618 Shares 6377 views

Irina Rossius – popularny prezenter telewizyjny

Przyszłość prezenter TV Irina Rossius urodził się 22 października 1978. Biografia zaczęło z typowym „radzieckiego dzieciństwa.”

Wspomnienia z dzieciństwa

Normalna ogród, zwykła szkoła, odwiedzając różne kluby. Szkolenie dziewczyna był łatwy, szybki umysł i towarzyskość wykonane jej wyraźnego lidera w zespole.

Jednym z żywych wspomnień była restrukturyzacja przyjścia do władzy sekretarz generalny Michaiła Gorbaczowa – był pierwszym politykiem, którego ona doskonale pamiętał. Irina wyraźnie pamięta kolejkę, a wygląd samofinansowania, których wystąpienie bolesnym ciosem dla budżetu rodziny. Edukacja dla muzyki rodzice musieli zapłacić dużo więcej. Pamięta, i ogromne kolejki na zewnątrz sklepów.

W epoce Jelcyna, Irina studiował w liceum gimnazjum z uprzedzeń ekonomicznej i matematycznej. Ta specjalizacja znacznie pomógł jej w przyszłości.

Początki kariery

Po ukończeniu szkoły została ona trenuje w Państwowej Wyższej Szkole Zarządzania na Wydziale Ekonomicznym. Już w trzecim roku zaczęła pracować z mediami jako korespondent. W tym czasie wyszła i miała trochę później urodzonego syna.

Po reelekcji Władimira Putina w 2004 roku na drugą kadencję, Irina rozpoczął pracę na kanale RBC. Przewodnik, aby szybko zauważyć i docenić jasny i ambitny młody profesjonalista, który wydał dziewczynę doskonały kariery. To właśnie w tym okresie czasu Irina Rossius zaczął rozumieć, co się dzieje w gospodarce światowej i jak Rosja jest szybko nabiera tempa. Rozstała subtelności kurtynowe gier geopolitycznych.

Doświadczenie zawodowe

Od 2005 do 2006 roku, Irina doprowadziły pozycją w rosyjskiej służbie prasowej.

W 2008 roku program „Wiesti” na żywo Irina ogłosiła wyniki wyborów prezydenckich. Nieusuwalne wrażenie pozostawił kiedy muzyka „Lube”, Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew udał się na Plac Czerwony. Dla niej to rama jest zapamiętany na całe życie.

Nazywane w tej chwili kanał, który prowadzi kierowanie, „Rosja 24”. Irina Rossius uważnie śledzi wydarzenia w polityce światowej. Była szczególnie zainteresowany w stosunkach z USA i mocarstw zachodnich. Ona wczuwa i zajmuje bardzo blisko serca wszystkich sukcesów i niepowodzeń kraju na arenie międzynarodowej.

Jednym z najbardziej jasnym pracy jako ankieter – tym wywiadzie, zaczerpnięte z Przywódcy Czeczenii Ramzana Kadyrowa. Potem była rozmowa z Germanom Grefom Valentin Gavrilov i Berel Lazar. Wiele z nich zwrócił uwagę na wysoki profesjonalizm Iriny Rossius ona umiejętnie prowadzi rozmowę, łatwo uniknąć przykrych tematów, w stanie uważnie słuchać rozmówcy. Jej uroczy uśmiech natychmiast musi sobie.

Wiele razy Irina musiał pracować w „gorących punktów”. Utalentowana osoba, która jest Rossius, nie boi się trudności, on jest utalentowany we wszystkim. Bohaterka z honorem sprawia, że wszystkie procesy, które wchodzą do przedstawicieli tego trudnego zawodu.

Obecnie Irina Rossius jest oficjalnym przedstawicielem Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Federacji Rosyjskiej.

Popularność i popyt

Popularność stała się jej stałym towarzyszem. Etniczność Centerfolds i wymawiane charyzma złamane serce więcej niż jeden wentylator. Oświadczenie o miłości i wspaniały komplement przytłoczeni forach w internecie. Nazywa się często na różnych transmisji show. Radio Irina jest również częstym gościem. Tak więc, dla wielu fanów było odkrycie jej szczerej opowieści o rodzinie w radiu „Mayak”. W ramach programu „Szkoły dla młodych ojców” Irina wyraziła opinię na temat wychowania dzieci, biorąc pod uwagę dzisiejsze realia. Zauważyła, że w wychowaniu dziecka musi udziału obojga małżonków, ojciec powinien być przykładem do naśladowania i wprowadzają bardziej rygorystyczne, a co funkcja matka jest przypisany do zaszczepić w dziecku miłość do pokoju i dobroci.

Biorąc pod uwagę, jak niedawno pojawiła się na ekranie różnych specjalistów w cytowanym Irina Rossius konsekwentnie podoba jej pojawienie się na powietrzu. Jej profesjonalizm, niestety, pozostaje wysokość nieosiągalna dla wielu nowych liderów.