623 Shares 5618 views

Dokonywanie świece w domu. Świece dekoracyjne z rękami

W momencie, świece były ważnym źródłem światła, a oni oświetlone pomieszczenie. Dziś są one wykorzystywane głównie do dekoracji sali, wypływający przyjemny zapach i przynosząc atmosferę komfortu i przytulności. Jak rzemieślnicy tworzyć artykuły dekoracji o różnych kształtach i kolorach, az dekorowania wszystkich rodzajów dodatkowych materiałów takich jak sztuczny i naturalny. Dokonywanie świece w domu stała się dla wielu fascynującym hobby. Stosując się do rad zawartych w tym artykule, proces ten może trwać nawet początkującym.


Musisz utworzyć świecę?

Kupić specjalny materiał do świec w domu, niekoniecznie. Wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w kuchni lub szafki dla dzieci. Przede wszystkim zebrać żużlu od poprzednio stosowanych świec lub kupić najprostsze parafinę w sklepie z narzędziami. Przygotować małe puszki i wosku kolorowe kredki do barwienia. Formy mogą być szklanki jogurtu, kubki silikonowe do pieczenia, dziecko ustawia grać z piasku i różnych kształtach pojemników. Można wlać kompozycji w przezroczystych szklanych kubków. Należy jednak pamiętać, że w celu usunięcia gotowego świeca nie można. Aby zwolnić szkła będą musiały w pełni z niego korzystać. Barwniki mogą być nie tylko małe, ale także farby akrylowe lub olej, a nawet kosmetyki. Należy również nić patyczków bawełnianymi do mieszania i mocowania knota, charakter, w którym topi się wosk. Rondel działać łaźnię parową zadaniem. Opcjonalnie można dodać olejki do świecy, dzięki czemu jest aromatyzowana. Dekoracyjny detal dać oryginalność produktów i atrakcyjność. Gdy wszystkie materiały są gromadzone, produkcji świec w domu jest proste i zabawne.

Jak zrobić bezpiecznik?

Tampon powinien zapewniać wysoką jakość spalania. Aby utworzyć ozdobnej świeczki z ich rąk, które nie palą, ważne jest, aby wybrać odpowiedni wątek. To musi być wykonane z naturalnych włókien, które, pieczenie, kruszy się w popiół. Jeżeli nitka jest zminimalizowane po zapaleniu, pozostawiając stałe piłkę, jest to tworzywo sztuczne.

Wybór knota wpływać na przyszłą wielkość i kształt świec, typ wosku i barwników. Jeśli używasz szklanej zlewki, knot na metalowym stojaku będzie utrzymywać dno przed przegrzaniem, aby uniknąć pożaru dotrzeć do bazy. Średnica świecy określa swoją grubość, która zależy od rozmiaru płomienia.

Aby sam tampon należy wziąć przędzy lub przędz naturalnych nici i zanurzyć w roztworze 1 łyżka soli, 2 łyżki kwasu borowego, zmieszanych ze szklanką wody. Odporne na włókna w postaci cieczy w ciągu co najmniej 12 godzin. Po wysuszeniu, przewód może szydełka lub tkanie nici razem.

Różnorodność form

Metody i jak zrobić świece z ich rąk, partii. różnią się one nie tylko w kolorze i zawartości wewnętrznej, ale także w wielu postaciach, które są używane w ich produkcji. Wykwalifikowani pracownicy tworzyć produkty w pomarańczowych skórek w dużych muszli w konstrukcji kartonowych, wykonane własnymi rękami.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są świece w formie piaskowej. Ze względu na piasku można uzyskać dowolny kształt produktu. Świece, zdjęcie poniżej, są stwarzających na plaży. Oczywiście, można powtórzyć ten proces i w domu. W tym wilgotnego piasku i umieszcza się w szerszym pojemności. Następnie pamiętam z dzieciństwa i rzeźbienie błotne ciasta w piaskownicy. Potter z piasku, ściskając je w różnych kształtach. Następnie należy wypełnić wnękę z płynnego wosku, który jest wypełniony za pomocą łyżki. Wosk powoli spływa metal, który zapobiega niszczeniu w postaci piasku. Poczekaj na zawartości do schłodzenia, następnie wyjąć gotową świecę.

Przezroczyste świece żelowe

Bardzo efektowny wygląd przejrzystych produktów. Rozważyć produkcję świec w domu przy użyciu żelu. Aby je utworzyć, trzeba tanina, glicerynę oraz żelatynę. W celu przygotowania mieszaniny, konieczne jest rozpuszczenie żelatyny w wodzie i glicerolu dodaje się w stosunku 20: 5: 25. Masę następnie ogrzewano w łaźni wodnej do przejrzyste. W tym momencie należy mieszać taniny z gliceryną 2:10, a także ciepło i dodać do pierwszej kompozycji. Kontynuować ogrzewanie mieszaniny aż do uzyskania klarowności. Wstępnego przygotowania formy do masy wypełniającej. Powinny one być przezroczyste i odporne na wysokie temperatury. To może być szklanki, kieliszki do wina, kieliszki do wina lub okulary. Kształt może być ozdobione koralikami lub muszli umieszczonych na dole. Weź knota i przymocować go do ołówka całej szerokości otworu szyby. Nie jest konieczne, aby obniżyć knot blisko zdobionej świecy, podnieś ją do 1 cm. Następnie powoli wprowadzają rozwiązanie w postaci i czekać, aż stwardnieje. W rezultacie otrzymujemy oryginalne przezroczyste świece. Zdjęcia (dla przykładu) jest przedstawiony poniżej.

