174 Shares 8729 views

Seria „My Fair Niania”: aktorzy i role

Jednym z pierwszych sitcomów, które pojawiły się w rosyjskiej telewizji – „My Fair Niania”. Aktorzy i role w serialu komediowym za 4 lata, dał swojej publiczności dobry nastrój. Co jest omówione w filmie i która odegrała ważną rolę w nim?

Anastasija Zaworotniuk jako opiekunki Vicki

Głównym bohaterem serialu „My Fair Niania” – Victoria Prutkovskaya. Rolą tej kolorowej pań grała aktorka Anastasija Zaworotniuk.

Victoria Prutkovskaya pochodzą z Mariupol, ale mieszka z rodzicami w Biryulovo. Victoria mówi wyłącznie surzhik jak prawdziwy mieszkaniec południowej części Ukrainy. Dlatego też, dla aktorki Zavorotnyuk, który pochodzi z Archangielska do gry pielęgniarka Vick był prawdziwy wyczyn: trzeba było złamać jego zwykłej mowy i przyzwyczaić się „szok” i „gekat”.

Seria „My Fair Niania” rozpoczyna się z faktem, że Victoria pochodzi z bogatego domu producenta Shatalina jako dystrybutor kosmetyków. Jednak jej śmieszny wypadek jest traktowane jako nowe dzieci pielęgniarki i podjąć stałą pracę. Victoria pokocha całym sercem dla dzieci Maksima Shatalina i najbardziej producenta. Ale to nie wszystko, otaczającego Shatalina zadowolony „Mariupol” pielęgniarka pracująca w domu pana młodego pozazdroszczenia Moskwie.

„My Fair Niania”: aktorzy i role. S. Zhigunov jak Maxim Shatalina

Kolejną centralną postacią w serialu – słynny rosyjski producent Maxim SHatalin. Jego rola Siergiej Żygunow.

Zhigunov jest najbardziej znany z roli publiczności Aleksandra Belova serii filmów Svetlana Druzhininoj „Naval Kadetów, do przodu!”. W latach 90-tych. Sergei Zhigunov aktywnie zaangażowanych w produkcję filmów pod jej auspicjami na ekranach spośród historycznym serialu „Koroleva Margo” i „Hrabina de Monsoreau” oraz filmu przygodowego „Hearts of Three”. Więc w tym względzie Zhigunov i jego postać SHatalin coś na ekranie podobny.

Maxim SHatalin nigdy by nie zaakceptował stanowisko słabo wykształconej Vick opieka nad ich dzieci. Jednak okoliczności zmuszają do tego. Ale wtedy nałogowy licencjat jest tak pewny siebie i przyjaciół z dobroduszną Vika, że w jednym sezonie będzie z nią ożenić.

W prawdziwym życiu, Siergiej Zhigunov również zbyt ponieść swoim partnerem na planie. Ich biurowy romans zamienił się w prawdziwy skandal: Zavorotnyuk musiał rozstać się z biznesmenem Dmitriem Stryukovym (z której, nawiasem mówiąc, urodziła dwoje dzieci) i Siergiej Zhigunov za romans z „piękną pielęgniarkę” zgrane długoterminowego małżeństwa z żoną Vera Nowikowa. Dwa lata kontynuować związek aktorów, a następnie Zhigunov i Zavorotnyuk rozstaliśmy. Sergei wrócił do swojej byłej żony, a one ponownie wydane małżeństwo i Anastasia znaleźć ukojenie w związku z łyżwiarka figurowa Petrom Chernyshevym.

O. Prokofiewa jak Zhanny Arkadevny

Olga Prokofiew odgrywa rolę w sitcomie Zhanny Arkadevny – partner biznesowy Maxim Shatalina. Jeanne Arkadievna ciągle wiruje w domu Shatalina, i nie zawsze jest związane z pracą: tylko kobieta ma nadzieję, że pewnego dnia producent uczyni ją swoją żonę, a nawet kochanka.

Jednak Joan czeka ogromne rozczarowanie: SHatalin zwraca większą uwagę na „wulgarny” pielęgniarki niż ona. A kiedy Maxim Wiktorowicz żeni się również jej konkurenta, kobieta wpada w absolutnej rozpaczy. Potem niespodziewanie związany romans z lokaja Konstantyna.

Olga Prokofiew pojawiła się „My Fair Niania” w kilku filmach: w serii „Thief”, „Złodziej-2”, „33 metrów kwadratowych”, a nawet w dramacie Andrew Eshpaja „Skrzywdzeni i poniżeni”. Jednak dopiero rola Zhanny Arkadevny stało się popularne. Aktorka można dostrzec także w komedii „Szekspir nigdy nie marzył”, „Love Me” i serialu „trzy w Republice Komi.”

B. Smolkin jak Konstantyna

Rola niskim-key, ale dowcipny lokaja w domu Shatalina grał Boris Smolkin. Hero Smolkina – Constantine – w przeciwieństwie do Maxim, natychmiast zorientował się, że Victoria będzie wspaniała żona dla producenta i różnorodność jej nudnego życia „zwykłej”. Poza Constantine nienawidzi Jeanne Arkadevnu on za nazywa "Toad Arkadyevna". Ale kto by pomyślał, że w kolejnych sezonach Zhannochka stać się jego kochanką.

