353 Shares 3493 views

Instrukcja o małej firmie – wskazówki dotyczące korzystania z broni strzeleckiej i optycznych

Każda armia potrzebna sprawnych żołnierzy. Naturalnie, powinny one być w stanie strzelać, ale w tym samym czasie również trafić w cel. Do nauczania, aby były skuteczne, trzeba połączyć teorię i zajęcia praktyczne. Aby pomóc instruktorów i żołnierzy, nie jest takie wspaniałe rzeczy jak instrukcje na małego biznesu. Instrukcje te zostały przygotowane dla każdej broni, który jest produkowany w ZSRR i Rosji, pozwala uczyć się technik i lepiej zrozumieć mentora. Co stanowi i opublikowane tych świadczeń w 1970 roku, duże nie ma znaczenia. Są one nadal aktualne dla tych, którzy chcą poznać małą firmę doskonale.

Co jest instrukcja na strzelaniu

Te instrukcje są oficjalnym dokumentem, który jest opracowywany przez ekspertów z Ministerstwa Obrony. Składanki z instrukcjami wydanymi w różnych formatach – to jak ogólnymi przepisami i instrukcjami dla każdej broni indywidualnie. Zawiera podstawowe informacje na temat balistyki, urządzenie każdej próbki broni, warunki ich technik użytkowania, konserwacji i przechowywania oraz zasady fotografowania. Z tymi instrukcjami, można dokładnie zbadać teorię na temat małego biznesu, nauczyć się montażu, demontażu i przechowywania broni osobistej.

Przed odebrać pistolet, karabin lub pistolet maszynowy, konieczne jest zbadanie pouczenie o małych przedsiębiorstw w zakresie informacji dotyczących balistyki wewnętrznej i zewnętrznej, rozrzucając kul podczas strzelania i rzeczywiście fotografowania. To pomoże Ci zrozumieć, co broń najlepiej nadaje się do specyficznych warunków i celów.

Właściwości i zastosowania bojowe

Każdy rodzaj środków technicznych stosowanych do niszczenia celów żywych i nieożywionych, ma określony cel. W związku z tym konieczne jest, aby znać ich właściwości. Tylko w tym przypadku cele są skutecznie wdrażane. Na przykład, instrukcja na małego biznesu (AKM) opisuje nie tylko konstrukcję z karabinu Kałasznikow i jego zasady działania. W tej instrukcji jest to opisane jako broń, która może wystrzelić, gdy w dowolnej wygodnej pozycji – stojącej, leżącej, klęczącej, z okopów, wzmocniony złożenie. Nie jest zalecane, aby wybrać pozycję do strzelania na wzgórzu. Ale w instrukcji dla karabinu snajperskiego Dragunov jest powiedziane, że kiedy zwolniony z tej broni, można wybrać punkt na ogień zarówno na wzgórzu iw okopach.

Przechowywanie i pielęgnacja

Aby broń była zawsze gotowa do zamierzonego stosowania, wymaga szczególnej opieki i przechowywania. Czyszczenie pistoletów lub karabinów wykonanych przed zrobieniem i po nim, a kiedy jest stosowany regularnie – co najmniej 1 raz w tygodniu. To samo jest zalecany dyspozycję na małego biznesu (PM), czy pistolet Makarow.

Smar nie pozwala wilgoci dostać się do metalowych części broni, które są podatne na korozję. Dlatego zaleca się wykonać niezwłocznie po czyszczeniu. Instrukcja o małych firm zaleca stosowanie smaru pistolet i rozwiązania RFS. Przed przystąpieniem do czyszczenia i smarowania dowolną broń, trzeba przygotować materiały i akcesoria, a następnie zdemontować go.

Warunki przechowywania warunkiem różnych kierunkach. Wszelkie broń podczas ruchu do umieszczenia na bezpiecznik. W miejscach stałego położenia jednostki wojskowej do przechowywania przydzielone do określonych miejsc. Kałasznikow karabiny szturmowe są przechowywane w rozładowana w formie piramidy. Instrukcja o małych firm (IRS) stanowi oddzielny schowek w specjalny obejmuje optycznych zabytków, sklepów, akcesoriów i toreb. Karabinki używane do stand-piramidy.

