387 Shares 2307 views

Petersburg, Pediatryczny University: Opis

Wybierając miejsce do dalszej edukacji – raczej pilne pytanie w bieżącym roku oraz absolwentów z poprzednich lat. Dla tych, którzy marzą, aby pomagać innym ludziom i pracy w dziedzinie medycyny, warto zwrócić uwagę na budżecie instytucji edukacyjnej szkolnictwa wyższego – Petersburg State Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego (SPbGPMU).


Trochę historii uniwersytetu

Jeden z najstarszych rosyjskich uczelniach jest Saint-Petersburg State University pediatryczne. Za datę jego założenia – początek stycznia 1925 r. Wtedy szkoła nazwano Instytut ochrony dzieciństwa i macierzyństwa. Został on stworzony na podstawie funkcjonowania szpitala.

Dość trudny okres dla uczelni były lata Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Podczas jej instytucji nie został zamknięty. Pomimo sytuacji w kraju, on nadal funkcjonować i szkolić przyszłych lekarzy. Oprócz szkoleń, ludzie byli traktowani w instytucie. W czasie wojny szpital został otwarty tutaj. Przyniosła rannych i chorych żołnierzy, głodujących dzieci, które potrzebnej pomocy medycznej.

W 1994 roku został przemianowany na Instytut. Od tej pory, był nazywany Akademii. Kilka lat temu, status uczelni została ponownie zmieniona. Absolwenci otrzymali dyplomy w 2013 roku, Petersburg State Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego.

SPbGPMU teraz

Petersburg Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego jest jednym z najsilniejszych uczelni w naszym kraju. Czy tu nie jest takie proste, ponieważ jest dość wysokie noty podjęcia. Jako przykład, w 2016 roku: w Akademii Pediatrii (St. Petersburg), z jednoczesnym wynik na budżecie na kierunku „Medicine” było 254, na kierunku „pielęgniarstwo” – 206. Tak więc, licealiści są najlepsi kandydaci, chcąc dostać nowy wiedza i umiejętności praktyczne.

SPbGPMU – Międzynarodowe Centrum wyższym wykształceniem medycznym. Każdego roku, po zakończeniu egzaminów wstępnych przychodzi dużo studentów zagranicznych z całego świata. Podania – warunkiem koniecznym do przyjęcia. Uczelnia uważa tylko wiedzę. kolor skóry, przekonania religijne lub polityczne nie odgrywają żadnej roli.

Szczególna uwaga powinna być nauczycielami. Zespół Szkoła prawdziwych profesjonalistów. Wśród nich są lekarze i kandydaci Nauk, lekarze z dużym doświadczeniem. Nauczyciele starają się dzielić swoją wiedzą ze studentami, zapewnia studentom tylko istotne informacje.

W szpitalu Uniwersytetu dzieci działa. To jest ogromny plus dla studentów, ponieważ są one tutaj z praktyką pierwszych zajęć, zapoznanie się z ich przyszłej pracy. Warto zauważyć, że szpital jest wyposażony w nowe urządzenia diagnostyczne i w jej laboratorium prowadzi badania z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych. Przechodząc praktyki, studenci zdobywają odpowiednią wiedzę. W rezultacie, Pediatryczny University (Saint-Petersburg) produkuje specjalistów, którzy są w pełni przygotowani do wykonywania zawodu.

Wydział Pediatrii

Uczelni działa kilka wydziałów. Wielu wnioskodawców wybrać SPbGPMU pediatrii wydziału. Edukacja prowadzona jest tylko w pełnym wymiarze godzin przez 6 lat. Po pomyślnym rozwoju edukacyjnych absolwentów programu otrzymują dyplom z kwalifikacjami „lekarz” w „Pediatrics”.

Przy wyborze wydziału Pediatryczny powinien zrozumieć, że przyszła praca będzie skomplikowane i trudne. Lekarz zaangażowany w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce różnych chorób u dzieci. Taka praca wymaga nie tylko wiedzy, ale także cierpliwości, życzliwości i zrozumienia. Lekarz musi znaleźć szczególne podejście do dzieci, i to tylko przez ludzi obojętnych i towarzyski.

Wydział Psychologii Klinicznej

Psychologia – nauka całkiem interesujący. Jedną z jego wiodących i szybko rozwijające się obszary uznane psychologia kliniczna. To ze względu na wydziale należącego do niego, duża część studentów wybiera Pediatric University (St. Petersburg).

Celem psychologii klinicznej jest zapewnienie warunków do prawidłowego rozwoju psychicznego, poprawa zdolności adaptacyjnych człowieka. Uczniowie przez kilka lat, aby poznać ciekawych zawodu. Absolwenci będą pomagać ludziom dostać się do trudnych sytuacji życiowych, aby zapobiec występowaniu zaburzeń psychicznych u pacjentów.

