738 Shares 5103 views

Dlaczego marzenie morza?

Jeśli we śnie we śnie, czy to wodospad, rzeka, strumień czy jezioro, zawsze jest jakoś związany z naszą podświadomością. O tym, czy ta czysta woda lub brudny, burzliwy przepływ lub spokojna powierzchnia i zależy od interpretacji snu. Mówi się, że przezroczysta, czysta woda zawsze przewiduje uzdrowienie lub mówi nam, że jesteśmy na dobrej drodze. Cóż, w ogóle, a co marzenie, w którym widzimy morze, mówi? Co do zasady, informuje o naszych nadziejach i aspiracjach, w każdym razie odzwierciedla sferę instynktów i uczuć, często poza kontrolą rozumu. Aby zrozumieć, co morze marzy o każdym konkretnym przypadku, spróbujmy uciekać się do różnych książek marzeń.

Większość z nich donosi, że przytulna plaża w snach przedstawia wszystkie rodzaje przyjemności i codziennych przyjemności, a fale burzowe ostrzegają przed koniecznością kontrolowania emocji, tak aby się nie przytłoczyły. Piaszczysty brzeg przypomina, że prędzej czy później wszystko przechodzi – czas uzdrawia wszystkie doświadczenia, tak jak woda morska zmienia się w drobny piasek. Otwarte morze jest symbolem silnych doświadczeń i uczuć. Jeśli w takiej przestrzeni czujesz się pewnie we śnie, Twoje marzenia się spełnią. Jeśli patrzysz na powierzchnię morza, poczujesz się niepokój lub strach – nie poddaj się uczuciom i instynktom, znajdź siłę, aby je zmiażdżyć.

Jeśli we śnie morze jest zbyt spokojny i wydaje się pozbawiony życia, jest oznaką zmęczenia, przede wszystkim duszy. Być może warto myśleć o odpoczynku i pozwolić sobie na to, co się dzieje. Idź wzdłuż plaży lub brzegu we śnie – na drogę, popatrz na morze – czekaj na nowiny, aby zobaczyć głębię morza – ukryty alarm. Dlaczego marzenie o kąpieli w morzu? Marzenia mówią, że spełnić pragnienie.

Spróbujmy dowiedzieć się, co morze marzy o książce marzeń Freuda. Założyciel psychoanalizy wierzył, że to marzenie to tylko symbol zapłodnienia, ciąży i narodzin. Burzliwe morze, jeśli uważasz, że ta książka o snach, wskazuje, że twoje relacje z partnerem wymagają sprawdzenia i dostosowania, a może warto rozważyć przerwę. Jeśli idziesz wzdłuż brzegu, cierpisz z powodu tego, że nie spotkałeś już swojej duszy do tej pory. A jeśli toniesz, w rzeczywistości nie chcesz mieć dzieci i podświadomie ograniczyć swoje kontakty seksualne.

Intymna książka marzeń daje bardzo interesującą interpretację snu. Morze jest spokojne, skąd nie patrzysz – z statku lub z brzegu, mówi, że sytuacja się zmieni wkrótce, w wyniku czego otrzymasz to, czego chcesz. Jeśli widzisz, jak ktoś kąpie, to w rzeczywistości możesz pomóc tej osobie, rozwiązać problem, którego nie potrafi sobie poradzić. Jeśli będziesz kąpać, wszystko jest dobre w twoim życiu i czujesz się wspaniale. Starając się wejść do burzliwego, zmęczonego morza – czeka nas niezapomniany wieczór miłości. Jeśli pływasz pod wodą, to nie powinieneś wiedzieć, czego próbujesz się nauczyć, to tylko spowoduje niepokój.

Wymarzona interpretacja snu Millera zupełnie inaczej wyjaśnia, dlaczego marzenia morskie. Więc, aby usłyszeć we śnie monotonne odgłosy surfowania, oznacza, że życie czeka na ciebie nudne i nie interesujące, zostanie pozbawione nie tylko miłości, ale i przyjaznego uczestnictwa. Ogólnie rzecz biorąc, takie marzenia, zgodnie z książką marzeń Millera, świadczą o próżnych oczekiwaniach i że marzyciel jest zbytnio oddany cielesnym przyjemności, zapominając o potrzebach duszy. Ale jeśli dziewczyna marzy, że opuszcza się na wodnistą powierzchnię u swego kochanki, wtedy jej pierwsze marzenia będą szczęśliwie w życiu.

W kwestii – o czym marzy morze, wyczerpujące odpowiedzi udzielają Noble Dream Book. Morze jest symbolem wielkości i nieskończoności, takie marzenia mówią nam, że w życiu śniącego nadejdzie okres, w którym wszystko zależy nie od własnego wysiłku, ale od okoliczności zewnętrznych. Ponadto, jeśli morze jest burzliwe, to podświadomość ma uwolnić się spod kontroli, co prawdopodobnie spowoduje uszkodzenie. Spokój surfingu mówi o czasie duchowego wzrostu. Dużo pianki morskiej we śnie zobaczyć – aby próżnić nadzieje. Księżyc nad morzem jest niekorzystnym znakiem, jednak księżycowa ścieżka jest szczęśliwym i spokojnym życiem.

Ale najprostszym sposobem wyjaśnienia znaczenia snu jest ezoteryczna Księga Sypialna, zgodnie z którą nasze życie jest jak morze. Dlatego, gdy zobaczyłeś siebie we śnie w stosunku do morza (na brzegu, na powierzchni, na dole), tam jesteś teraz w życiu.