwiatowy taśmy.

Wady blisko koronki, broszki, organza i inne ozdoby. W otwór włożyć kawałek pianki lub zostawić jak jest. To wszystko zależy od rodzaju układania kwiatów. Podstawą do bukietu jest gotowy.

Zrobić ramkę tekturową z obrzeżem

Robimy dokładnie ten sam wieniec, jak zasugerowano powyżej. Do dekoracji nie jest jeszcze rozpocząć. Składania obrzeża ramy tego samego kartonu. Wyciąć pasek. musi być dość szeroki (10-15 cm), o średnicy równej średnicy „cukierka”. Kawałki tektury kleju do spodzie ramy obręczy.

Kwiatowy okład puste filc, naprawimy lub pistolet do kleju na gorąco. Pokrętło do ramy można zrobić wszystko z tego samego drutu. Jeśli kolory są żywe, właściciel nie jest konieczne. Tutaj, w zasadzie, i wszystko, co trzeba wiedzieć o tym, jak zrobić ramkę. Do bukietu, ozdobione własnymi rękami, jako dekoracja, można użyć organzy, oczek, satynowe wstążki, kokardy, kwiaty i inne przedmioty.

Opanuj stały ale nieważkości ramy bukiet

Do wytwarzania takiego półwyrobu można stosować polistyren, polistyren lub pianka montażowa. Weź wybranego materiału i wyciąć go z kręgu noża. Wielkość powinna być taka, aby cała kompozycja mogła zgromadzić się na ramie. Dno puste dołączyć kształt stożka, a górna podejmowania płaski lub lekko wypukły. Bardzo dobrze nadaje się do takiej ramki z bukietem zabawek z własnymi rękami wykonane. Jeśli mówimy o kartonu, to po prostu uginać pod ciężarem ciężkiego wystroju.

Produkcja zajmie następny krok. Nie ma granic dla wyobraźni. Że nadaje się jako materiał? Złom rury zwinięty w probówce grubej tektury, śrubokręt ołówka owinięty piany.

Otwory obrabianego, płaszcz z klejem i wstawić prowizoryczne uchwytu. Teraz można rozpocząć drapowania i dekoracji ramki. Ponownie, można użyć wszelkich dostępnych materiałów: tkanina, filc, tiule, koronki i tak dalej.

Ramy bukiet drutu z rękami

Weź cięcia drutu i złóż go w kok. Bardzo dobrze będzie wyglądać parzystą liczbę (od 20 do 30 sztuk). Winding wiązkę do połowy drugiego drutu lub taśmy kwiatowym. Będzie ona obsługiwać bukiet.

Z pozostałej części przewodu, tworzącego ramkę. Wyprostu promienie parami. Przewód powinien być prostopadły do uchwytu bukiet. Teraz będziemy skręcać drut rama, sznurka lub juty. Jest to najbardziej uciążliwe część rzemiosła, a tu trzeba być cierpliwym. Jeśli rama jest wykonana z świeżych kwiatów, tkanie nie powinny być zbyt mocno, w przeciwnym razie łodyg prostu nie dotrzeć.

Do końca plecionki drucianej nie jest konieczne, czy „pająk” będą latać. Zostawić małe wskazówki (kilka centymetrów). Splatają je indywidualnie z tego samego materiału i ukryć w tkania.

Ramy bukiet z rękami wykonane. Teraz można rozpocząć się zabawa – dekorowanie.

Rama dzwon z butelki z tworzywa sztucznego

Bardzo oryginalny będzie wyglądać bukiet w kształcie dzwonu. Do wytwarzania części ramy muszą zwykle polutoralitrovye butelki. Chociaż jej ilość zależy od pożądanego rozmiaru bukietu.

Podzielić na trzy części butelki. Przydatne jeden tylko z wierzchu płyty dolnej nie jest konieczne. Cięto nożyczkami lub nożem piśmiennych. Przycinanie krawędzi.

Posiadacz może odbywać się na dwa sposoby. Skleić szyjkę drewnianym kijem, złom rury lub coś innego, jak uchwyt bukiet. Albo można zrobić pętlę z drutu, owiniętego z tektury falistej.

Teraz ozdobić butelka lubił dowolnego materiału. W celu ukrycia ostre krawędzie, ważne jest, aby zostawić kilka centymetrów uprawnień. Oni są wygięte do wewnątrz, naprawić kleju. Wewnątrz butelka kleju gąbki, pianki lub pianki, a następnie udekorować.

Jak zrobić ramkę na bukiet z rękami z wątku

Wziąć nić od rodzaju tęczówki i zapłodnić je z białego kleju w jakimś stopniu (około 15 minut). Tymczasem wybrać przedmiot zaokrąglonym kształcie. Może to być balon, piłka, talerz, wazon. Możemy rozciągnąć folię lub celofan w formularzu. Teraz położyć go w losowych wątków impregnowanych klejem. Tak robić, dopóki nie włączy półkulę, a rama nie wydaje się kompletna. Pozostawić do wyschnięcia na kilka dni.

przędzę suszono starannie usuwa się z formy. Dokonywanie rączkę i dekoracji w znany sposób.

Zrób klatka doniczkach bukiet

Jako podstawę możemy podjąć donice, doniczka lub dowolny odpowiedni słoik. Aby zwiększyć wagę i osiągnąć tolerancja wypełnić formularz z czymś ciężkim i luźne: ziarna kawy lub ziarna. Lub ramy bukiet, produkowany swoje ręce, można wlać tynku. Cięcia pianki gęstą pianę lub kwiatów gąbki fragment, o odpowiedniej średnicy do formy. Naprawimy kleju, dać suche. Teraz można ozdobić według własnych upodobań. Ramy te doskonale nadaje się do produkcji bukiet kwiatów, czekoladek lub topiary.

Jak widać, jest to bardzo łatwe do wykonania ramy dla kwiatów własnymi rękami. Zdjęcia w tym artykule pokazują, jak różne mogą okazać się podstawy do kompozycji kwiatowych.