620 Shares 8308 views

Pickup „Ford” poradzi sobie z każdym zadaniem!

Pełnowymiarowe amerykański pickup – potężne pojazdy terenowe projektu. Ich wygląd uosabia wszystkie popularne trendy współczesnego świata. To wyraźnie pokazuje, pick-up "Ford Raptor".

Wygląd Ford Raptor wykonany w sportowym stylu. Charakterystyczne cechy tego samochodu są bezpretensjonalne i dynamiczne linie nadwozia, niesamowity bilans wszystkich szczegółów. Widząc go, można sobie wyobrazić, w jaki sposób On sitowie na drogach, pokonując wszystkie przeszkody bez precedensu. Jest to samochód dla młodych i energicznych odkrywców życia
problemy.

Pickup „Ford Raptor” jest wyposażony w przednią kamerę widoku iz tyłu. Kierowca z kamer może w dowolnym czasie do wyświetlania obrazu na wyświetlaczu znajduje się przed nim. Kamery są wyposażone w system samooczyszczania. Jest to bardzo ważne podczas jazdy terenowej. Dzięki tej innowacji, pokonywanie wszelkich przeszkód, aby stać się właścicielem pickupa kilka razy łatwiejsze.

Ten typ maszyny jest nazywany hybrydowym lekkiego samochodu ciężarowego z SUV. Dużo uwagi skupia się na łatwości systemów napędowych dla trudnych trasach. Na przykład pick-up „Ford raptor” wykorzystuje różnicowy przedni Torsen, mocno rośnie sprzęgło koła z ziemi, w glinie i obszarów piaskowych.

Produkcja Ford F150 Raptor pickup uruchomiona w 2013 roku. Maszyna jest wyposażona w silnik o pojemności 6,2 litra benzyny i sześciobiegowej przekładni automatycznej, przełączanie ręcznie. Ten projekt samochodu z napędem na tylne koła.

Należy zauważyć, że zwiększenie w samochodach Ford „” popyt w ubiegłym roku. Pickup "Raptor" (cena to na pewno nie jest bardzo skromna – $ +72.000) – jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli. Ale obecny amerykański pickup jest dość korzystne dla rosyjskiej i europejskiej autostrady. Mocny, luksusowy, wygodny i oszczędny, z powodzeniem konkurować z samochodami i terenowych modeli. To nie przypadek, popyt na pick-up „Ford” rośnie z każdym rokiem. To nie zatrzymać Rosjan z ich nabyciem nawet przy braku oficjalnych przesyłek w Rosji.

A jaki jest nowy Ranger? Jest to pierwszy pickup, otrzymał elitarnego pięć gwiazdek Euro NCAP za bezpieczeństwo. Jest to prawdopodobnie największa (pick-up) "Ford". Zdjęcia samochodów pozwalają nikomu kierowca natychmiast docenić zalety maszyny. Wbudowane systemy rozrywki i nowoczesne wnętrza zapewniają maksymalny komfort samochodu.

Model posiada ogromny potencjał. Jest wyposażony w nowych próbek poprawę silników wysokoprężnych Duratorq, za pomocą którego przenosić ciężar bagaż aż do 1336 kg i ciągnionych przedmioty o wadze do 3350 kg. Te mechanizmy zasilane, co odpowiada standardów europejskich Euro-4 emisji. Zmniejszają zużycie paliwa.

Kabina Ostatnio Ranger w dwóch wykonaniach. Jest jeszcze bardziej przestronne i bardziej masowych niż wcześniej. Teraz, pick-up zwiększoną wysokość i szerokość. W tylnej części samochodu z podwójną kabiną pojawił miejsca na nogi. Ranger pickup jest największym w tej klasie samochodów. W rzeczywistości jest to jeden z najbardziej wysokich, długich i szerokich pickupów na rynku.