467 Shares 6626 views

Recenzje z właścicieli, "Volvo XC90 Volvo XC90" (), dane techniczne Test drive

Volvo XC90 – flagowy premia od szwedzkiej firmy. Ten rozjazd został po raz pierwszy zauważony w 2002 roku na Salonie Samochodowym w Detroit. Ten model „Volvo” jest dość bogata i ciekawa historia. Podczas 13 lat istnienia przeszedł zwrotnicy 4 restyling i aktualizacji. Dopiero w 2015 roku XC90 czekać na drugiej generacji. Przez cały ten czas samochód okazał się na pozytywne strony: wysoka niezawodność, jakość, osiągi i poziom premii z kompletnych zestawów (mowa o niej opinie właścicieli „Volvo XC90”).


Restyling pierwszej generacji

Pierwsze zmiany modelu miała miejsce w 2006 roku, a ich dotknął tylko wygląd samochodu. „Volvo” zmienił Zderzak przedni i tylne światła oraz inne części kosmetycznych. Kolejne aktualizacje modelu nie wpływa także część techniczną. Jeśli chodzi o silniki w całym cyklu życia całego XC90 były stabilne.

druga generacja

Ale czas mijał, a crossover-przeżył dość przestarzały na dzisiejszym rynku motoryzacyjnym. W wysoce konkurencyjnym środowisku, gdzie wszystkie duże firmy zapewniają rozjazdy premii klientów, „Volvo” nie miał wyboru. Druga generacja została oświetlona w 2014 roku w dużej auto show. Jak było nowe Volvo XC90 i czy nowy samochód, aby powtórzyć sukces swojego poprzednika, lub przynajmniej zbliżyć się do niego? W artykule omówiono szczegółowo zalety i wady nowego modelu są zestawione liczne opinie właścicieli, „Volvo XC90” i opisuje doświadczenia z jazdy próbnej.

Co się zmieniło?

Fani marki „Volvo” czekał – na początku 2015 roku pierwszy model XC90 drugiej generacji zjechał z linii montażowej. Nowy samochód jest pierwszym w historii firmy, który został całkowicie zmontowanym w Szwecji. Twórcy wykonane rozjazd od podstaw, nie patrząc wstecz do poprzedniego modelu. XC90 zainwestowano więcej pieniędzy, niż w pozostałej części zakresu „Volvo”.

Dzięki takiemu podejściu, firma ostatecznie rzuca off label „maszyny dla frajerów i emerytów.” Nowy rozjazd najbardziej zaawansowanych technologicznie, skuteczne i efektowne samochodów „Volvo”.

Inżynierowie i projektanci udało się połączyć rozpoznawalne cechy legendarnej pierwszej generacji nowoczesnych technologii i wyglądu, a także w sprzęt techniczny.

Na zewnątrz nowego XC90

Druga generacja była trochę więcej. Zasadniczo, to ze względu na wydłużenie maską i ciałem poziome linie, które optycznie wydłużyć samochód. Duży i szybki – w przeciwnym razie nie można nazwać. Podczas pierwszego badania eksperymentalne konstrukcja wydaje, ale można się przyzwyczaić do niego szybko. Twórcy starali się opuścić model ujmowania w osadzeniu: te same światła, ułożonych pionowo wzdłuż tylnej szyby. Nieco zmodyfikowany pokrywy bagażnika, który „zatrzymał się” światła w bok.

Przód nowego Volvo XC90 – zupełnie inny samochód, zbudowany bez patrząc wstecz na tradycji marki. Raz staje się jasne, że po tym modelu, odnowiony czeka na każdy inny. Twórcy reflektory zwane „Młot Thora”. Najprawdopodobniej takie światła dzienne samochodowe staną się wkrótce cała znak chip. Tradycyjna krata jest całkowicie chromowany emblemat marki, jak zawsze na miejscu. Zderzak urządzone również eleganckie chromowane wstawki, które są „na tej samej fali” wzorzyste podkładek. Wszystkie te małe szczegóły utworzenia spójnego i kompletnego obrazu nowej generacji. Po podziw świeżego projektu jest czas, aby zajrzeć do wnętrza zwrotnicy.

wnętrze XC90

Wewnętrzna napełniania nie zwiększy się za zewnętrznym. Konstrukcja i jakość wnętrza można nazwać luksusowe. W przeciwieństwie do rumowisko i porywczy konstrukcji nadwozia, wszystko jest znacznie bardziej powściągliwy w kabinie. Ale to nie przeszkadza, ale raczej tworzy swój własny smak.