Warto zauważyć, że na wydziale psychologii klinicznej szkolenia przyszłych specjalistów odbywa się na kilka sposobów:

 1. "Special (defectological) edukacja". W tym obszarze, szkolenie w pełnym wymiarze godzin. Studenci zdobywają wiedzę niezbędną do 4 lat. Pod koniec szkolenia uczestnicy otrzymują tytuł licencjata.
 2. „Psychologia kliniczna”. W tej dziedzinie też nauczyć się tylko wewnętrznie. Czas trwania wynosi 5 i pół roku. Absolwenci otrzymają dyplomy specjalistów.

Wydział "General Medicine"

Jakość Medobrazovanie można uzyskać w mieście Sankt Petersburgu (St. Petersburg). Pediatryczny Uniwersytet jest znany wydział „General Medicine”. Przygotowuje uczniów do następujących obszarów:

 • "Medicine" (specjalność).
 • "Medical Biofizyki" (specjalność).
 • "Pielęgniarstwo" (licencjat).
 • „Profilaktyka medyczna” (specjalność).
 • "Zdrowie publiczne" (Master).

We wszystkich tych obszarach szkolenie jest realizowane w pełnym wymiarze czasu. Czas trwania studiów w Bachelor – 4 lata i specjalności – 6 lat. Magister uzyskuje się w ciągu 2 lat, ale komisja selekcyjna o dopuszczenie trzeba dostarczyć dowód na istnienie wyższego.

Ludzie studiujący na wydziale „General Medicine”, nie żałował wyboru pediatrycznego uniwersytet. Departament absolutnie każdy doświadczył nauczycieli. Każdego dnia, uczniowie zapoznają się z nowymi informacjami, współpracować z okazów anatomicznych, doskonalić umiejętności na fantomów i manekinów. W praktyce uczniowie odwiedzić laboratorium obecny na służbie i działalności, rozwijać nowoczesny sprzęt medyczny.

Wydział Stomatologii

Stomatolog – prestiżowej i dobrze płatnej zawód. Uzyskaj może być w Petersburgu Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego (dawniej Academy of Pediatrics). Od kilku dekad, uniwersytet kształci specjalistów, którzy są gotowi do udzielenia pomocy wysokiej jakości dla pacjentów.

Głównym celem Wydziału Stomatologii – szkolenie lekarzy:

 • niezbędnej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych;
 • zapoznał się z osiągnięciami współczesnej nauki;
 • posiadanie zaawansowanych technologii medycznych i diagnostycznych.

Petersburg nazywany celem Pediatric Uniwersytet osiągnięte przez pracowników. W murach uczelni zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim nauczaniu i praktyce lekarskiej. Codziennie przechodzą one na ich wiedzy i umiejętności studentów wydziału stomatologicznego.

Wszystkie informacje są przekazywane studentom w zrozumiałej formie. Używane zaawansowanych technologii edukacyjnych, które zwiększają efektywność procesu edukacyjnego. Również jest używany sprzęt phantom. Dzięki niemu uczniowie uczą się nowych umiejętności i doskonalić swoje umiejętności.

Otrzymanie wyników egzaminu

Wszyscy uczestnicy czekają w Petersburgu Dziecięcej Uniwersytetu. Muszą przyjść do komisji selekcyjnej i złożyć niezbędne dokumenty:

 • Wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie;
 • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przekazanie danych;
 • dokument tożsamości;
 • oryginał lub odpis świadectwa lub dyplomu;
 • zaświadczenie o zdaniu egzaminu medycznego;
 • kilka zdjęć.

O dopuszczenie do Petersburgu Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego mogą wymagać wyników egzaminów z przedmiotów takich jak języka rosyjskiego, biologii, chemii, matematyki, fizyki (w zależności od wybranego kierunku). HEI ustawić minimalną liczbę punktów dla każdej z funkcji. Kandydaci, którzy nie spełniają wymagań nie zostaną dopuszczeni do uczestnictwa w konkursie.

Minimalna dopuszczalna wynik STOSOWANIA
specjalność Wynikiem jest wystarczająca dla konkurencji (w skali 100-punktowej)
język rosyjski biologia chemia matematyka fizyka
"Pediatrics" 55 55 55
"Special (defectological) formacja" 40 40 30
„Psychologia kliniczna” 45 50 35
„Medycyna” 55 55 60
„Medical Biofizyki” 45 45 40
„Pielęgniarstwo” 40 40 40
„Profilaktyka medyczna” 45 45 45
„Stomatologia” 55 55 60

testy wstępne

Osoby, które nie mają dopuszczenia wyniki egzaminu zdać egzamin wstępny na uczelni. Są one prowadzone w formie pisemnej. Rosyjski Wnioskodawcy język wziąć dyktando. Zadania z matematyki są zadania, które muszą być rozwiązane. Egzaminy wstępne z biologii, fizyki i chemii to testy, a także zwykłe pytania, które trzeba podać szczegółowe odpowiedzi.

