289 Shares 1888 views

Chcesz okna plastikowe? Instalacja jest prosta z rękami

Montaż okien z tworzywa sztucznego w domu – to jest, co do zasady, pracowników służby. Jednak instalacja może być przeprowadzona niezależnie. Zazwyczaj taka decyzja się ludzie, którzy chcą zaoszczędzić. Są tacy, którzy po prostu lubi pracować rękami. W każdym przypadku, przed instalacją nie jest zbędny, aby dowiedzieć się kilka wskazówek i niuanse.

Faza przygotowawcza

Zdecydowałeś się zmienić okna plastikowe? Instalacja własnych rąk wymaga obowiązkowego prac przygotowawczych. Musimy zdemontować starą strukturę i określić jaki rozmiar będzie przyszłość okna. Aby usunąć stary trzeba łom, szpon młot, dobry śrubokręt, szczypce, dłuta, młotka i poncz. Demontaż rozpoczyna się z faktem, że robisz zdjęcia rozwierane przy użyciu łomu. Metaliczny zewnętrzna wrzenia, następnie usuwa się za pomocą szczypiec.

Chce w swoim domu, okna plastikowe? Instalacja własnych rąk nie jest możliwe tak długo, jak nie rozbierać stary parapet i ramki. Okna zostały już usunięte, a teraz używać młotka i dłuta lub uderzać. Z ich pomocą usunąć ramkę bez stokach łatwiejsze.

Montujemy okna z PCV

Instalacja własne ręce zaczyna przykręcone do kotwic ramy, czyli specjalne płyty (jeden na górze, a dwa – po bokach). Muszą przejść do wewnętrznej strony. Na dnie otworu niezbędnym do dostosowania profilu instalacyjnego. Ważne jest, aby zrozumieć, że wszystkie części są przymocowane do boków otworu poprzez wiercenie otworów w ścianie. Jest on umieszczony w korek z tworzywa sztucznego, aby następnie wkręcić śrubę. Sash przywiązany do profilu instalacyjnego, a następnie mocowane za pomocą drewnianych klinów. Odległość od ramy do ściany muszą być identyczne. Jest on umieszczony w pozycji pionowej. Po tym ważnym etapem jest przekazywana, w otwór do mocowania łączników tworzywowych okna. Instalacja własnych rąk jest zakończona o połowę. Następny skrzydło zawieszone na kołki przymocowane do ramy. Aby dostosować istnieją specjalne śruby.

Parapety też musi być dokładnie i starannie zainstalowany. Trzeba spróbować na planszy, aby złożyć brzegi, umieścić na czapkach (lepiej umieścić je na klej). Wytnij i zgrzyt Należy pomocą wyrzynarki. Deska do wstawienia, zabezpieczając klinów od dołu, to ważne jest, aby zachęcać je naciskać mocno nią.

Po dokładnej kontroli w SEH właściwości nowo zainstalowane okna muszą być wypełnione pianką wszystkie szczeliny pomiędzy ramą a otworem. Należy zauważyć, że struktura ta ulega podwojeniu, nie przesadzaj.

pomocnych wskazówek

Zdecydowaliśmy się zamontować okna plastikowe? Instalacja własnych rąk wymaga zgodności ze środkami bezpieczeństwa. Szczególnie dotyczy to demontaż starej konstrukcji. Nie rozwijanej szczegóły, a nie trzymać, żeby nie upaść. Jeżeli nie jesteś pewny swoich umiejętności i opieki, przestrzeń ogrodu warzywnego pod oknem czerwony przewód. Inaczej spadł narzędzie może zranić osoby postronne.

Dla człowieka, który rozumie i wie, jak pracować ze swoimi rękami, bez skomplikowanego montażu okien z tworzyw sztucznych. pod warunkiem, instrukcje tutaj – wyraźne potwierdzenie.