należy zacząć od drzwi zamknięte. Gdy wejdziesz do środka i zatrzasnąć drzwi, nie panikuj. Po pierwsze wydaje się, że jesteś w próżni – tak dobrze i sumiennie przemyślane izolacja. Następnie wzrok spoczywa na płycie czołowej. Wnętrze jest urządzone w prostym stylu, bez zaśmiecania przycisków i elementów sterujących. Skóra w duecie z drewna – klasycznej wersji wykończenia, ale dla droższych modeli dostarczonych przez obecność kryształów. Prawie cała konsola środkowa do dyspozycji dużego ekranu dotykowego, zmniejszając tym samym liczbę przycisków – na panelu są tylko 8. Jest możliwe, że przemyślenie systemów nawigacji i kontroli uproszczenia przyciągnie nowych klientów, którzy wcześniej zniechęcić niepotrzebnej złożoności w rozwoju chipów „Volvo” , Teraz to zadanie może obsłużyć nawet dziecko. Gdy bierzesz go do szkoły na przednim siedzeniu, będzie miał czasu, aby bez trudu opanować zarządzanie wszystkimi systemami wspierającymi i multimedialnych.

Jak w przypadku każdej zwrotnicy premium, w której znajdują się trzy rzędy siedzeń. Obecność tak wielu krzeseł – dość ważna cecha. „Volvo XC90” nadaje się zarówno dla młodych i aktywnych mieszkańców metropolii, jak i dużych rodzin, które trafią do morza lub do podróży w tym samochodzie.

Wszystkie fotele są równie wygodne i mają trzymanie boczne. Ten element należy zauważyć oddzielnie, jak wielu producentów skupiają całą uwagę na komfort siedzeń przednich, zupełnie nie zwracając uwagi na tylnych pasażerów, a nawet bardziej – w trzecim rzędzie siedzeń.

wypełnienie techniczny

Jeśli opierać się na liczne opinie właścicieli „Volvo XC90” – jest to tech i inteligentne maszyny. Ze względu na swoją prostą obsługą trudno w to uwierzyć. Czasami wydaje się, że samochód jest w stanie prowadzić się do miejsca przeznaczenia. Ogromna liczba układów pomocniczych wykonuje dużo pracy. XC90 doskonale monitoruje drogę, ostrzega przed niebezpieczeństwem, hamuje ciągu pieszych. Podczas gdy właściciel został rozproszony przez nawigacji „Volvo” starannie przestrzegać oznakowania dróg, a pojazd nie błądzą.

XC90 posiada 4 tryby jazdy: Comfort, oszczędne, dynamiczne i off-road. Od nazwy każdego z jego przeznaczeniem staje się jasne. wystarczy powiedzieć tylko jedno – każdy tryb radzi sobie ze swoim zadaniem jest 100%. Nawet Off-road.

Gama silników

„Volvo XC90” służy tylko w wariancie z 2-litrowego diesla z turbodoładowaniem lub silnikiem benzynowym. Minimalna zasilanie – 190 moc maksymalną osiąga 320. Wszystkie wersje są wyposażone w 8 przekładni automatycznej. w pełnym napędem do przodu i napędem na rozwiązaniu istnieje pojazdu.

komplet

Tutaj twórcy car postanowił zadowolić wszystkich naraz. Różnorodność opcji do zaoferowania nową „Volvo XC90”: cena najbardziej „biednych” jest 3,27 mln rubli, a za najdroższy będzie musiał zapłacić prawie 5 milionów. Ale nawet koszt staje się głównym atutem flagowy „Volvo” – cena od konkurentów, takich jak Q7, M-Class, X5, jest znacznie wyższa. Początkowy koszt przekracza cenę Q7 XC90 aż o 600 tysięcy.

Recenzje właścicieli Volvo XC90 „”

Jeśli przeanalizujemy wszelkie opinie właścicieli nowej generacji crossovera w Internecie, istnieje kilka głównych pozytywne cechy, dla których ludzie kochają ten samochód. Należą do nich: wysoka niezawodność, nowoczesne farsz techniczną, zmienność zachowań na drodze, świeży wygląd. Druga generacja zaczęła wyglądać dużo bardziej sportowe i dorastali – to nie jest tak, jak pierwszy XC90 z dobroduszny i spokojnym wyglądzie. W każdym szczególe czuć luksusowy samochód, ale w tym samym czasie, racjonalności i praktyczność. Nowe XC90 – bardzo „dorosły” samochód.

Negatywne opinie właścicieli można przypisać naprawy. „Volvo XC90” – nie najtańsze maszyny pod względem obsługi. Pomimo jego niski koszt w stosunku do swoich konkurentów, ceny części zamiennych i usług nie ma sobie równych BMW czy Mercedes.

wynik

Szwedzki producent samochodów przekroczyła wszelkie oczekiwania i zrobił krok do przodu. Druga generacja Volvo XC90 przyszedł sverhudachnym. Nowa zwrotnica staje się prawdziwym flagowy, a co powinno być ostatnim. Ten model jest w stanie przyciągnąć nowych klientów i podnieść renomę marki w oczach młodego pokolenia.