Wnioskodawcy, którzy są wybrani do przyjęcia do petersburskiej Akademii Pediatrii, stopień magistra w „zdrowie publiczne”, zostanie przesłuchany. IT potencjalni studenci ustnie odpowiadać na pytania. Wyniki ocenia się w skali 100-punktowego. Minimalna liczba punktów wymaganych do wejścia wynosi 50.

Wyniki badań są publikowane wejście na University i opublikowane na oficjalnej stronie internetowej Uniwersytetu. Punkty na piśmie w handlu, powiadamia wnioskodawców w ciągu 3 dni. Jeśli test powinien ustnie, a następnie wyniki można znaleźć w dniu spotkania.

Zapisy i zapewnienie miejsc w schroniskach

Po zakończeniu egzaminów wstępnych rozpocząć rejestrację. Jest ona przeprowadzana w kilku etapach:

 1. Pre-rejestracji. Po pierwsze, osoby posiadające kierunek docelowy i przeszedł na konkurencję na miejscach budżetowych. Następnie podsumowuje ogólną konkurencję.
 2. Dostarczenie oryginalnych dokumentów. Niektórzy wnioskodawcy składają wnioski i kopie certyfikatów (dyplomów). Aby zarejestrować się jako niezbędne oryginały.
 3. Ostateczna rekrutacja. Komitet Pediatryczny przyjęć na studia decyduje na podstawie którego zostało wydane postanowienie o rejestracji.

Pod koniec sierpnia, preferencyjne i priorytetowe uczniowie zaczynają zapewnić miejsce w schronisku. Mogą dostać (jeśli istnieje) i te osoby, które nie należą do wymienionych kategorii studentów. Aby to zrobić, należy napisać oświadczenie. Na podstawie jego komisji mieszkaniowej Petersburg University Paediatric zadecyduje.

Instytucja (dawniej Akademia Pediatrii) ma kilka wieloosobowe. Znajdują się one w Petersburgu pod następującymi adresami:

 • Str. Kantiemirowskaja, budynek 16 (stacja metra „Las”);
 • Str. Kantiemirowskaja, budynek 26 (ta sama stacja metra);
 • prosto Maurice Toreza dom 39, obudowa 2 (stacja metra "obszar Courage", "Politechnika") .;
 • pr. Engels 63 obudowy 1 (stacja metra „szczególny”).

Po sprawdzeniu w pediatrii akademiku uniwersytetu powinny mieć:

 • dwie kopie dokumentu tożsamości;
 • Kilka zdjęć;
 • Wyniki fluorografię klatki piersiowej;
 • kopię certyfikatu szczepieniu;
 • gwarantuje do rozliczenia.

Opinie studentów i absolwentów

Ludzie naukę w szkole i być absolwentem Akademii Pediatrii (St. Petersburg), opinie ogólnie pozostawić pozytywne. Studenci i absolwenci zauważyli, że personel jest naprawdę bardzo dobry. Nauczyciele nie tylko do dzielenia się swoją wiedzą teoretyczną, ale również powiedzieć wiele ciekawych przypadków ze swojej praktyki lekarskiej.

Studenci również stworzyć pozytywne wrażenie. Większość z nich są dość sprytni ludzie. Są zainteresowani w medycynie. Doszli do uczelni z konkretnym celu – aby zdobyć niezbędną wiedzę do przyszłości, aby pomóc dzieciom i dorosłym. Uczniowie starają się to osiągnąć, chcąc otrzymać nową przydatnych informacji i praktycznych umiejętności.

Jednak istnieją pewne studentów, absolwentów, którzy nie lubią State University Pediatryczny Petersburgu. Ci ludzie mówią, że uniwersytet nikt zaangażowany w organizację pozalekcyjnych życia studentów. Brak koła, sekcje, kluby. Niektórzy nie lubią nauczania języka angielskiego. Jest on prowadzony przez jakiś szczególny sposób ma zalety. Ten punkt informacyjny w komentarzach uczniów.

Podsumowując, warto zauważyć, że wybór przy wjeździe na Uniwersytecie St. Petersburg Paediatric może doradzić tych wnioskodawców, którzy chcą związać swoje przyszłe życie z medycyną. Tu robi, trzeba mieć chęć pomocy ludziom. Bez tego nie da się osiągnąć sukces w nauce i przyszłej pracy.