769 Shares 5383 views

Rodion Gazmanov: biografia, życie osobiste

Utalentowane dzieci z rodzicami nie zawsze dziedziczą swoje zdolności, ale nadal zdarza. Wśród szczęśliwców, oczywiście, był Rodion Gazmanov. Biografia syna piosenkarza, bez którego trudno wyobrazić sobie scenę krajową zainteresowane publiczną, niemal od momentu jego narodzin. Co wiadomo o młodym człowieku, który wynosi 6 lat tak wspaniale wykonał piosenkę „Lucy”?

Rodion Gazmanov: Biografia gwiazdek

W 1975 Oleg Gazmanow żonaty absolwent Wydziału Chemii i Biologii Irina. Sześć lat później, para, która mieszkała w tym czasie w Kaliningradzie, syna, który stał się pierwszym dla nich obu – Rodion Gazmanov. Biografia chłopiec niemal od pierwszych lat swojego życia był w centrum uwagi dziennikarzy, więc niewiele wiadomo o jego dzieciństwie.

Ledwo nauczył się mówić i chodzić, dziecko interesuje się muzyką. Rodzice z zadowoleniem przyjął tę pasję, w wieku pięciu dał dziecko do szkoły muzycznej, gdzie był w stanie opanować gra na pianinie Rodion Gazmanov. Biografia chłopak twierdzi, że było tylko 6, kiedy jego rodzice przenieśli się do stolicy.

Utwory, które utalentowany dziecko po raz pierwszy zaśpiewał przed dużą publicznością, stała się nie „Lucy”, jak wielu sądzi. Pierwszy z ojcem wykonał piosenkę „Jamaica”.

Finest godziny

Udział chłopca w filmie, że jego ojciec wystartował na jednej z jego piosenek, „Lucy” dozwolone w całym kraju, aby dowiedzieć się jak to wygląda Rodion Gazmanov. Biografia Man pokazuje, że stało się to w 1987 roku. Film został pokazany w jednym z odcinków programu „Morning poczty”, wówczas syn wokalisty zaczął być postrzegany jako pełnoprawny rosyjskiego pop gwiazdy. Budować na sukces pozwolił wiele koncertów, w których dziecko było z ojcem.

Jeśli uważasz, że Rodion, strach przed publicznością to było absolutnie nie zna, gdyż często oglądał występy Olega Gazmanova. Oczywiście, udział dziecka w koncercie spłacać, to opłaty wydatkowane na zakup zabawek. Co ciekawe, słynny utwór „Lucy” został specjalnie zmodyfikowany tak, aby mógł on przeprowadzić mały chłopiec. Początkowo nie był główną postacią psa i dziewczyny. Cyrkulacja płyty, na których skład był w przybliżeniu 50 milionów kopii notowano.

formacja

Popularność, która w tamtych latach nabył Rodion Gazmanov, nie uchroniło go od konieczności przechodzenia do szkoły. Rodzice posyłają swoje dzieci do wyspecjalizowanej instytucji angielskim. Tymczasowo przymocować śpiew miał jako nastolatek, którego przyczyną był kraking głosu. Mimo przerwy w karierze piosenkarza, społeczeństwo jest nadal zainteresowany Rodion Gazmanov. Biografia, wzrost, waga – fani chcą wiedzieć o nim wszystko. Nawiasem mówiąc, w tej chwili wzrost krajowego gwiazdy pop syn ma 167 cm, a także papież, nie jest wysoka.

W wieku 16 lat Rodion namową rodziców będzie otrzymywać edukacji w Wielkiej Brytanii. Jednak dwa lata później, młody człowiek wrócił do ojczyzny i wznowione lekcje muzyki, dając dużo czasu próby w zespole szkolnym. On również został studentem Akademii Finansów, z którego są produkowane z wyróżnieniem.

Oleg Gazmanow nie należą do liczby rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci overindulge. Pieniądze na wydatki bieżące Rodion został zmuszony do 18 lat, łącząc ten zawód z badania. Jego pierwszym miejscem pracy był bar, gdzie pracował jako kelner.

Samo wyszukiwanie

Pod koniec liceum nie jest już tak popularny Rodion Gazmanov. Biografia Życie osobiste młodzi ludzie zainteresowali się publiczny znacznie mniej. Z powodu naturalnej skromności, uważał to za błogosławieństwo, nie planuje w tym czasie prowadzić życie człowieka publicznego.

Rodion początkowo próbowali znaleźć się w sektorze finansowym, wspomagany przez edukację, które otrzymał. Jego pierwszy poważny post był miejscem analityk finansowy, dostał sieć towarów dziecięcych. Potem przez jakiś czas pracował w branży budowlanej, a następnie dał jeszcze kilka lat rolnictwie.

Wieść o powrocie Gazmanov Junior w showbiznesie zaskoczył wszystkich jego przyjaciół i krewnych. Jednak Rodion wreszcie uwierzyć, co muzyka może stać się przyczyną jego życia. Album nadchodzi piosenkarz został wydany w 2013 roku, on też zaczął występować na scenie, wziął udział w kilku programach telewizyjnych. Młodzieniec nie zaprzecza, że zmiana rodzaju działalności miały negatywny wpływ na jego możliwości finansowych, ale pieniądze nigdy nie było celem dla niego.

życie osobiste

Prywatne życie Oleg Gazmanow spadkobiercą jest otoczony przez różne plotki. Przypisuje mu się romantyczny związek z różnymi znanymi dziewcząt, oskarżonych o homoseksualnej. Młody człowiek sam nie zwracać uwagę na plotki, nie przeszkadza, aby je obalić. Co mówi w tej kwestii, takiej osoby, Rodion Gazmanov, biografię? Żonaty? Fot Rodion z wybrańcem, aby znaleźć tak nie jest, ponieważ jest on w swoich 34 lat wciąż jest kawalerem.