552 Shares 9527 views

Termokeratin – co to jest? Instrukcja obsługi termokeratina

Termokeratin – co to jest? Niektórzy mówią , że jest to panaceum na włosy, które można rozwiązać, jeśli nie wszystkie, to większość problemów. Inni twierdzą, że to jest to samo laminowanie, tylko droższe i pod inną nazwą. Kto ma rację?

Poniżej znajduje się procedura wygląd keratinirovaniya sam, powinien zrozumieć, że dla substancji stosowanych do niego i czy rzeczywiście jest tak dobry, jak mówią i piszą.

Termokeratin – co to jest?

Keratyna – jednym z głównych materiałów tworzących włosy. Pod wpływem chemicznych podczas barwienie pali keratynowe i częste, które jest początkowo obecne w strukturze prętów ulega zniszczeniu. W rezultacie włosy traci połysk, sprężystość blakną i stają się kruche. Niektóre rozwiązania problemu dramatycznie – odciąć uszkodzone wskazówek. Ale jeśli czas nie jest i luksusowe warkocze chcą dostać od razu, nie jest ciekawym rozwiązaniem – w celu zrekompensowania braku keratyny za pomocą kosmetyków.

Odpowiadając na pytanie „termokeratin – co to jest?”, Zauważmy, że jest to ta sama keratyna. Fakt, że jest znacznie lepiej zintegrowane struktury włosa pod wpływem temperatury, która jest wskazana przez przedrostek „termo”.

Jak ubiegać termokeratin

Pomimo faktu, że termokeratinirovanie jako zabieg kosmetyczny wykonuje się najczęściej w salonach, są zestawy, które pozwalają to zrobić w domu, aby utrzymać efekt osiągnięty w trakcie ekspozycji zawodowej. Termokeratin, instrukcje użycia jest bardzo prosty – bezpieczna substancja. Jednak po pierwszym użyciu zaleca się zrobić mały test, aby wykluczyć prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych. Zestaw do keratinirovaniya, sprzedawane w sklepach zawiera maski rozwiązanie keratynowy termoaktivator, środek mocujący, rękawiczki, a czasami Balsam do włosów z efektem blokowania.

Włosy muszą być najpierw dokładnie oczyścić tak, że są one czyste. Lepiej jest używać szampon, który jest sprzedawany w zestawie. Następnie nakłada się maskę. Przygotowuje włosy do dalszej procedury, nasycając je z aktywnymi składnikami, odżywia i rewitalizacji. Gdy maska przemywa się, otrzymany roztwór nanosi się na keratyny. Należy pamiętać, że jest to najlepiej wejść na włosy pod wpływem wysokich temperatur. Dlatego też, po nakładany materiał termoaktivator o działaniu ocieplenia. Narzędzie następnie przemywa się, a włosy są nieważkości plenochka. W kolejnym etapie – keratyny wody. Wzmacnia efekt procedury pomaga zachować jasne i nasyconego koloru po barwieniu. Pamiętaj, że termokeratin nie stosowaną do korzeni!

leczenie salon

Termokeratin w kabinie nie różni się od tego, co jest sprzedawane w zestawach. Różnica polega na tym, że fryzjer, praca z personelem, zna wszystkie niuanse i osobliwości procedury. Chociaż keratinirovanie sejfie, to nadal ma swoje własne cechy. Zatem, mistrz będzie w stanie wytrzymać odległości od korzeni do początku stosowania keratyny i rozprowadzić kompozycję na całej długości. Ponadto, usługi salonów obejmuje dodatkowego prostowania podczas prania termokeratin. Instrukcje wyraźnie stwierdza, że wpływ temperatury – co jest niezbędne dla trwałego efektu. W tym czasie włosy nie są uszkodzone, co jest już chroniony keratyny plenochkoj.

wynik termokeratinirovaniya

Ze względu na fakt, że pod wpływem keratyny temperatury jest zintegrowany w strukturę włosa, obejmuje nie tylko jego plenochkoj poza loki stają się gęstsze w dotyku, ciężej, dłużej świecą i wyglądają o wiele zdrowsze. Ich wygląd staje się atrakcyjne, zadbane i zdrowe. Wynik leży w naturze keratyny. Termokeratin (zdjęcie po jego zastosowaniu wykazać ulepszone fryzury wygląd) osadzone w łodydze włosa. Wysokie temperatury, które są wykorzystywane do keratinirovaniya, uszczelnione wskazówek posechennye i gładkie łuski. To właśnie sprawia, lśniące włosy. Ze względu na fakt, że każdy pręt jest pokryta ochronną plenochkoj dopóki posiada ona kolor nie znikną. Jest to jeden z powodów, dla których zaleca się używać termokeratin natychmiast po aplikacji i pomiędzy takimi procedurami w celu zachowania i ochrony koloru.

odwrotna strona

Dowolny zabieg kosmetyczny, w tym termokeratinirovanie, ma zarówno pozytywne, jak i negatywne strony. Ponieważ włosy są pokryte plenochkoj keratynę, zbierają się cały kurz. Z tego powodu, głowa powinna być często myte. To błędne koło, ponieważ częste mycie niszczy warstwy keratyny na włosy. Ponadto ważona skład włosy mogą zacząć się przewrócić, bo żarówka korzeń nie poradzić sobie z obciążeniem.

Oznacza to, że procedura ta – nie jest opcją dla tych, którzy chcą rozwiązać problem łysienia ten sposób. Wilgoć jest szkodliwe dla warstwy keratyny, tak więc procedura lepiej wykonać na jesieni i wczesną wiosną, gdy powietrze jest nasycone wilgocią. Mamy nadzieję, że w artykule, możemy odpowiedzieć na pytanie „termokeratin – co to jest?”, A wyjaśnienia wszystkich punktów spornych.