Kontrola i przygotowanie do fotografowania

Wszelkie broni muszą być regularnie kontrolowane. Odbywa się to w celu wyeliminowania jego nieefektywności w warunkach bojowych: na służbie, wartownicze w walce. Ale do nauczania Kałasznikow w małej firmie (AK) zaleca badania kontrolne, nawet jeśli nie zamierzasz go używać wkrótce. To samo odnosi się do karabinka SKS. Konieczne jest, aby sprawdzić pistolet do rdzy, brudu, zadrapań, wgnieceń na terminową wymianę części i podzespołów.

W celu przygotowania do odpalania broni, jest konieczne, aby smarować elementy metalowe w celu sprawdzenia zmontowane i przeprowadzić kontrolę kowadła (sklepów). Jeśli znajdziesz jakieś wady lub usterki nie można go używać.

Ogólne zasady strzelania

Instrukcja o małych firmach i zapewnia szczegółowe instrukcje dotyczące przeprowadzania wystrzeliwanie każdej broni. Przede wszystkim konieczne jest, aby monitorować postęp w walce. Celem za porażkę powinien być wybrany w odpowiednim czasie, aby uderzyć go w najbardziej dogodnym czasie. Konieczne jest, aby monitorować i regulować wypalania wypalania, jeśli jest to konieczne; Sprawdź naboje i zapewnienie ich terminowej realizacji.

Zwłaszcza wypalania różnych broni

Snajper karabin przeznaczony jest do niszczenia żywych celów. W celu rozpalenia być skuteczna, nie należy tylko umiejętnie wybrać miejsce pożaru, ale również do określenia odległości do celu. Ponadto pouczenie o małych firm IRS zaleca, że warunki pogodowe na strzelnicy ponad 500 metrów.

Kałasznikowa karabin służy nie tyle, by pokonać cele, aby powstrzymać przepływ sił wroga, a odległość zwiększa dokładność coraz zmniejszona. Instrukcja o małych firmach (AKM) szczegółowo farb w pozycji co i jak zrobić ogień w wykonywaniu określonych zadań.

Karabinek Simonow charakteryzuje się wysoką dokładnością pożaru. I chociaż już dawno wycofane z uzbrojenia armii, nadal go używać do różnych celów. Ponieważ karabinek nie ma celownika optycznego, pouczenie o małych firmach (ACS) zaleca, aby brać pod uwagę cele gołym okiem lub przez lornetkę. Jest również szczegółowo zasady celowania malowane w różnych warunkach pogodowych i temperatur.

Sniper rifle SVD i SKS – najbardziej udany wynalazek

Zamiast konkluzji sens powiedzieć kilka słów na temat tego rodzaju broni. Karabin SWD jest wyjątkowy na swój sposób, mimo różnych modyfikacji i ulepszeń. Podręcznik małych firm, napisane dla niej, nie przekazać cały geniusz broni. Co więcej, jest on nadal stosowany w częściach armii Federacji Rosyjskiej do przeprowadzenia operacji specjalnych i walki.

Dla tych, którzy są zainteresowani zawodowego snajpera, napisany w 1970 roku Instrukcji w sprawie małych przedsiębiorstw (IRS) pomoże opanować ostrzał karabinów w aspekcie teoretycznym. Połączenie doświadczenia i instruktora teoria może dać doskonałe rezultaty.

SKS dawna usunięte z broni rosyjskiej armii. Jednak jego odmiany stosowane są dzisiaj – jak strzelby. Pomimo faktu, że uważał za przestarzałe mu wiele akcesoriów sprzedawanych w sklepach. W tym czasie niektóre kraje azjatyckie zakupiono licencję na jego produkcję, ale prawdziwi koneserzy wolą kupić broń SCS jest Soviet-made.