563 Shares 7700 views

Jak zrobić królika z papieru: warsztaty

Niezwykłe rzemiosło z papieru zainteresuje zarówno dzieci jak i dorosłych. Oferujemy Państwu szeroki wybór warsztatów: jak zrobić królika z papieru. Zaangażować rzemiosła i produkować swoje dzieci razem. To będzie interesujące i pouczające.

Master Class 1: Jak zrobić królika z papieru

Aby utworzyć Ushastik trzeba kwadratową kartkę papieru. Złożyć je zgodnie z poniższymi instrukcjami. Na stole, umieścić arkusz jak diament. Owinąć krawędzie po obydwu stronach w formie trójkątów. Następnie wyciąć nożyczkami cienki pasek w górnej środkowej części produktu. Krotnie lewej krawędzi arkusza na górze. Obszar ten jest ucho naszego zająca. Zrób to samo z prawej strony. Uszy gotowe.
Można je zginać. Przejdź do nóg. Krotnie tył artefaktów wewnątrz. Wszystkie – zając, papier wykonany własnymi rękami. Narysować oczy. Jeśli masz malować inny papier będzie wyglądać realistycznie.

master class 2: jak zrobić papier z modułów Ushastik

Zanim nauczysz się jak zrobić królika z papieru, musisz zebrać 520 trójkątów. Aby je, trzeba będzie prostokątny kawałek papieru (A4). Moduły powinny być dwóch centymetrów szerokości i wysokości. Hare może być wykonane z białego papieru, a kolor i używać liście notatek. Są one idealne do montażu modułów trójkątnych. Więc wziąć prostokątny kawałek papieru i złożyć na pół. Fold puste jakby planowania pola. Zgiąć plecy. Wchodzisz na dwóch rogach boiska. Skręć preformy i unieść krawędzie górę. Dalsze rogi bend przez przegięcia przez trójkąt. Podwinąć brzegi. Złożyć na pół przedmiot. Teraz należy przejść do procesu montażu.

Zespół rzemiosło jazdy

Weź dwa trójkąty i włóż ją do trzeciej. W ten sposób połączyć się z innymi modułami w łańcuchu. Zebrać dwa rzędy z 48 sztuk. W trzeciej zużycia rozłożone. Usuń produkt starannie. Take 24 modułów i pięć rzędów wykonać również. Przejdź do głowy. Ta sama liczba trójkątów umieszczone na dłuższym boku i wewnątrz, odpowiednio krótkich – out. Zwiększ następującą serię sześciu sztuk. Oznacza to, że dwa moduły nosić jeden do czterech. Głowa leżała w następujący sposób: osiem rzędów 30 modułów. W ostatnich trójkątów dociskowych razem. Dać twojej głowie kształt piłki. W celu zmontowania ucho ma sześć elementów modułów i układu, jak w pierwszym rzędzie. Następnie umieścić pięć trójkąty modułowych, a następnie – sześć. Wykonać jak siedmiu rzędach. Wąska ósmy do trzech. Inne ucho zrobić podobnie. Hack jest już prawie gotowy. Dokonaj szczegółów dekoracyjnych. Cut kołnierz, oczy, nos i uśmiech kolorowego papieru. Wszystko klej. Uchwyty są najlepiej wykonać z gęstej tektury, umieścić je pomiędzy modułami i przeklinał na siłę. Następnie weź kawałek prostokątny, cięć i Curl nożyczek. Chelochkoy wynik. Wszystko gotowe!

Masterclass 3: jak zrobić królika z papieru

Weź kwadratową kartkę papieru, złóż go po przekątnej. Mierzenie w dolnej dwóch centymetrów. Złożyć wzdłuż linii. Włącz urządzenie. Zmierzyć szerokość górnej części trójkąta. Obszar zaginania i dolną krawędź. Obróć obrabiany przedmiot. Daj wygląd Bunny w porządku. Narysuj czarnym markerem oczy, nos i zęby. Taki ładny Hack będzie doskonały prezent lub ozdobę na stół Happy Easter.

Jak ciekawe i zabawne zebrać rzemiosła papieru. Hare jest prawie żywy i wygląda spektakularne.