852 Shares 2850 views

Lena Lenina: biografia i ciekawych faktów z życia. Prawdziwe imię Leny Leninoy

Udane kobieta biznesu, pisarz rosyjski i francuski, modelka, prezenterka telewizyjna – wszystko to należy do naszej bohaterki dzisiaj. Prawdziwe imię Leny Leninoy – Razumow. Wiele ciekawych faktów z jej życia brzmią dość kontrowersyjna i należy zauważyć, że to oburzające piękno często sam przyczynia się do rozprzestrzeniania się najbardziej niesamowitych plotek na temat jego osoby.


Lena Lenin: A Biography

Wszystkie źródła zgadzają się, że ta piękna kobieta urodziła się w październiku, w Akademgorodok w 70-80s. Dokładniej, jak większość z nich, ekonomista urodzony w 1979 roku. Na tej podstawie, wiek Leny Leninoy jest niepełne 36 lat.

Ojciec Helena – medycznych naukowiec, który badał sposoby leczenia zakażenia HIV i nowotworów. Matka przyszłej gwiazdy był kardiolog.

Po zakończeniu szkoły specjalnej, która specjalizuje się pogłębionej analizy języka francuskiego, Lena weszła State University na Wydziale Geologii. Tam poznała przyszłego ojca swojego syna. Związek z nim skończyła się, gdy niebieskooki przystojny mąż złamała obojczyk, a Elena nie mogła mu wybaczyć i udał się z synem do matki.

Podczas studiów na uniwersytecie zaczęła pracować jako model. W wieku 19 lat, odkryła jej zdolność do biznesu.

Początki kariery

W tym czasie, stworzyła pierwszą firmą, która produkuje reklamówki. Początek był więcej niż skromny – nie było biuro, nie personel. Klienci szukają Elena sama w telefonie, który nie był w mieszkaniu, a ona musiała zadzwonić z budki telefonicznej znajduje się na ulicy. Sytuację pogarsza fakt, że kiedy miałem wybiec na telefon w mieszkaniu pozostał mały dziecko.

Jak wspomina Lena Lenina, biografia, że nie mógł być inny, jak zrobiła swoje ręce. Stopniowo jej mała firma rozrosła, pojawił się zespół, a ona stała się odpowiedzialna nie tylko za jego syna, ale również dla wszystkich, którzy pracowali z nią. Od tego momentu przestał należeć do siebie.

Po pewnym czasie pojawiły się pierwsze dobre zarobki, Elena wzrosła do nowego etapu w karierze – zaczęła prowadzić program w telewizji Nowosybirsku, że przyszedł do rozpoznania.

Myśli o przyszłości swojego syna pchnął ją do idei opuszczania kraju, gdzie panował chaos 90s. Francja zdawała się aspirujących Businesswomen najwygodniejszą opcję, chociaż, ponieważ znała język doskonale.

Praca we Francji

Początkowo Elena wyjechać do Francji jako turyści, a następnie postanowił przenieść się do stałego zamieszkania. Z mama i syn osiadła w Paryżu. W ciągu dwóch miesięcy, dopóki nie zostały jeszcze znaleźć odpowiednią opcję z obudową, żyli w hotelu.

Lena Lenina, którego biografia jest od dawna zainteresowany jej fanów, przeniósł się do Francji, a wkrótce stał się członkiem popularnego reality show «mili ludzie» (2003). W tym samym roku zagrała główną rolę kobiecą w filmie „Iogann Bah i Anna Magdalena”.

Writer Lena Lenina

Należy zauważyć, że ta niesamowita kobieta jest obdarzona wieloma talentami. Książki Leny Leninoy znajome wielbiciele jej pracy z tym samym 2003 r. Pierwszym był produktem «Cours, bieżnia, Camarade!», Wydanej w języku francuskim. W tej pracy, mówimy o okresie przejściowym w historii naszego kraju, a także losy „rosyjskiego Kopciuszek”, który na fali magicznej różdżki w pewnym momencie obudziłem się sławny w nieznanym i dziwne jej Paryżu.

W języku rosyjskim w tym kraju to pierwsza książka Leny Leninoy opublikowany w 2005 roku. Stało się „pasją do doskonałości”.

Prestiżowe wydawnictwo «Grasset» publikuje swoją książkę w maju 2006. «russes comme CRESUS», w którym mówimy o znanych rosyjskich przedsiębiorców, w jaki sposób udało się młodych ludzi, czasami nie osiągnął wiek trzydziestu lat, stało się miliarderami. Rosyjskojęzycznej, nieco zmodyfikowana wersja tej książki «multimilionerów» opublikowana w 2006 roku i od razu stał się bardzo popularny.

Do tej pory, Lena Lenina – pisarza, którego autorem 22 innych książek. Sześć z nich zostały opublikowane w języku francuskim, szesnaście – po rosyjsku.

