239 Shares 3746 views

Jak grać w Borderlands 2 przez Tunngle. Jak grać w Borderlands 2 na piratów

Borderlands 2 – gra, która zyskała ogromną liczbę fanów po jej wydaniu. Ona wygląda jak komiks, który wszedł do życia na ekranie. Zróżnicowane krajobrazy i wielkość świata gry pozostawia za sobą bardziej wybitnych przedstawicieli tego gatunku. Poza meritum spotkania, oczywiście, istnieją wady. Jeśli nie iść na sposobie zadań, gracze Świat wydaje plastiku. Wszystko NPC mieszka w miastach, potwory czekają na wstępnie wybranych projektantów na świecie. Tylko przyjaciele mogą uczynić świat bardziej żywy i ciekawy w Borderlands 2. Jak grać piratów internetowych poprzez Tunngle, dowiesz się czytając artykuł.

Tunngle

Aplikacja z nazwą wymyśloną wykonane celowo, aby umożliwić graczom odnaleźć siebie i cieszyć wirtualne przygody w firmie. Program tworzy komputer wydaje się, że jest on częścią sieci lokalnej. Główne zalety Tunngle – bezpłatnie i zdolności, aby stać się dostawcą usług hostingowych od swojej wirtualnej sieci, w których dostęp będzie tylko przez zaproszenie.

Walkthrough

Przed w Borderlands 2 Play poprzez Tunngle, musisz pobrać aplikację, zainstalować i skonfigurować i utworzyć konto na oficjalnej stronie internetowej. Instalacja będzie w stanie wykonać żadnego użytkownika nie różni się od większości innych produktów. Nie zapomnij, aby ponownie uruchomić po instalacji do aktywacji nowych sterowników sieciowych.

Aby zalogować się, przejść do oficjalnej stronie Tunngle i kliknij „Utwórz konto”. Teraz wypełnić wszystkie wiersze:

  • Nazwa_użytkownika – zalogować się do wykorzystania w programie i na stronie internetowej.
  • Hasło – hasło do logowania.
  • E-mail – adres e-mail. Pamiętaj, aby wprowadzić istniejący.

Umieść znacznik wyboru w jednym polu wyboru na stronie i kliknij na napis zarejestruj się teraz. W ciągu kilku minut, a na podany e-mail otrzyma list, link powinien iść z nim.

ustawienia

Ponieważ w Borderlands 2 nie jest możliwe, aby grać przez Tunngle, bez spełnienia niezbędnych ustawień w góry, należy go uruchomić. Otwórz aplikację. Na dole widać dwie kolumny, w której, aby wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Po wprowadzeniu, kliknij napis „Enter” i czekać na aplikacji do łączenia się z serwerem. Aby utworzyć sieć lokalną, należy nacisnąć przycisk „Private Network”, a następnie „Utwórz”. W zakładce otwarte, wprowadź żądaną nazwę pomieszczenia i jego hasło. Jeśli zostawisz to pole puste, aby wirtualnej sieci można podłączyć dowolnego użytkownika systemu.

Po wykonaniu czynności, aby otworzyć okno czatu. Teraz konieczne jest, aby informować wszystkie dane do połączenia Znajomi (nazwy sieci i hasła).

gra

Znacznie łatwiej skonfigurować gry Borderlands 2. Play przez Tunngle powinny być wybierając menu sieci ustawienia „sieć lokalna” (LAN lub w wersji angielskiej). Teraz można rozpocząć nowy skrypt lub nadal istnieje od ostatniej zaoszczędzić przestrzeń.

Po podłączeniu do kampanii, która już się rozpoczęła, należy kliknąć w menu „Znajdź gra”. Skanowanie jest wykonywane automatycznie, w którym można wpisać następnie na ekranie pojawi się lista już uruchomionych gier.

Jak grać w Borderlands 2 przez Tunngle z obcymi?

Jeśli nie masz przyjaciół, którzy chcą odkrywać świat pogranicza 2, można skorzystać z usługi, aby szukać już istniejących pomieszczeń. W górnej części aplikacji jest ciąg wyszukiwania. Wpisz nazwę gry. – Borderlands 2 „Po tym, na ekranie pojawi się lista wszystkich sieci wirtualnych i listę użytkowników, które są obecne w nich konieczne jest dwukrotne kliknięcie na każdym rzędzie i wprowadzić pokój może teraz uruchomić grę, aby połączyć się z kimś .. coś lub stać się gospodarzem przyjmować gości.

Jest pewien wyjątek, który powinien być opisany, odpowiadając na pytanie, jak grać w Borderlands 2 przez Tunngle. Fakt, że wersja gry dla wszystkich graczy powinna być taka sama, inaczej nic się nie stanie. Szukaj w tym przypadku odbywa się, ale nie dostać się do niego podłączyć. Z tego powodu warto zapytać w sieci czatu, która wersja gry, pożądane jest, aby używać.