275 Shares 7090 views

Eugene Rybov: biografia i rekord toru

Fani serialu i kreskówek, szukając kolejnego filmu w Internecie, należy zawsze zwracać uwagę na dubbingu. Czasem głos jest bardziej znany niż samego filmu, ponieważ mówi się, że ulubione postacie, pamiętał na zawsze. Ze złym tłumaczeniem filmu jest dużo do stracenia. Zatem sukces punktacji – klucz do doskonałej percepcji i, można powiedzieć, że sukces widza. Jest to głos szczyci Eugene Rybov.


nieuchwytny Joe

Bez względu na popularny serial nie przyszedł do głowy, wszystko można usłyszeć znajome dźwięki. Twórczy sposób Eugene był drażliwy. Ambitny młody człowiek chciał, aby wszystko na raz: aby stać się sławny, zarabiać dużo pieniędzy, aby być przedmiotem reklamacji. Włamać się dziennikarstwem był bardzo trudny, sam czasami nazywane nieuchwytny Joe (jako żart), co sugeruje, że w tych dniach podkreślił nikt nie był potrzebny. Eugene Rybov, którego biografia jest bardzo zwyczajne, może zrobić sam. A wszystko za sprawą talentu i artyzmu parodysty.

Mimo wielu dziennikarzy nazywa kolegów, Eugene Rybov dziennikarstwo i nie dokończył. W telewizji jest bardzo pożądane, a jak prezentują się młody człowiek nie wiedział. MTV i ogłoszono casting do roli prowadzący program muzyczny. Rybov natychmiast rzucili się w wir walki! Próbował więc trudno zadowolić komisji selekcyjnej, że jego życzeniem była rozumiana i akceptowana. I nieznane Eugene zrealizował swoje marzenie.

„Odwaga Bombay”

Ten facet – twórcze, wszyscy zauważyli natychmiast. Jego estry stały się popularne, o czym świadczy ogromny powodzi listów. W artystycznie Eugene była wspaniała zdolność mówienia różnymi głosami, a robił to tak zabawne, że wkrótce zostanie zaproszony na głos bajki. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo trudne, bo czasami może być jeden i ten sam odcinek nadpisać godzin aż do inżyniera dźwięku nie będzie mile widziane. Z osobliwym poczuciem humoru, Eugene Rybov czasami wkłada w ich własnych dowcipów w tekstu pisanego, co sprawia, dubbing bardziej żywsze i zabawniejsze.

Stopniowo Rybov udało się rozwijać swój styl towarowym dubbingu, i bardzo szybko fani zaczęli wybrać film jest wyrażona Rybovym. Takie bajki dla dorosłych, jak „South Park” i „Jak poznałem waszą matkę”, jest prawie niemożliwe do wyobrażenia bez rybovskih intonacji. „Odwaga Bombay” zdobył w pełni sił i nawet overdubbed kilka zdjęć dlaczego skorzystali. Po pewnym czasie Rybova zaproszony do prowadzenia programu kulinarnego. Takie transmisje na każdym kanale jest pełna, są pouczające, ale bardzo nudne, więc producenci nowego projektu polegają na Rybova – i to się opłaciło. Transmisja ocena natychmiast poleciał w górę i stał się popularny pokaz gotowania.

pokaz gotowania

„Moja kuchnia” – pokaz z ludźmi rozpoznawalnych, które wraz z czołowymi się głównie słownej sparingu, a jednocześnie przygotowują do jakiejś egzotycznej potrawy.

Żarty, emitowany na antenie, następnego dnia odebrał i przesyłane w formie anegdot. Najciekawsze w transferze że publiczność udział w akcji, a także wszystkich oryginalnych receptur są wysyłane do edytora programu.

„Styl życia”

„Styl życia” – to drugi projekt, w którym Eugeniusz Rybov zajęty swoim uroczym współgospodarzem Ksenia Sokolyansky. Przeniesienie jest skierowany do odbiorców damskiej, opowiada o tajemnice zdrowia i urody, a także dając przydatnych porad na piękne panie. Pytania na temat jak stać się piękne, jak zmienić kształt ust, jak zachować piękną cerę, są uważane w szczegółach, a kobiety mogą dowiedzieć się wiele przydatnych informacji. Jednak, aby przełączyć się uwagę na prezenterów.

Oba – charyzmatyczny. Beauty Xenia Sokolyansky dawna pod fotokarabin, wszyscy zainteresowani szczegółami swojego życia osobistego. Tabloidy ciągle kojarzą jej nazwisko z imieniem Evgeniya Rybova, ale nie ma dowodów ich romansu tam. Zgodnie z dziewczyną, ona i Eugene – tylko koledzy i dobrymi przyjaciółmi. Cóż, muszę wierzyć w każde słowo. Cokolwiek to było, ale utalentowany Eugeniusz Rybov i Xenia Sokolyansky stanie zrobić show spektakularny i ocena programu przez dłuższy czas jest dość wysoki.