185 Shares 2176 views

Archanioł Varachiel nosi błogosławieństwo dobrego człowieka

Wierzący zwracają się do Pana przed rozpoczęciem jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Ważne jest, aby otrzymali błogosławieństwo Stwórcy. Prowadzi go z Niebiańskiego Tronu, jak mówią Archanioł Varahiel. To nazwisko nie jest znane wszystkim. W literaturze religijnej spotykasz się z nim rzadko. Dowiedzmy się, kim jest Archanioł Varachil, co pomaga, jak go zwrócić.

Opis i znaczenie

Archanioł Varahiel jest znany ludziom tylko od starożytnych tradycji. Jego imię nie znajduje się ani w Biblii, ani w Ewangelii. Jest tłumaczone jako "błogosławieństwo Boga". Jest on przedstawiony w białych szatach i pięknym kwiatu w ręku. Ma specjalne znaczenie.

Radość radości i duszy doświadczają ludzie, którzy są archaniołami Varahiel. Oznacza koniec bolesnych refleksji, wątpliwości, doświadczeń. Zwracają się do niego w przypadkach, gdy nie mogą określić kierunku własnego rozwoju. Każdy ma trudne okresy, gdy dana osoba nie jest w stanie określić, czy robi to dobrze, czy jest do zaakceptowania, czy nie, i tak dalej. Modlitwa nie zawsze pomaga w ustaleniu własnej decyzji. Wtedy nazywa się archanioł Varahiel.

On przynosi błogosławieństwo Pana do pracy. Jest to symbol Bożej akceptacji tego, co człowiek ma zamiar zrobić. Archanioł pomaga zdobyć sobie zaufanie do siebie, odrzucić zbędnych, złych, oczyścić duszę złych myśli. To nie jest dobre dla wierzącego, aby wątpił, że jest zobowiązany do wypełnienia jego obowiązków. Informacje o nim nie pochodzą z listów ani telegramów. Występuje przed oczami w procesie życia. Jest coś, powinni być zaangażowani w chwałę Bożą. Dlaczego torturowasz siebie i inne wątpliwości?

Co Archanioł Varahiel pomaga?

Św. Innocenty z Chersanu napisał, że posługa tego anioła jest zróżnicowana. Przez Niego Pan wysyła błogosławieństwo do "każdego dobrego czynu". Konieczne jest zrozumienie znaczenia jego słów. Czasami mówią, że nasz archanioł daje łaskę tej osobie, która pracuje dla innych. Wielu kojarzy to z miłością. Ale to nie jest prawda.

Pan polecił, aby człowiek żył dla innych. I to nie znaczy, że powinniśmy zrezygnować z naszego czasu i energii obcym. Każda praca może być skierowana do siebie lub dla innych. Matka pielęgnuje dziecko, stara się o niego. Artysta maluje płótno, aby czytelnik szczęśliwy. Ale jest odwrotna sytuacja. Na przykład kobieta rodzi się ze względu na zachowanie małżeństwa lub bogactwa małżonka. Kreatywny człowiek stara się zarobić więcej pieniędzy dzięki jego talentowi. Te rzeczy Pan nie pobłogosławi. W rzeczywistości są samolubni. Nasz archanioł wspiera każdego, kto myśli o wokół siebie na pierwszym planie: o bliskim i odległym, znanym i nieznanym. Musimy poświęcić nasze prace ludziom, ich szczęście. Mówimy o tym dokładnie. Taki człowiek jest pobłogosławiony przez Pana przez Varahiel. Musisz zawsze rozmawiać ze Stwórcą cały czas.

Modlitwa do Archanioła Varyhila

Apeluję do was, Archanioła Varahiela, który jest strażnikiem czystości dusz ludzkich. Poproś Najwyższego Tronu za mnie, sługę Pana (imię) błogosławieństwa Pana, miłosierdzie. Przyznaj dom i wszystko w nim żywe szczęście i dobrobyt. Niech się kręcą krąg krewnych i spotykają się, a świat między nimi zostanie ustanowiony. Daj mi grzesznik, zrozumienie tego, czego brakuje w życiu ziemi. Poszukaj mądrości od Pana dla swego sługi, aby wspierać go w każdym słowie i czynach. Przyznajcie przebaczenie grzesznych wykroczeń i błogosławieństwa Boga. Chroń mnie i moją rodzinę przed kłopotami, nieszczęściami i wszelkiego rodzaju nieszczęściami, od wrogów i nienawidzących. Dziękuję Panie Archaniołem! Amen!

Kiedy i gdzie się modlić

Jezus powiedział, że rozmowa między człowiekiem a Najwyższym musi być tajemnicą. Dziś ludzie przywiązują wielką wagę do zewnętrznych atrybutów wiary, a jednak Pan zawsze musi być w duszy. On usłyszy modlitwę z dowolnego miejsca. Nie trzeba chodzić do kościoła. Świątynia jest jednością dusz wierzących, którzy wspierają się wzajemnie w próbach. Dlatego też nie warto skupiać uwagi na miejscu, a nawet formie adresowania Archanioła. On jest wszechobecny. A twoje myśli są dla niego ważniejsze. Varahiel patronuje sprawiedliwym, którzy są święci przykazaniami Pana. Został otoczony szczególną troską pobożnych rodzin, którzy odrzucają samolubne użycie innych na własne cele. Lubi ludzi uczciwych i prostych, pozbawionych przebiegłości. Warto myśleć o tym, kiedy zdecydujesz się prosić o pomoc.

Z esoterics

Uważa się, że nasz archanioł odpowiada kolorowi indygo. Dodatkowe są nazywane ametystą i lawendą. Miesiącem jest luty, pora jest zimą. Dzień, w którym archanioł patrzy bardzo blisko ludzi – w sobotę. Ezoterycy twierdzą, że kamienie to są akwamaryn, kwarc, ametyst. Jeśli chcesz zapalić świece dla niego, fioletowy. Varachil charakteryzuje szczera życzliwość, poświęcenie, chęć pomocy. Jego imię jest związane z wyższym arcana taro "koło fortuny".

Każda sprawa zakończy się powodzeniem, jeśli skorzystasz z pomocy tego archanstanu. I stanie się tak, jeśli twój umysł jest zdominowany przez te myśli i uczucia, które są dla niego osobliwe. Chociaż, mówią, życzliwość jest bezkrytyczna. Dla naszego archanioła ważne jest, jak człowiek traktuje innych, stara się dla nich żyć. I grzechy są odpuszczone tym, którzy usiłują poprawić błędy. Sami starają się prosić błogosławieństwa archanioła.