Walcz z bąbelkami

Dokonywanie świece w domu przy użyciu żelu nękany powstawaniu niepożądanych pęcherzyków powietrza. Jeżeli obecność powietrza nie jest przeznaczony specjalnie do tworzenia realistycznych gazowanego napoju, a następnie spojrzeć na kilka sposobów, aby pozbyć się pęcherzyków.

Powietrze z żelu idzie szybciej, gdy nie jest zamarznięta i jest ciepło. Dlatego nie należy wyjąć żel do kąpieli parowej, aż wszystkie pęcherzyki wyjdzie. Im cieplejsza skład, tym szybciej jest on wolny od powietrza. Jeśli świeca jest już wypełnione, trzymaj go w pobliżu ciepłego piekarnika, słońce lub owinąć ciepły szalik. Ogrzewać łagodnie sam kubek, w którym urządzenie jest umieszczone.

W przypadku tworzenia dekoracyjnych świec własnymi rękami, używać małe rzeczy, takie jak muszle, wypełnić je początkowo żelu i pozostawić do ostygnięcia. Następnie wykorzystać je do dekoracji, nie zwalnia z mieszaniny żelowej.

Dekoracyjne świece z ziaren kawy

Powyżej przyjrzeliśmy się, jak stworzyć świeca z żelu. Następnie opisujemy przykład, jak zrobić świece z wosku pszczelego z dodatkiem dekoracje z naturalnych materiałów. W celu wytworzenia powłoki z ziaren kawy, konieczne jest przygotowanie dwóch form o różnych wymiarach. Główną rzeczą, mniejsza forma musi zmieścić się w postaci większego rozmiaru, a tym samym zapewniają szeroką przestrzeń między nimi. Geometryczne kształty mogą być dowolne.

Włóż jedną formę do drugiego i wypełnić lukę w naszym przypadku ziaren kawy. Opcjonalnie można umieścić wszelkie ozdoby, koraliki, muszle, suszone kwiaty. Następnie przestrzeń jest wypełniona zawartości wosku i przesunięte do sucha. Po kilku umieszczonych wewnątrz formy musi być usunięta i umieszcza się w pustej części knota. Następny wypełnić przestrzeń wewnętrzną wagi świecy. Świeca wosk jest gotowy!

świece zapachowe

W niektórych przypadkach, aby stworzyć romantyczny nastrój, można korzystać z naturalnych składników, wypływający zapach. Takie produkty są krótkotrwałe i może być stosowany jednorazowego użytku.

Aby utworzyć świeca wziąć pomarańczę i przeciąć go na pół. Wyjąć miąższ z łyżką, uważając, aby nie uszkodzić skóry, która będzie służyć jako forma na przyszłość świecy. Dekoracyjny krawędź odciąć skórki, pozostawiając goździki. Zainstalować knot i napełnić kolorowego wosku wewnątrz obu połówek. Mamy czekać na twardnieje woskowych. Świeca może być używany. Kiedy ogrzewanie płomień skóry wyda substancję zapachową i nadają szczególną atmosferę komfortu cieplnego i romantyczny.

stożkowate świece

Wygląda piękne i oryginalne świece w kształcie stożka. Wosk może być pomalowane na zielono i urządzone, podając rodzaj choinek. I jak zrobić świece w domu szyszki? To bardzo proste! Aby utworzyć potrzebne białych świec parafinowych i końce świeca, kredki woskowe, opakowania szklane, arkusze z magazynka, kulki lub granulki, wykałaczki.

Aby rozpocząć Smash świece, wyjąć bezpiecznik i złożyć kawałki w szklanych pojemnikach. Dodać starte kredki i umieścić pojemnik na szalce z gorącą wodą w celu stopienia wosku. Jednocześnie, skręcać torbę arkuszy kawy i zabezpieczyć krawędzie taśmą. Na dnie torby plastikowej naprawić plasteliny wykałaczki i naprawić go na knota. Zanurzyć go do torby i wyciągnąć z otworu utworzonego w górnej części stożka. Następnie, worek powinien być umieszczony w pojemniku o małej szerokości szyjki niż usta w zagiętej liści. Następnie worek jest wypełniony odwróconego roztopionym oraz wosku. Po zestaleniu się knot na dole do uprawy usunąć papier.

Do dekoracji świecy, kulki trzeba ogrzać w gorącej wody pincetą i wciska się delikatnie do wosku (może być dowolna, i jest możliwe, aby rozłożyć piękny wzór i etykieta).

marmur świeca

Aby utworzyć marmurową świecę trzeba kawałki wosku. Mogą zrobić sami. Topi wosk pożądany kolor, wlać do szerokiego pojemnika i pocięte na kawałki, bez czekania do całkowitego zestalenia. Umieścić kawałki w formie utwardzonej, opierając się na swojej wyobraźni. Elementy mogą być umieszczone, tworząc mozaiki na ścianach, lub warstwy w kilku kolorach. Następnie ustalić knot i wlewania stopionego wosku do formy o innym kolorze. Gorący mieszaninę można nadtopienie kawałki, wlać mało, jeśli ochłodzony masy, cząstki będą coraz lepsze. Po wlaniu dotknąć powierzchni pojemnika, co powoduje, wosk do wnikania do wszystkich zagłębień. Po całkowitym wyjąć wtyczkę chłodzenia z formy.

Tworzenie świece – bardzo ekscytujące doświadczenie, które nie wymagają wielką wiedzę i duże doświadczenie. Zaangażowany w tworzenie takich produktów, nie tylko zdobią wnętrze nowego wystroju, ale uwolnić się od poszukiwania prezentów dla rodziny i przyjaciół. Po tym wszystkim, każda świeca – to owoc wyobraźni, który będzie miał swoją własną osobowość i kreatywność.