629 Shares 1760 views

Skuteczny masaż antycellulitowy w domu

Dla wszystkich kobiet, walka z cellulitem – sprawa honoru. Spędzają dużo pieniędzy, nie tylko, ale również przez wiele lat. Czas ten jest zwykle wykonywane w salonach, gdzie silne ręce masażystki próbują przywrócić do kształtu naedennye długie wieczory pośladków i ud. Po kilku tysięcy wydane na te działania kobieta zaczyna myśleć o tym, jak zrobić masaż antycellulitowy w domu, który nie będzie taki ciężar na torebce.

Nie lekceważ procedur krajowych do walki o pięknej figurze. Niektóre działania są bardzo skuteczne, ale kosztuje ani grosza. Wynik z nich może przewyższyć wykonanie salon kilkakrotnie. Przed rozpoczęciem masować obszary problemowe trzeba oczyścić skórę i pożądane jest, aby używać w tym peelingu. Wielu kosmetologów zaleca się używać tego regularne kawę mieloną, która doskonale usuwa martwe komórki naskórka, nawilża i tworzy efekt mikro-masażu. Anty cellulitis masażu jest konieczne stosowanie żadnych olejki eteryczne lub specjalnych kompozycji olejów, które można kupić w farmacji, jak również w sklepach kosmetycznych.

Najbardziej popularny jest miód masaż antycellulitowy w domu, który odbywa się co drugi dzień. Jego kurs jest przeznaczony dla 15 procedur, a jeśli oni wytrwać do końca, wynik zaskoczy nawet najbardziej wymagające osoby.

Istotą tego masażu jest to, że aby zmieszać kilka kropli olejku pomarańczowego i miodem. Mieszanina ta jest następnie wbity w dłoniach, a jego ręka jest stosowane na całej powierzchni do masowanej powierzchni skóry i radykalnie zrywa z nim. Takie klepnięcia powinny być wykonywane przez 15 minut bez przerwy. Na skórze białe plamy będą widoczne. To toksyny, które opuszczają ciało. Taki masaż antycellulitowy w domu pomaga rozbić tkankę tłuszczową. Z reguły po to pozostanie niewielkie siniaki w postaci małych niebieskich kropek i kresek. To efekt uboczny odbędzie się w ciągu tygodnia po zakończeniu kursu masażu, więc zaleca się przeprowadzać w zimnych porach roku.

Inną popularną metodą walki z cellulitem stała się próżniowe masaż banki. Można je kupić w każdej aptece za bardzo niewielką cenę. Muszą także olejek pomarańczowy lub grejpfrutowy. Taki masaż antycellulitowy w domu odbywa się co drugi dzień przez miesiąc, a następnie powtarzane w razie potrzeby. Na czystą, suchą skórę stosuje masa oleju. Na tej powierzchni w różnych kierunkach trzeba jechać banków. Będą za pomocą podciśnienia do zasysania skóry i rozbicie tkanki tłuszczowej. Po tym też może mieć siniaki, które są wystarczająco szybkie.

Należy zauważyć, że masaż antycellulitowy w domu, jak iw kabinie często jest związane z zasinienie i bolesnych zabiegów. Nie boję się warto, bo w tej chwili istnieje silny wpływ na podskórnej tkanki tłuszczowej, która jest po prostu przetrwać. Aby dowiedzieć się, jak zrobić masaż antycellulitowy w domu, mówi wiele o różnej literatury. Najważniejsze jest to, aby być cierpliwym i robić wszystko procedur w sposób regularny. Zastosowanie masażu od czasu do czasu będą miały żadnego wpływu.

Pierwsze efekty będą widoczne w ciągu 10 dni. Wygładza skórę, nabywać elastyczność i dołki są mniej zauważalne. Na skuteczność masażu wpływa również w tym okresie żywienia i aktywności fizycznej. Tylko z pomocą masowania obszarów problemowych ciała nie będzie w stanie poprawić figurę, tak aby rozwiązać ten problem należy podchodzić kompleksowo. Masaż daje niesamowite rezultaty tylko wtedy, gdy jest wykonana prawidłowo, a wszystkie ich sesje odbywają się regularnie.