507 Shares 5809 views

Itan Hant – nowoczesny płaszcz rycerz i sztylet

Od 1996 roku, publiczność jednocześnie tajnym agentem amerykańskiego wywiadu był zaangażowany w ujawnienie wielu działek rozwikłać nie jedno tajemnic państwowych i wielokrotnie ratować świat od globalnej katastrofy. Wydaje się, że może być nowym gatunkiem detektywa spyware? Ile z tych znaków już widzieliśmy na ekranach widzów, ale kochał bardzo mało. Więc jaka jest różnica między bohaterem „Mission Impossible” serii filmów z ich mniej szczęśliwych kolegów? Krytycy są niejednoznaczne w swoich wnioskach. Niektórzy chwalili filmy dla ciekawej fabuły i nasycenia zawrotnym akrobacje. Inni uważają, że to wszystko jest banalne i ma długą Pall, a wielbiciele fascynującej historii, mimo wszystkich opinii nadal czekać na spotkanie z ukochanym bohaterem filmu „Mission Impossible”. Tom Kruz w postaci Ethan Hunt nie jest klasyczny bohater szpieg gatunek nieomylny superman i nieosiągalne. To jest zwykły facet z jego własnych zalet i wad. Jego cechą – jest to wielkie poczucie obowiązku, poparte wiedzą, zaradności, sprawności fizycznej i dobrze skoordynowanej pracy zespołowej z innymi agentami. Dlatego empathizing z głównego bohatera, widz zdaje sobie sprawę, że człowiek pod mocą wszystkim najważniejsze – naprawdę chcesz.


O roli głównej

Ethan Mettyu Hant urodził się w Madison, Wisconsin, jedyne dziecko Małgorzaty i Nathan Hunt. Dzieciństwo spędził na farmie mlecznej w Middlfild, NY. Lubił sport i grał w baseball dla zespołu szkolnego. Pod koniec instytucji Ethan zaciągnął się do piechoty z zamiarem zostania ranger. Po zakończeniu podstawy i szkolenia w powietrzu, studiował kurs dla leśniczych. Po ukończeniu został przydzielony do trzeciego batalionu 75. pułku pod dowództwem ppłk Daniel David Briggs. Na służbie, brał udział w akcji wojskowej podczas operacji „Pustynna Burza”. Po czterech latach w wojsku Itan Hant szkolony na Uniwersytecie Pensylwanii na podwójnej specjalizacji – Inżynieria i stosunków międzynarodowych.

Praca w Secret Service

Na zalecenie Briggs, który zajmował wysokie stanowiska w CIA, Ethan otrzymał propozycję pracy w administracji natychmiast po ukończeniu studiów. Po licznych testach przeprowadzonych badań, wywiadów i testów psychologicznych, zarządzanie stwierdziła, że Hunt jest idealny do pracy poza tajną agencję. Szkolenie kandydata na sztuczki spyware przez najlepszych instruktorów zarządzania. Kiedy trening dobiegł końca, środek Itan Hant stała się organizacją rządową tajne zwany „Mission Impossible”. Jego praca w służbie polowanie zaczęło się w grupie pięciu osób prowadzone przez starszego agenta Jim Phelps. Zespół zadaniem było penetracji starannie chronionych obiektów, przechwytywanie ważną inteligencję, niszczenie danych i urządzeń niebezpiecznych, neutralizację wroga w miarę potrzeb, bez pozostawiania śladów. Grupa Ethan wszedł jako kluczową postać z legendy „analityk transportowej w US Department of Transportation.” Phelps sekret grupa różni się od większości pozostałych swobody w wykonywaniu powierzonych zadań. Sposobów na osiągnięcie skutku, nie ma znaczenia, więc Hunt i jego współpracownicy byli w stanie obsługiwać za pomocą wszelkich środków, ale w przypadku awarii usługi misji oficjalnej zaprzeczyć żadnego związku z członków zespołu i ich działań.

