386 Shares 9484 views

Trzy sposoby, jak zrobić pąk róży papieru

Najpiękniejszy kwiat jest, oczywiście, róże. Ona jest kochany przez wielu kobiet. Bardzo atrakcyjny wygląd, a jego wydruk. Każdy może tworzyć pączek róż papieru na własną rękę, ponieważ istnieją różne sposoby, jak to zrobić. Poinformujemy Cię o trzy najciekawsze z nich.

Starożytny mit róży

Kwiaty nie miłe dla oka. Ozdobić wnętrze pokoju, co naturalne i żywe. Ale, na przykład, te róży więdną szybko tracą swoją atrakcyjność. Teraz popularne kwiaty wykonane z krepy papieru, z którego można zbierać piękny bukiet.

Istnieje legenda związana z róży. Bogini Afrodyta nazwie skąpane w morzu, kiedy wyszła z wody, a następnie z jej ciała ociekające pianą, zamienia się w piękne białe kwiaty.

Red nabyte podczas Aphrodite przebiegł ciernistej gęstwiny pomoc kogoś bliskiego, ale z powodu ran odniesionych z cierni, ociekający krwią. Oczywiście, jest to tylko legenda. Teraz każda osoba może wnieść róża bud w dowolnym kolorze z papieru zwykłego lub falistej.

uproszczona wersja

Więc jak zrobić różę z papieru? Aby rozpocząć, musimy następujące materiały:

 1. Jeden arkusz z grubego papieru kolorowego barwy pożądane.
 2. Wszelkie ołówek.
 3. Nożyczki.
 4. PVA.

Szczegółowe instrukcje

 1. Z arkusza papieru i narysować kwadrat co spirala. Idealna linia jest trudne do osiągnięcia, więc nie należy być ostrożnym. Arbitralny rysunek – kwiat opcja twórczy. Do tego wyciąć linię Gazy.
 2. Z centrum spirali wyłączyć pasek. Rose Bud została ustalona, trzeba dodać kleju do podłoża.
 3. kwiat papieru jest gotowy. Możesz dodać liści zielony lub zebrać bukiet kilku róż.

Średni poziom trudności

Dokonaj pączek harmonijkowy róże papier nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Następujące materiały muszą być przygotowane:

 1. Papier falisty.
 2. Nożyczki.
 3. Drut lub gałązka z trzpieniem.
 4. Taśma klejąca.

Instrukcja wykonania

 1. papieru falistego trzeba wyciąć 15 sztuk, w kształcie serca, a 5 w kształcie kropli.
 2. Każdy element lub przeciągnij kartę od środka do krawędzi, aby naturalne krzywe.
 3. Za pomocą ołówka, aby zagiąć brzegi płatków. Aby uzyskać Rosebud, pożądane jest, aby zginać krawędzi silniejsza.
 4. Łodyga może owijać taśmę do naturalności.
 5. Montaż odbywa się w warstwach z elementów w postaci kropli. Wszystkie elementy są przymocowane do siebie za pomocą taśmy klejącej, a kładzie się na pierwszym drutu.

Pączek może mieć dowolny rozmiar. Oryginalne i ciekawe zdjęcia są uzyskiwane z pąkami róż wykonanych z tektury falistej.

Opcja trudniej – z niespodzianką

Jeśli zwykły papier wzrosła zbyt łatwe dla Ciebie, a następnie spróbuj pączek z niespodzianką w środku. Przygotuj następujące materiały:

 • gęstszy papier falisty;
 • nożyczki;
 • pistolet z klejem;
 • Drewniane szpikulce lub kije;
 • słodycze "Ferrero" lub "Raffaello".

Można wziąć papier krepa różnych kolorach, aby oryginalne pąki. Papieru muszą być cięte na dwie części prostokątny 7 cm i wysokości 10 cm. Otrzymano dwa paski można złożyć tak, że falista taśma stalowa poziomo. Krawędzie muszą dopełniają. Zmieniamy miejsca i skręcić w płatkach. Muszą się rozciągać.

Pierwsza zakładka pociągnięcie w górę. Dwie składane rozprostować palce i zrobić mały otwór na cukierki. Wewnątrz naszej zarodku położyć kawałek cukierków. Wzdłuż dolnej krawędzi płata rozprowadzania kleju. Owinąć cukierka i włożyć kij lub szpikulca.

Glina posiada nie są cukierki, a papier, tak aby uzyskać jak uczta nie jest trudne. Rosebud posiada kształt ze względu na masę papieru.

Teraz nadszedł czas, aby nasze płatki kwiatu. Papieru falistego przeciąć zielony prostokąt 4 cm szerokości i 10 cm długości. Dodać dwie działkami. Od krawędzi konieczności dokonywania wici i dolnej krawędzi odcinka. Wzdłuż dolnej krawędzi koła że rozprowadzenia kleju i przymocowany do pączków Sepal podstawy. Szaszłyki lub likwidacji macierzystych zielony papier do góry.

W rzeczywistości, aby stworzyć pączek nie jest tak proste jak podejmowania różę. Ale to jest pod wpływem siły każdego, jeśli zrozumieć technikę. Za każdym razem, papierowe kwiaty będzie lepiej i lepiej.

Doskonale elementy wystroju wnętrz

róża papier dobrze do wnętrza pokoju, wystrój jest to temat, który można wykonać samodzielnie. Róże z papieru sprawiają, że pokój ciekawy i oryginalny. A bukiet różowych pąków, więc nawet z cukierkami w środku, będzie niezwykły prezent dla bliskiej osoby.

odpowiedników papieru świeże kwiaty doskonale pasują do wnętrza każdego pomieszczenia. Najczęściej kompozycja jest umieszczone w wazonach o różnych kształtach. odpowiedniki papierowe zrobić dość małe lub duże, wszystko zależy od pragnień i fantazji.

W prywatnym lub dworek pąk róży mogą być przydatne do projektowania schodów i poręczy. Również świątecznym stole wyglądają oryginalne, która jest stosowana w porcji róż papieru.