203 Shares 7104 views

„Dziki właściciel” (podsumowanie)

Prace Saltykov-Szczedrin koncentrowała się na myśleniu, inteligentną czytelnictwa. Subtelny humor i ironia gładko do okrutnego sarkazmu, a ogromna ilość literaturze używa środki artystyczne może pomóc poszerzyć horyzonty i bagaż leksykalny współczesnego nastolatka.

Również ważny fakt, że opowieści Szczedrin są traktowane jako podstawa do oryginalnych rosyjskich tradycji i zwyczajów, który wprowadza nas do życia naszych przodków. Aktualne zagadnienia poruszone przez autora w jego bajek i opowieści. Czasami do sarkazmu mógł odgadnąć niezadowolenie pisarza z porządkiem publicznym i rządu jako całości. On jest prawdziwym artystą, zdolnym do podkreślenia problemu globalnych proporcjach.

„Dziki właściciel”: podsumowanie satyrycznej opowieści

Jest to jeden z najgłębszych dzieł Saltykov-Szczedrina.

Jeśli masz ograniczony czas, a następnie, aby poznać historię do końca, radzimy przeczytać „dzikie właściciela” – podsumowanie. Ten Przestroga – wielki odczytu zarówno dla dorosłych i dzieci. Cienkie nitki ironii sarkazm przekształca się oczywiste, w odniesieniu do całej tale. Więc podsumowanie „Dziki właściciel”.

W bajce, autor opowiada o ziemianina, który dość przewidzianego wszystko oprócz umysłu. I, jak to często bywa, głupi człowiek ciągnie na „wyczyny”.

Żył szczęśliwie nigdy nie wyobrazić żal, ale nie był spokój na rosyjskich chłopów, lecz chłopi, a Pan jest podzielić jego nietolerancyjny skarżył się, jak mówią, „duch plewiasty” nie był chłop Telegram. Bóg wiedział, że właściciel nie miał jasny umysł i zostawiła go błagając bez wykonania. Wtedy zły ziemianin postanowił przeżyć wszystkich mężczyzn dworu, komplikując swoje środki życiowe ekstremalne. życie chłop był nie do zniesienia: brak oddechu, brak krokiem było niemożliwe bez znajomości podaży i popytu, a za najmniejsze usterki powinien najbardziej surowe kary. A my pochwalić mężczyźni swoje modlitwy do Pana, szukając pomocy w trudnym dla nich godzinę. Bóg zlitował się nad chłopami a powietrze przeniesione wszystkie „plewiasty ducha” z posiadłości surowym właściciela. I człowiek cieszy się łaską, ale na świeżym powietrzu, więc spokój i samotność.

Aby uczcić, właściciel postanowił poddać się teatr. Tak nic dobrego z tego nie wyszło – ale to było nazywane „głupcem”, ponieważ nie było nikogo oglądać i nie placement rolnicy z dekoracjami i kurtyna.

Wtedy bohater postanowił zaprosić gości do gry w karty z nim. Zaproszenie wysłał do wszystkich wybitnych generałów, którzy chętnie odpowiedzieli, ale aby dowiedzieć się, że tak okromya pierniki słodycze, nic w leczeniu nie będą już strasznie zły, nazywając nasz niedoszły właściciel głupcem. Rozważał nasz gospodarz, to nic dziwnego, że jest jeszcze tzw.

Jednak myśl, z dala … a potem dumnym wynajmujący mieszka, jest karmione ciasta cieszy się świeżym powietrzem, nie myć, nie golić. To wszystko jest w moich snach – myśli o zakup maszyn, które mogą zastąpić ludzkie ręce. Jak opisano w bajce „The Wild ziemianin” Saltykov-Szczedrina, domechtalsya tej postaci do takiego stanu, że marzył o jego oddaniu do ministrów uporczywej determinacji i wytrwałości. Jednak deszczowy dzień nadszedł – przyszedł kapitan policji w celu sprawdzenia jego życie i czasy, i jest on nazywany również właściciel głupcze.

I zdałem sobie sprawę, że właściciela nie tylko uszkodzić się w swoim uporze, ale cały stan. Właściciel bał się kary i dość dziki: od światła zakopać, polować przyjaciół niedźwiedzia.

Tymczasem władze zaniepokojony stanem rzeczy. I zdecydowano się powrócić do chłopów, ale dokonać zarzutu względem wynajmującego za jego zupełnej głupoty i uporu. W końcu, sytuacja poprawiła się sprawy państwowe są z powrotem do biznesu jak zwykle, a właściciel znosić obecności „ducha plew”.

Oto niektóre fakty przedstawione z „dzikimi” właściciela samej historii. Fabuła pouczające opowieści, oczywiście, również pozwala nam zrozumieć głęboki sens wrodzoną w nim, a wartość chłopów (a nawet zwykłych ludzi) w kraju.

Mam nadzieję, że czytać w oryginalnej bajce Szczedrin za „dziki wlasciciel”? Fabuła powiedzieć tylko główne punkty i koncepcji produktów. I być może zachęcić do zapoznania się z oryginału, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!