Praca w branży modelowania

Lena Lenina, którego biografia rozwinęła się w taki sposób, że mogła spróbować swoich sił w różnych dziedzinach, aby osiągnąć sukces w ogóle. Odnosi się to również do zakresu modelingu. Tak, dziś jest twarzą wielu firm francuskich i rosyjskich do produkcji biżuterii, perfum, mody.

W 2007 roku, „Penthouse” magazyn opublikował sesję zdjęciową Lena pod intrygującym tytułem „Ciało Lenina mieszka i cieszyć się.” I jak ważny jest wiek Leny Leninoy, jeśli na wszystkich zdjęć (niektóre mogą być postrzegane w tym artykule), to wygląda niesamowicie. Ta kobieta nie boi się lata, to zawsze spektakularne i niezwykle atrakcyjne.

Życie osobiste Lena Lenina

Ekstrawagancka i piękne Lena Lenina dziś znana jest nie tylko ze swoich kontrowersyjnych działań i skandaliczne stroje, ale także fakt, że jest aktorką, pisarką, model i sukcesy kobiety biznesu o działalności gospodarczej – sieć salonów paznokci. Na jesieni 2011 roku bohaterka naszej historii ożenił i jej ślub był dość oryginalny, która jednak jest typowe dla tej pani. Mąż Leny Leninoy Pascal Florent Edward, – arystokrata i milioner. Organizował wesele w zabytkowym zamku we Francji.

Elena spotkał się z Pascal w recepcji księcia Orleanu. Początkowo nasza bohaterka nie można zakładać, że ten wspaniały człowiek z wybrzuszenia mięśni – kupieckich drewna, wybitny biznesmen, współzałożyciel prywatnego banku, zostanie jej mężem.

Po ślubie para poszła na Bali, gdzie spędził one magiczną podróż poślubną. Według Pascal powiedział, że pierwsze spotkanie z Leną zmienił swoje własne pomysły na temat sposobu nowoczesnej kobiety biznesu, który jest w stanie nie tylko wielkie, aby robić interesy, aby być świetnym rozmówcą, ale także mają niesamowity wygląd. Ich drugi ślub odbył się w Moskwie, szczególnie dla przyjaciół panny młodej. Na tej uroczystości Elena, ma żonę hrabiego, że świeciły w luksusowej sukni ślubnej – sukni koronki ręcznie.

Leny Leninoy mąż był dwa lata młodszy od swojej żony. Po ślubie, rodzina osiedliła się w domu Pascal pod Paryżem, gdzie para planuje się budowę domu rodzinnego. Małżonka Helena myślał, że jego żona poszła do najpiękniejszej kobiety na świecie, że to będzie na rękę dla życia. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem, a w 2014 roku Helen ogłosił rozwód, przyczyną czego była niepohamowana zazdrość o męża.

Lena Lenina oficjalnie rozwiedziony Pascal. Wkrótce ekonomista powiedział, że znalazła nową pasję, ale jego nazwisko nie zostanie ujawnione. Nie była zażenowana, że nowego kochanka – przyjaciela, czy raczej partnera biznesowego byłego małżonka.

Elena przyznaje, że chce zachować ciepłe i przyjazne stosunki z Pascala, ale w tej chwili nie jest możliwe.

Ekonomista ostrzega prasie, że nie miała zamiaru się żenić. W tym etapie, że nie będzie w stanie wcisnąć nawet narodziny dziecka. Lenin uznał, że będzie ona urodzić dziewczynkę, ale obawia się, że jej syn nie lubi tego pomysłu.

syn Klemens

Jak przyznała Lena syna – bardzo ulubionym, ale nieco rozpieszczonego chłopca, nie toleruje konkurencji. Elena z babcią bardzo on jest kochany i rozpieszczany. Oni teraz żyją razem, a czasem odlotu Lena przebywa z babcią.

Należy zauważyć, że Klemens jest już studiuje w szkole średniej, aby zarobić pieniądze, drukując zdjęcia i napisy na koszulkach. Młody człowiek ma swoje własne dochody, właścicielem konta bankowego, nawet sprawia płatności podatkowych.

Star dreams

W swoich objawieniach rzadkich do dziennikarzy, Lenin zauważył, że otrzymał już wszystkie możliwe bogactwa, a czasem łapię się na myśli, że nie jest już czymś marzyć. Towarzystwa przestał doceniać podróż, która kochała wcześniej porozmawiać z gwiazdami swoich opon. Największą przyjemnością dla niej – iść z dziewczyną w wannie.

Elena chce siedzieć w domu w szlafroku i oglądać telewizję, mają małą dziewczynkę, aby wypełnić życie w odrabianiu prac domowych, towarzyskich z drogich osób mieszkających w domu z widokiem na morze i spędzić więcej czasu z synem.

Być gwiazdą trochę nieszczere jednak nadzieję, że jej życzenia zostaną spełnione.