537 Shares 3018 views

Swietłana Mironow – przyszłość rosyjskiej biathlonie

Za Swietłana MIRONOVA rosyjskich biatlon Championships, gdzie młody sportowiec zdobył brązowy. Dziewczyna – jeden z najlepszych w kraju wskaźników prędkości i czy nie jest to powód, aby zwrócić uwagę olimpijskiego trenera? I Swietłana Mironow – urocza dziewczyna z pięknym uśmiechem. nawet spacery w kręgach sportowych rower biathlonista że pod tym względem w tyle Magdalena Neuer. Komiks o tym fakcie w tym, że był niemieckim od wczesnego dzieciństwa idolem był numer jeden dla młodych sportowców. Swietłana Mironova kocha muzykę i dobre książki, ale główne hobby to jazda na nartach za nią.

stając

Swietłana Mironow – pochodzący z regionu Tomsk. Od 2010 roku jest region Swierdłowsku w krajowych zawodach w biathlonie. Pierwsze sportowe mentor młodych sportowców stał się znany Nikołaj Nikołajewicz Losev.

W 2013 roku, w wieku dziewiętnastu lat, ona reprezentowana rosyjskiej drużyny narodowej w przekaźniku w austriackim Obertilliach tam i zdobył tytuł mistrza świata. To samo forum przyniósł sportowca i kolejne osiągnięcie – Swietłana Mironow był trzeci w sprincie, aw konkursie indywidualnym była poddawana 24-go etapu.

perspektywy

Jeśli mówimy o nowej generacji narciarzy wśród kobiet w ogóle, jeden z pierwszych osób na liście, oczywiście, będzie Swietłana Mironow. Biathlon – jest jego mocną stroną, ale pod względem szybkości zawodników będzie można znaleźć ledwie rywal ten sam poziom. Niestety, ona nie został jeszcze charakteryzuje się stabilnym strzelania, ale to jest już jasne, że oparła trenerów w następnym roku lub dwóch, ten składnik do prawidłowego poziomu, że w ten sposób dać krajowi potencjalny mistrz olimpijski. Według większości kobiet, sportu dla niej – priorytet na najbliższe lata, jednak, podobnie jak wielu sportowców, że trochę przesądny, Swietłana Mironow niechętnie dzieli plany dotyczące swojej przyszłości.