827 Shares 940 views

Altana: budować własne ręce nie jest tak trudne

Wiele z nich posiada strefie podmiejskiej, że chcielibyśmy, aby lepiej i bardziej atrakcyjne. I w tym przypadku odgrywa znaczącą rolę altanka. Zbudować własnymi rękami dużo łatwiejsze niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Jak to się mówi, oczy się boją, ale ręce robią. Ponadto, wspaniałe widoki, które dostaną swoją witrynę później, warto wszystkie koszty.


Ważne jest, aby wybrać lokalizację

Po pierwsze, powinniśmy wybrać lokalizację dla przyszłej budowy. A dopiero potem przystąpić bezpośrednio do stworzenia arcydzieła. W tym celu musimy określić przeznaczenie budynku. Chcesz być sam w altanie na relaks? W takim przypadku lepiej jest wybrać dla struktury architektonicznej zacisznej zacienione narożniki bramkowe i jak daleko od drogi. Jeśli chcesz pozostać w niej do celów świąt, pożądane jest, aby zorganizować altana w pobliżu kuchni.

Jest określenie struktury przyszłej altanki

Jak wspomniano wcześniej, aby zbudować altanę z rąk nie jest tak trudne. Ale najpierw trzeba podjąć decyzję w sprawie przyszłej struktury elementu swojej stronie. Na szczęście możliwości jest wiele. Wszystko będzie zależeć od tego jak szeroki wyobraźni. Należy zdecydować, który projekt będzie swoją altanę: budować własne ręce mogą być zarówno stałe i składane. W pierwszym przypadku będzie to stać przez cały czas, a po drugie będzie montaż i demontaż to, w zależności od pory roku. Każdy typ ma swoje wady i zalety, wybór należy do Ciebie.

Podstawą trwałego altanie Jest to bardzo ważne

W takim przypadku, jeśli wybierzesz stałą altanę, zbudowany własnymi rękami będzie możliwe dopiero po ustanowieniu fundacji. Jej grubość zależy od tego, co na ziemi w miejscu. Jeśli przeważającego rodzaju piaszczystej ziemi, podstawa altanie wystarczy pogłębić dwie stopy. Jeśli są wody gruntowe, a ich poziom jest wystarczająco wysoki, wymagane kolumny.

Nie zapomnij o materiał na przyszłych altanki

Teraz jest czas, aby pomyśleć o wyglądzie, który będzie miał swoją altanę. Zbuduj swoje ręce konstrukcja ta może być wykonana z różnych materiałów, wybór należy do Ciebie ponownie. Jednak spójrzmy na najlepszych opcji. Na pokrycie drewna idealnie pasuje do tej roli. Jeśli chcesz zrobić coś bardziej oryginalnego, można dokonać płytek podłogowych – ceramiczna lub chodniku. Ściany w altanie stałego najlepiej jest budować z cegły, metalu lub drewna iglastego. Jeśli wybierzesz opcję z drewna, wymagane jest, aby obsługiwać specjalne rozwiązanie. Dach jest najlepszy na pokrycie dachówka lub poliwęglanu. Jeszcze nie zorientowali się, jaki rodzaj projektu do wyboru albo jak zbudować altanę z rąk? Zdjęcia – które pomogą określić wyboru. Obrazy z wizerunkami różnych rodzajów altanki można znaleźć w obfitości na konkretnych środków przeznaczonych do kategorii budowlanej. A na niektórych forach, aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Co ważne, nie należy zapominać, że budowa należy podchodzić z całą odpowiedzialnością i miłością. Umieścić swoją duszę w Jego stworzeniu, masz gwarancję, aby uzyskać doskonałe rezultaty. W przeciwnym razie, zespół architektoniczny nie może przetrwać przez długi czas, ale będzie się rozpadać po kilku miesiącach. Zgadzam się, że dobry nastrój ten czynnik nie wzrośnie. Powodzenia w budynku!