309 Shares 8357 views

Latarka oszałamia-1102: Opis, opinie

W burzliwych czasach, każdy chce, aby chronić się przed ewentualnymi złodziejami, złodziei i bezdomnych zwierząt. Idealnym rozwiązaniem tego problemu byłoby Paralizator w 1102, który jest unikalny w swojej skuteczności na rynku. Jego wyjątkowość jest możliwości usuwania baterii, które mogą być łatwo wymieniane w obecności metalowej obudowie gościnnie szczególną siłę.


Cechy i funkcje

Latarka oszałamia-to wszechstronny produkt, który może pełnić dwie funkcje jednocześnie. Urządzenie to wyposażone jest w mocnym lampy, który jest zintegrowany z nim. ostatnia produkcja to 180 lumenów.

Elektroshoker 1102 jest dostarczany z ładowarką zasilania sieciowego 220 V i akumulatora samochodowego.

Główną zaletą tej samoobrony jest wymienny akumulator, który jest bez wysiłku łatwo wymienić na nowy. Bardzo dobre rozwiązanie takiego urządzenia staje się bardzo wytrzymałe obudowa metalowa, która nie boi uderzeniami i spada.

Projektowanie i budowa

Latarka oszałamia-1102 został stworzony na podobieństwo swoich poprzednich modeli „Sherkhan 1101”. Różni się on od swojego progenitorowych udoskonalana typu ogranicznika. Urządzenia te są wyposażone w jedną lub dwie pary elektrod walce. Należy zauważyć, że kulisty odmiana elektrod „wieńcowej” typ efektywności przesyłu energii jest lepszy od wszystkich istniejących modeli na shockers rynkowych. Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji, znacząco zwiększa powierzchnię kontaktu urządzenia z ciałem ofiary, na którym działa. Warunek ten znacznie zmniejsza ryzyko oraz możliwość niewypałów i promuje bardziej efektywne wykorzystanie urządzenia.

urządzenie Purpose

Latarka oszałamia-to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które obawiają się o bezpieczeństwo i nie przyciągają zwykle zbyt dużo uwagi innych. Dzięki takiemu Toru jako sprzęt metalowej obudowie, urządzenie jest na zewnątrz jest bardzo trudne do odróżnienia od zwykłych dla naszej świadomości latarni. Napięcie rozładowania 50 milionów woltów, pozwala na rozbrojenie i zneutralizować absolutnie żadnego przeciwnika.

parametry techniczne

 • Wymiary urządzenia są 185×35 mm.
 • moc uderzenia – 95 watów.
 • Ładowanie oszałamia Police 1102 pochodzi z dużą baterią zasilania 3,7 V i 3200 MHA.
 • spełnia ona funkcję LED dużej mocy latarki 500W.
 • Grubość odzieży, które mogą przenikać przez urządzenie wynosi 55 mm.
 • stosunkowo niewielki ciężar produktów o podobnym działaniu – 220
 • Latarnia jest wyposażony w wbudowany bezpiecznik.
 • Urządzenie sferyczne osadzone elektrody mające strukturę wieńcowej.
 • Produkt, w przypadku braku działania, może być odprowadzana tylko przez 10% na miesiąc.
 • Zestaw zawiera adapter do gniazdek europejskich.
 • Opakowanie instrument ma dość atrakcyjne, wygląd prezent.
 • Scorpion 1102 oszałamiają pistolet nie jest w potrzebie konserwacji lub naprawy.

unikalne możliwości

Takie urządzenie, jak latarni-elektrowstrząsu Police, utworzone w metalowej obudowie i jest trudno odróżnić wizualnie podobnego produktu świetlnego. To nie działa tylko ohyda, ale potężny misji policyjnej latarki. Urządzenie stoi na chińskich zbrojnych policji.

Lampa wyposażona w funkcję, która wpływa na narządy ludzkiego wzroku. Spowodowane jest to wysoce kierunkowym silnym działaniem do strumienia światła, który jest w stanie łatwo zaślepiony każdy niezależnie od pory dnia. W godzinach wieczornych, jego efekt może spowodować całkowitą ślepotę człowieka na okres nie krótszy niż 10 minut. Czas ten jest wystarczający do dalszego stosowania podłaczaniu elektrycznego i zobojętnienia kartkę. Należy zauważyć, że modele podobnych urządzeń funkcjonalność są wykorzystywane nie tylko w strukturach policji, ale także w polowaniu, ze względu na jego zdolność do prześwitywać krzewów i drzew.

Oryginalny wzór i jego wyposażenie

 • Opakowanie musi zawierać numer seryjny, który jest całkowicie identyczny z kodem kreskowym na opakowaniu.
 • Obecność rosyjskojęzycznej przewodnika.
 • Elektroshoker 1102 jest zapakowany w szczelnej najcieńszej folii. W żadnym przypadku realizacja takich instrumentów w formie otwartej lub drukowanej.
 • Obecność specjalistycznego hologramu ochronną, która znajduje się pod zamkniętym folii, które określają modelu, właściwości i rok produkcji.
 • Karta gwarancyjna stanowi jednostki usługowej do 5 lat.

Jak odróżnić fałszywe od oryginalnych produktów: właściwości i cechy

 • Niskie koszty, które często różnią się o 30% lub więcej z zastrzeżonych analogowy.
 • Jak nazwa, która nie pasuje do oryginalnego oznakowania.
 • Pewny znak fałszywy ma numer seryjny na Taser lub niezgodność z opakowania kodem kreskowym.
 • Jeżeli opakowanie ma napis, funkcje lub data premiery, następnie produkt jest podrobiony.
 • Pakiet wyciek wskazuje także manipulacjom.
 • Obecność naklejki z chińskich znaków jest bezpośrednich dowodów niskiej jakości podróbki.
 • Wśród podrobionych egzemplarzy urządzenia widać napis „Policja” lub „20 000 kV”, co świadczy o niskiej jakości shockers.

Taser w 1102: opinie klientów. Plusy i minusy urządzenia

Według licznych opinii klientów, latarnia-Taser Policja, model 1102 to prawdziwa magiczna różdżka, która pozwoli zaoszczędzić zarówno złodziei i przestraszyć wszystkie psy w okolicy. To wpływa na ich trwałość, funkcjonalność i niezawodność. On jest dość silny wpływ typu obciążeń. Latarka z nieszkodliwego urządzenia świetlnego łatwo przekształcony w narzędzie samoobrony, która jest na tyle mocny spektrum działania i może nawet zabić człowieka.

Oprócz niesamowitej funkcjonalności, Taser ma takie zalety, jak i zwiększonej battery powolnym wykonywaniu tego ostatniego. Urządzenie radzi sobie z niezwykle bezpańskich psów, że jeden wyładowanie elektryczne losowanie dźwięk w uszach, ogon i uciekł.

Należy zauważyć, doskonałej jakości metalu, jak również świetną izolację ciała z energii elektrycznej, co uniemożliwia im dotarcie do osoby, nawet w złych warunkach pogodowych.

Oprócz zalet tego urządzenia wielofunkcyjnego z punktu widzenia klientów i ma szereg wad. To ostatnie jest konieczne włączenie jego rozmiar, który jest dość duży dla kobiecej torebce. Wśród wad produktu i braku bezpiecznika i możliwością zamrażania akumulatora w niskich temperaturach, co wpływa na jego przyszłe wyniki. Instrukcje oszałamia pistolet, który jest w komplecie, nie ma wersji rosyjskiej, ale ten niuans jest łatwo usunięte przy użyciu translatora online.