712 Shares 9023 views

Jak zrobić krzesło z plastikowych butelek własnymi rękami

Ci, którzy smak pomysłów przestrzeni projektowej, jest całkiem odpowiedni dla Zarządu do domu z plastikowych butelek krześle z rękami. Oto kilka opcji, jak można stworzyć wspaniały artykuł na śmieci, który nadal służyć ich mistrz.


Fotel butelek w pozycji pionowej

To uczyniło z bloków pustych opakowań zapinane na kłódkę rzemiosła. Aby dokonać krzesło plastikowych butelek z własnymi rękami, musimy najpierw utworzyć dolną warstwę. W tym celu pojemnik jest ustawiony pionowo w dół szyje. Bloki te są następnie położył na nich i związany z taśmy bazowej. Fotel jest wykonany z bloku, który jest identyczny do dolnej podstawy.

W rogach podstawy zabezpieczenia pionów. Mogą być okrągłe, ustawienie bloków na szczycie siebie. Nie należy zapominać, że między sobą oni przymocować taśmą. Te same okrągłe bloki ozdobić podłokietniki. Oparcie jest ukształtowany jako półokrąg.

Krzesło szczegółach „jeden do jednego”

Wielu artystów czasami chęć produkować ekskluzywne meble z śmieci. Pomaga to zrobić krzesło z plastikowych butelek mistrzowską klasę.

  • W tym modelu będzie wymagało dokładnie taka sama jak wielkość i kolor butelki. Ważne jest również, aby upewnić się, że są one czyste i pozbawione etykiet.
  • Aby krzesło z plastikowych butelek własnymi rękami, należy najpierw pół baklazhek cięcie zwężona część blisko pokrywy.
  • Następnie wytworzony pojemnik umieszcza się w drugiej części pokrywy z butelki. Tak więc, „bochenek” z tworzywa sztucznego.
  • Wspólne z dwóch połączonych butelkach przyklejone na kłódkę.
  • Z tych elementów jest bardzo łatwo zaprojektować krzesło.

Z plastikowych butelek z własnych rąk, można również stworzyć łóżko, kanapa, stolik.

Fotel z rękami

Aby ręcznie robione artykuł reprezentacyjny, może obtyanut piankę lub syntetycznego wyściółkę. Najprostszym sposobem, aby fotel w dwóch etapach: po pierwsze, aby siedzenia, mający formę Osmańskiego, a następnie zaprojektować plecy.

  • Seat podjęta wymaganą liczbę butelek, które są zainstalowane na szablonie kartonowym. Innym szczegółem tego samego typu są pokryte od góry. Cała konstrukcja jest ustalona za pomocą taśmy.
  • Następnie pianka jest cięta lub syntepon szczegółów, które mięknie w górnej części oparcia siedzenia. Jest on identyczny szablon karton obejmujące projektowanie butelek.
  • Prostokątne części elementu siedzenia zmiękczania włącza się po bokach. Ta konstrukcja może być ustalona za pomocą igły i nici.
  • Drugi etap butelek wraca i podłokietniki. Dla nich, można użyć „chleby” (jak je zrobić, opisane powyżej).
  • W górnej części fotela mogą być tapicerowane. W tym celu, odpowiednie gobelin tkaniny płaszcz, aksamit, zamszu, skóry.

Ciekawą opcją szyte skręt siedzibie starych dżinsów. Aby to zrobić, trzeba spodnie pokroić na paski szerokości 3-5 cm. Oni już nadaje się do szlifowania wielkości (w porównaniu do wzorca). Krawędzie pasków rąbek na maszynie.

Przestrzeganie zasad szachów tkania, robi oryginalnego materiału do przetworzenia za pomocą miękkiej mebli.

Fotel z drewnianych paneli bocznych

Ta przeróbka jest całkiem możliwe, aby korzystać z gier, plac zabaw dla dzieci. Ale w domu jest bardzo wygodnie usiąść w fotelu na biegunach, wykonany własnymi rękami. Krzesło z plastikowych butelek z drewnianymi panelami bocznymi idealnie pasuje do wnętrza, pozwoli stworzyć niepowtarzalny ciepło i komfort.

W przeciwieństwie do wyżej opisanego sposobu wytwarzania tego rodzaju mebli, będzie to wymagać dalszych szczegółów. Strony muszą dokonać paneli drewnianych poprzez wiercenie otworów w nich szyjek butelek. Należy również podkłady drewniane listwy oraz płatowe zaokrąglonej części, realizuje się kształt wygięcia ścianki bocznej.

Szerokość fotela bujanego będzie zależeć od wielkości butelek. Szyje są umieszczone w ścianach bocznych otworu. Zagłębienia ich dna kolby z jednej strony są podłączone do zbiorników stacjonarnych guzki po przeciwnej stronie otworu.

Fotel z klatki drucianej

Oryginalnie wygląda to hack, podkreśla minimalistyczny styl. W rzeczywistości, nie ma okrasa, absolutnie nic więcej. Można nawet powiedzieć, że meble te są niezwykle istotne w projektowaniu, wykonane w stylu hi-tech. W tej części artykułu wyjaśni jak zrobić krzesło z plastikowych butelek z ramką z drutu.

Jest oczywiste, że aby wziąć do produkcji potrzebują dość grubego drutu, zdolną do utrzymywania kształtu przy wysokich obciążeniach. Od konieczne jest zginać trójkątne nogi i obręcz, która odbędzie się na krawędzi fotela.

Łagodziły wykonania siatki drucianej, prihvatyvaya szyjek butelek oraz krawędź podstawy. Gdy siedzenie jest tkana taśma powinna przejść w wielu butelek, z których technikę.