Film „Mission Impossible”

Obraz został nakręcony w 1996 roku przez reżysera Briana De Palmy. Bohaterem filmu jest agent CIA Hunt w bardzo trudnej sytuacji – był podejrzany o zdradę. Wiadomym jest, że zespół Ethana został wysłany do Pragi, aby zapobiec wyciekowi informacji na temat amerykańskich tajnych agentów w Europie Wschodniej. Okazuje się, że jeden z dyplomatów USA postanowił sprzedać pełną listę doprowadziły konsorcjum agentów nielegalnym handlem bronią – brak Max. Celem operacji było zatrzymać zdrajcę, ale rzeczy nie poszło zgodnie z planem. W rezultacie stracił drużynę i jej lidera Dzhim Felps. W przetrwał tylko Itan hant i jego żona Claire Phelps' agenta. Spotkaliśmy się w kawiarni z podłączonym Kitridzhom Hunt stwierdza, że lista była fikcyjna i przeznaczone do połowu zdrajcę w Secret Service. Ponieważ Ethan jest uważana za jedyny ocalały, podejrzenie pada na niego, aby odzyskać zaufanie i dobre imię, Hunt musi znaleźć ten „kreta”. Aby to zrobić, to wiąże się z Maxem, raportów, które są wymienione fałszywy i proponuje ofertę – do tej listy w zamian za nazwą „mol”. Max zgadza i zapewnia agenta zhańbiony Cash Advance wdrożenie planu usuwania danych z ufortyfikowanej siedziby CIA w Langley. Z tych pieniędzy, Hunt zatrudnia zespół byłych agentów tajnych, oraz opracowanie planu wysłana do Langley. Udaje mu się spełnić nasze plany dzięki skoordynowanej pracy zespołu, najnowsze technologie i doskonałe przygotowanie fizyczne. W toku dalszego rozwoju Itan Hant okazuje się, że jest żywa Phelps i jest mol ale także Kittridzh poletku Claire. Incredible starania udaje mu się zneutralizować spisek i oczyścić swoje imię. Podczas powrotu do domu na pokładzie samolotu do odpowiedniego stewardess Hunt i zakodowanych zwrotów wysyła mu pozdrowienia od tajnego kierownictwa serwisu. W centrum podziwiając swoją pracę i są zainteresowani w gotowości do kolejnego zadania.

"Misji niemożliwe" (2, 3 części)

Po ujawnieniu spisku Ethan przeniesiono na stanowisko głowy grupy. Teraz jest nie tylko „starszym agentem”, ale też legenda o inteligencji. Nie ma takiej misji, która byłaby poza jego ramieniu. W drugim filmie o przygodach agenta Hunta w reżyserii Johna Woo w 2000 roku, Ethan uratować świat od globalnej katastrofy. Terroryści grożą ludzkość nowe bronie biologiczne, ale gdy przyczyna zostanie podjęta agenta Hunta, sukces operacji jest świadczona.

W 2006 roku, ekrany z trzecią część epopei, reżyser tego filmu był JJ Abrams. Ulubiona postać w przeglądarce spełnia nietypowego środka tajności. Ethan kochać i zamierza przejść na emeryturę, chce się ożenić i żyli długo i szczęśliwie ze swoją kochanką. Przyszła żona Ethan HANTA dzhuliya Meade nie ma pojęcia o swojej pracy w Secret Service. Wszystko może się zdarzyć, ale znowu, CIA potrzebowała jego pomocy. Ethan jest teraz zapisać ucznia Lindsey Ferris. Wzloty i upadki kilku operacji w różnych krajach w końcu przełamać swoje plany na przyszłe życie. Prace na zbawienie świata jest ważniejsza niż interesy osobiste, a ponadto jest to zagrożenie, aby zamknąć Ethana.

"Misji niemożliwe" (4, 5 części)

Czwarty filmu z serii „Mission Impossible”, w reżyserii Brada Byrd, został wydany w 2011 roku. Ethan i jego zespół agentów są oskarżeni o udział w zamachach na Kremlu. Oficjalny przewodnik z aktywuje czynniki lewo bez wsparcia „Ghost Protocol”, wszystkie informacje o zespole wyeliminowane, a Ethan. Zespół będzie musiał działać na własną rękę, aby ocalić ludzkość od dalszych działań prof kobalt, który jest prawdziwym sprawcą eksplozji na Kremlu.

Film został wyreżyserowany przez Christophera McQuarrie „zbuntowanego plemienia” w 2015 roku do chwili obecnej jest najnowszym z serii „Mission Impossible”. Okazuje się, że polityka CIA zmieniła, rozpadł się tajne służby, ale Hunt chciał. On i jego towarzysze znowu do samodzielnego dostarczania świat przed zanieczyszczeniem. Organizacja „Syndicate”, składający się z wysoko wykwalifikowanych agentów jak rak, wyciągnął swoje macki na całym świecie, jego cel – nowy porządek świata, ale droga jest zablokowana przez kolejny zły agent Hunt i jego zespół.