720 Shares 5988 views

Natalia Żukowa: decoupage

W ciągu ostatnich kilku lat, wszystkie rodzaje rzemiosła wykonane własnymi rękami, stały się integralną częścią domowego i biurowego wnętrza. Nie Wyjątkiem jest popularne gadżety do przekształcenia zwykłych na unikalnej technice decoupage.

o Decoupage

Jeden z najbardziej utytułowanych mistrzów była Natalia Żukowa w tej technice. Projektant wyjaśnia w prosty sposób i wyraźnie pokazuje, jak dosłownie improwizowany można dać drugie życie do obiektów zniszczony i nawet stać się bezużyteczny. W wyniku konwersji prostych rad, pudełka i breloki, talerze, dzbanki i czajniki i szklanej butelce są ekskluzywne cechy wyposażenia domu.

Krótka lista filmów instruktażowych i klas Master Master

Najbardziej korzystne Natalia Żukowa daje wskazówki decoupage stylu Prowansja Shabby-chic, czyli sztuczne tematy starzenia się, o czym świadczy jego licznych kolekcjach.

Prosto i opowiada swoją kochankę w klasach mistrzowskich drewna akwaforta, jak trzymać motyw (tkaniny), bez zmarszczek, jak mieszać kolory, aby uzyskać pożądany odcień, i wiele innych zawiłości technologii. Decoupage Natalia Żukowa jest jasne, nawet dla tych, którzy dopiero zaczyna starać się w tym obszarze.

Książka jako źródło wiedzy

Niedawno, znany projektant Natalia Żukowa stał się autorem „imitujący powierzchnię.” Czytelnik może zapoznać się szczegółowo z różnych nowoczesnych technik i materiałów. imitacje patenirovanie malowidła, złocenia i oczywiście starzenie się – nie jest to wyczerpująca lista technik prezentowanych przez autora. Książka nie pozostawi obojętnym i tych, którzy mają już doświadczenie i robi decoupage. Natalia Żukowa pozwala komplikować i zróżnicować ich pracy dla społeczeństwa.