Boris Smolkin rozpoczął swoją karierę w filmie z powrotem w 1974 roku, grając Rasplyueva w komedii muzycznej „Wedding Krechinsky”. Potem pojawił się w postaci Lesovichka pewnym świąteczne opowieści „Przygody Maszy i Viti” i szef bandyta na drodze w komedii muzycznej „Truffaldino z Bergamo.” Aktor można dostrzec także w filmie „Streets of Broken Lampy”, „Jasiu” i „Trzech muszkieterów”, który został nakręcony w 2013 Sergeem Zhigunovym.

E. Dubakina jak Maszy

Aktorka Katarzyna Dubakina zaczęli zachowywać się w filmach w 2004 roku, a jej pierwsza praca na ekranie była rola Maszy w serialu „The Nanny”. Aktorzy i rola show spowodować wiele reakcji publiczności, ponieważ odzwierciedlają charaktery ludzi, którzy spotykają się w prawdziwym życiu.

Na przykład, Catherine bohaterka straciła matkę w najtrudniejszym wieku – dojrzewania. Ze względu na fakt, że dziewczyna w jego oczach nie było przykładem kobiecości i piękna, dorastała „szary” myszy. Kiedy dom staje się pielęgniarka Vick, pierwszą rzeczą, ona stawia przed nami cel przekształcić wyblakłą Masha prawdziwe piękno. I zrobiła to.

Katarzyna Dubakina po tak udanym debiucie kontynuowali fotografowanie w filmach i serialach telewizyjnych. W 2005 roku pojawił się w epizodzie „pogotowie” serii, w 2006 roku w filmie Rezo Gigineishvili „ciepła” grał dziewczynę z koniem. Aktorka można dostrzec także w filmie „trochę szalony”, „Traffic” i „metoda”.

P. Serdyuk Denis

Seria „My Fair Niania” to pierwszy ekran i praca dla Pawła Serdyuk, który udał się w roli serialu syna Shatalina – Denis.

Denis niespokojny, uwielbia okrutnych żartów. Jako chłopiec wchodzi w fazę swojego męskiego „dojrzewania”, jest on również zaniepokojony. Ale jego pielęgniarka Vick zarządza z humorem, aby poradzić sobie ze „skokiem” swego ucznia i utrzymać sytuację pod kontrolą.

Pavel Serdyuk wystąpił także w serialu „Ranetki”, „jednej rodziny” i „Pojedynek Samovarov”. Jednak młody człowiek wybrał złą drogę aktorstwa i reżyserii: w 2009 roku wstąpił do Wydziału Reżyserii w GITIS.

I. Andriejew w roli Susie

Po obejrzeniu serialu „Niania” My Fair aktorzy i role odgrywane przez nich na długo pozostanie w pamięci, a wszystko dzięki barwny i komiczny. Więc młody Irina Andreeva dostał rolę najmłodszej córki Shatalina – Xenia, która ma rozdwojenie jaźni i jest regularnie odwiedzana przez psychologa. Prawie każda rozmowa Xenia zaczyna się od słów: „Mój psycholog polecił mi …”, co, oczywiście, wiele razy to dobra okazja do żartów opiekunka Vicky jej adres i później widzowie śmieją.

Irina Andreeva po strzelaninie w „Mojej pięknej pielęgniarki” nie jest już zaangażowany w każdym projekcie filmowym. Co to znaczy „Ksenia Shatalina” dzisiaj – nie jest znane.

Inne role wykonawców

Podczas serii serialu pokaz 173 na ekranach błysnął widzom cały ciąg znanych aktorów.

Na przykład rola matki Wiktorii Prutkovskaya grał niepowtarzalny Lubow Poliszczuk. Aktorka była gwiazdą kina radzieckiego: Andrei Mironow ona świeciła w komedii „12 krzeseł”, Adel Forteskyu grał detektywa „tajne” Kosy „i Nat w filmie wojennym” Wild wiatrem”. W rzeczywistości rola Luba Prutkovskaya był ostatnim dla aktorki: w 2006 roku zmarła mięsaka kręgosłupa.

Rola Victoria Prutkovskaya ojciec udał się do Aleksandra Filippenko. Nowoczesna publiczność aktor znany z roli Andrei Zabalueva na długo działa serialu „Słabe Nastia” i Azazello w filmie Władimir Bortko „Mistrz i Małgorzata”.

pojawia się również w ramy Wiktor Suprun ( „likwidacji”), Aleksandra Nazarowa ( „Księżniczka i Bean”), Filipp błędny ( „Córka ojca. Supernevesty”) i Vladimir Dolinsky ( „Hrabina de Monsoreau”).

Ponadto w serialu od czasu do czasu były rosyjskie gwiazdy muzyki pop: Marina Klebnikov Nikolay Baskov, Fiodor Bondarczuk, Natasha Koroleva, Anton Makarskii i wielu innych.