226 Shares 5812 views

"Patriota" (UAZ): TTX, integracja, możliwości

W 2005 roku uruchomiliśmy rosyjską edycję SUV „Patriot” (UAZ) w fabryce w Uljanowsku. TTH (wydajność taktyczny i techniczny) jest imponująca. Jest doskonale przystosowany do nowoczesnych dróg. Trwało UAZ „Simbir” jako podstawę dla tego modelu.

W 2014 UAZ „Patriot” została poprawiona. Pewna liczba wniosków o zakup samochodów fabrycznie nowych rośnie z każdym dniem. Po tym wszystkim, to wygląda elegancki w mieście, a drogi w nim niepokój.

"Patriota" (UAZ) TTC

Patriot jest dostępny z dwoma różnymi silnikami:

  1. Diesel. Jego objętość wynosi 2,23 litra. Maksymalna moc, która może rozwijać – 113 l. c. W jest 4 cylindra, umieszczonych w rzędzie.
  2. Benzyna. Takie „Patriota” (UUAP) ma następujące właściwości użytkowe: 128 litrów. s., objętość 2,7 litra. On jest również umieszczenie cztery w linii.

UAZ wyposażony w pięć przekładnią. Jedną z zalet modelu – napęd na cztery koła niepełnym wymiarze godzin. Co to znaczy? Napęd na tylne koła jest stały, a przednia sztywno połączone.

salon

Wraz z faktem, że samochód „Patriot” (UAZ) charakterystykę doskonałą wydajność, jest to również bardzo zadbane wnętrze. Jest pięć-osobowa, ale istnieje kilka dodatkowych miejsc, które są zainstalowane w bagażniku. W związku z tym, może pomieścić 9 osób. Na tej podstawie należy stwierdzić, że w bagażniku samochodu jest dość pojemny. W nim można transportować ładunki przestrzenne.

Podszewka wykonana tapicerka i siedzenia w tej samej decyzji stylu. Jest ona leżącego na podłodze hałasu i wibracji. Kluczyk zapłonu jest również kluczem do drzwi maszyny. Standardowe wyposażenie samochodu UAZ „Patriot” implikuje obecność immobilizera.

Opcje

UAZ konfiguracja „Patriot” ma trzy:

  • Klasyczny. Długość samochodów – 4750 cm; Rozstaw osi – 2760 cm; 1900 cm szerokość i wysokość – 1910 cm; 1600 mm – śledzenie koła przednie i tylne. Dla pasy bezpieczeństwa są, specjalny system mocowania fotelików dziecięcych, elektrohydrauliczne zamków i immobilizera. reflektory LED. Dyski są dość proste, wykonane ze stali. kierownica hydrowspomaganiem oraz możliwość regulacji wysokości. Nie dvustrelochny komputer pokładowy. Istnieje szyby we wszystkich drzwiach.
  • Comfort. Długość – 4785 cm; Rozstaw osi – 2760 cm; Szerokość – 1900 cm, wysokość – 2005 cm; przednie i tylne koła utwór jest 1610 mm. Wyposażony w alarm, nie EBD i ABS. Mgła. aluminiowe felgi, ale koło zapasowe ze stali. Jest aktywna antena. Chetyrehstrelochny komputer pokładowy. Fotel kierowcy jest podgrzewana. Wewnątrz, dywaniki łóżku. Jest radio z 4 głośnikami. Są czujniki parkowania.
  • Ograniczona. Parametry są takie same, z kompletem „Comfort”. Jedyną różnicą jest to pewne dodatkowe opcje. Wyposażony w 18-tidyuymovymi felg aluminiowych. Zamontowane poręcze. Nie dostosowanie zaścianka pasa w fotelu kierowcy. Wnętrze z luksusowymi wykończeniami, ma niewidomych bagaż wszędzie maty łóżko. Jest wielu Media, kamera wsteczna. Cena zawiera już pakiet zimowy z podgrzewanymi opcjonalnych tylnych siedzeń.

koszt

Ostatnio bardzo popularne UAZ „Patriot”. Cena zależy to od konfiguracji:

  1. "Classic". Najprostszym rozwiązaniem z silnikiem benzynowym jest wart 680 000 p. Jeśli chcesz wersję diesla, będzie musiał zapłacić co najmniej 750 000.
  2. "Limited". Dla nowych i modnych gadżetów w tej wersji trzeba zapłacić między 800 a 000. dla benzyny i UAZ 870 000. dla oleju napędowego.
  3. "Comfort". Przynajmniej ta wersja będzie musiał zapłacić 740 000 str., Gdy wybrany jest silnik benzynowy. Dla silników Diesla samochodów trzeba zapłacić więcej – o 810 000 str. Za dodatkową opłatą w wysokości 25 000 może również zainstalować pakiet „zima”.

Dealerzy oferują znaczne rabaty UAZ. Po pierwsze, istnieje możliwość płacić mniej, jeśli wziąć samochód na kredyt. Po drugie, program recyklingu wciąż nie został odwołany, w Ladder można wziąć swój stary samochód. W rezultacie, korzyści będą nie mniej niż 50 000, a może więcej. Wszystko zależy od tego, jak wiele programów użyje klienta salon.