443 Shares 8932 views

Aktor Alexander Efimov: biografia, twórczość i rodzina

Alexander Efimov – miły facet i utalentowany aktor. Na swoim koncie kilkadziesiąt wybitnych ról grał w filmach i na scenie. Chcesz dowiedzieć się o tym, kiedy się urodził? Jak było jego dzieciństwo? Czy stan cywilny aktor? Jesteśmy szczęśliwi mogąc dzielić się informacjami o tym.


biografia

Alexander Yefimov urodził się 15 stycznia 1980 roku. Urodził się w Swierdłowsku (obecnie Jekaterynburg). W jaki rodzina podniosłem naszego bohatera? Zacznijmy od tego, że jego rodzice nie miał nic wspólnego z kinem. Matka i ojciec Aleksandra – lekarze. Oni wszelkich starań, aby ich syn miał szczęśliwe dzieciństwo.

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Sasha Ros aktywny i ciekawy dziecko. W młodym wieku zainteresował się hokeja. Początkowo chłopiec skated tylko w zimie w swojej zagrodzie. Ale wkrótce jego rodzice wysłali go do sportu „Spartak” szkoły.

W dzieciństwie i okresie dojrzewania Aleksandr Efimov lubił nie tylko w hokeju. Kilka razy w tygodniu udał się do basenu, gdzie studiował różne style żeglowania. Aktywne i celowe, nawet chłopiec został zapisany w szkole rezerwy olimpijskiej.

Moskwa Conquest

W 1997 roku nasz bohater otrzymał maturę. W tym czasie miał już decyzję o zawodzie. Sasha mógł kontynuować karierę. Ale facet chciał być sławny artysta.

Pewnego dnia spakował walizki i wyjechał do Moskwy. Efimov złożył dokumenty w kilku szkołach teatralnych. I tylko w Moskwie Art Theatre School miał szczęście. Komisja selekcyjna pod przewodnictwem Oleg Tabakov. Pewność i zaradny wnioskodawca natychmiast przyciągnęła Maitre. W rezultacie, Yefimov został wpisany na kurs Avangard Leontiev.

kariera filmowa

Nasz bohater po raz pierwszy pojawił się na ekranach w 2001 roku. Został odlany w filmie „W sierpniu 44.”. Alexander Efimov powodzeniem przyzwyczajeni do wizerunku oficera dezertera, który prowadził polowanie na głównych bohaterów. Młody aktor jest w 100% poradzić sobie z jego zadań. Ponadto podczas kręcenia tego poznał takich artystów jak Evgeny Mironow, Yuri Kolokolnikov i Vladislav Galkin.

W 2002 roku dostał rolę Sasha Mishi Yusupova w serialu „Dwie Fates”. Człowiek badał skryptu starannie. W końcu zgodził się, aby wykonać zdjęcie. To była jego pierwszą poważną rolę. Postać grana przez Efimov, bardzo trudnego losu. Chciał poślubić swoją dziewczynę, ale został zabrany do wojska i wysłany do Afganistanu. Następny Michaił Yusupov czeka na krwawych bitwach i długiej niewoli. Jednak chęć powrotu do każdej dziewczyny, a matka była silniejsza niż wszystkie testy.

Praca w teatrze

W 2001 Aleksandru Efimovu otrzymała dyplom ukończenia szkoły. Problemy z zatrudnieniem nie powstały. Utalentowany i obiecujący aktor przyjęty do trupy Teatru na Malaya Bronnaya. Na scenie tej instytucji Sasha grał wiele ról. Brał udział w takich produkcjach jak „Anna Karenina”, „Lulu”, „Kaligula” i innych.

Później, Oleg Tabakov zaprosił byłego studenta w teatrze. Efimov chętnie przyjął jego ofertę. Niemal natychmiast wylądował rolę w spektaklu „Idealny mąż”.

Kontynuował karierę w filmie

W 2002 roku przyszedł dwa kolejne zdjęcia z naszego bohatera – „gwiazda” i „Marsz Turecki” (trzeci sezon). Specjalna popularność przynieśli Alexander. Ale początkujący aktor dostał bezcenne doświadczenie filmowania w filmie, ale warto.

W okresie od 2003 do 2014 roku. Alexander Yefimov, aktor zagrał w ponad 30 filmach fabularnych i telewizyjnych serii. Pokaże swoje najbardziej uderzające i znaczne prace:

  • "Pasażerowie bez bagażu" (2003) – Valery Lipatov.
  • „Przyboczni miłości” (2005) – główną rolę.
  • "Dead, żywy, niebezpieczne" (2006) – Anton Kovalyov.
  • „Udana wymiana” (2007) – główną rolę.
  • "Admirał" (2008) – oficer Udintsev.
  • "Mistrzyni tajdze" (2009) – Anton Ignatiew.
  • "Wersja podstawowa" (2010) – Artem Chirkunov.
  • „Najlepszy lato naszego życia” (2011) – Wołodia Voschilov.
  • "Kiedy nie spodziewa się" (2014) – Aleksey Chernavsky.

życie osobiste

Wielu fanów chce wiedzieć, czy serce jest wolne Efimov. Niestety, będziemy musieli ich zawieść. Od kilku lat aktor jest w małżeństwie prawnej. Jego wybrana nazwa Taisia. Żona Aleksandra Efimova ma stosunek do teatru i kina. Rhode jego aktywność nie została ujawniona.

Teraz para sen o wspólnym urodzeniu. Płeć dziecka nie ma szczególną wagę do nich. Alexander i Taisiya będzie równie podekscytowani i chłopcy i dziewczęta.

Konkludując

Tak, zbadaliśmy szczegółowo biografię i życiu osobistym Aleksandra Efimova. Życzymy tego wspaniałego aktora, sukces i rodzinnego szczęścia!