713 Shares 3661 views

Marina Yudashkin: biografia i życie osobiste

Marina Yudashkin – żona słynnego rosyjskiego projektanta mody i uroczej kobiety. Wokół jej gości chcesz różne plotki. Niektórzy mówią, że wszystko w życiu jest możliwe dzięki mężowi. Inni są przekonani, że Marina Yudashkin jest następcą bogatych krewnych. Pozwólcie nam pracować razem w prawdzie w oczy. W artykule przedstawiono jedynie prawdziwe informacje.

Marina Yudashkin: biografia

Żona słynnego projektanta mody urodziła się w 1958 roku. Jej rodzice – zwykli ludzie. Brak bogaci krewni Marina tam. Dlatego też pierwsza rozprawa może być łatwo rozwiane. Nasza bohaterka była w liceum. Przyniósł do domu cztery i pięć. Od dzieciństwa lubiła wyciąć i uszyć lalki ubrania. Przyciągnął ją i fryzjerstwo.

Nawet po opuszczeniu szkoły Marina Yudashkin nie mógł się zdecydować, co lubi bardziej. W rezultacie, zdecydowała się uczyć i fryzjerstwo i ubrania Wzór cięcia zawodu. Marina Yudashkin, którego biografia jest obecnie przedmiotem zainteresowania wielu, i nie mógł sobie wyobrazić, że w przyszłości będzie on użyteczny zarówno umiejętności.

Znajomość Valentin Yudashkin

W czasach sowieckich, ten zawód jako projektantka mody, po prostu nie istnieje. Valentine dzień zaangażowany w tworzenie wzorców do sukienki, bluzki i spódnice. W toku były najbardziej różnych materiałów. Coś przyniósł mu przyjaciół i krewnych. Marina poważnie zafascynowany sztuki fryzjerskiej. Wkrótce los przyniósł dwóch twórczych ludzi.

Ich znajomość się wiele lat temu. Marina i Valentine pracował w tym samym przedsiębiorstwie, otwarty w Ministerstwie branży mody. Nasi bohaterowie są często wysyłane w podróży służbowej w całym kraju. Jeśli uważasz, że potem zaczęli regularną biurowego romansu, jesteś w błędzie. Relacja opracowane później i były bardziej romantyczny charakter.

kontakty

Kiedy Marina Vladimirovna Yudashkina był członkiem reprezentacji Rosji na sztuki fryzjera, ona potrzebuje asystenta. Wkrótce znalazła go w twarz Valentine. Jako profesjonalny artysta, pomógł wybrać stroje dla fryzury. Początkowo młody mężczyzna i dziewczyna nie doświadczyć siebie trochę współczucia. Ale gdy poznali oczy i zrozumiał, że to było przeznaczenie. Ich romans opracowany z niewiarygodną prędkością. Valentin Marina i próbował jak najwięcej, aby spędzić więcej czasu razem. Oni objął i pocałował siebie jak uczniów. Marina udało się zdobyć jej matka Valentina. Kobieta w pierwszym dniu zdałem sobie sprawę, że jej przyszłą synową posiada cechy takie jak życzliwość i szczerość.

rodzina

Po 3 miesiącach po spotkaniu młodych zaangażowanych w przygotowania do ślubu. Valentin dokonał sam strój dla ukochanej. Okazało się, wspaniały, wszystkie żywe storczyki. Według przyjąć pana młodego nie powinien widzieć sukni panny młodej przed ślubem. Ale Marina i Valentin nie są przesądni ludzie. Nic złego z ich losem się nie stało. Para mieszkała razem przez ponad 25 lat.

Pierwsze trudności

Marina Yudashkin wiedziała, że jej mąż z zawodu jest niezbędne do komunikowania się z długonoga manekinów. Ale nie mogła stłumić uczucie zazdrości. Wkrótce wpadł na świetny pomysł – aby stać się asystent żona, jego prawa ręka. W tym Marina musiała zrezygnować z pracy Barber-stylista. W roli asystenta, krótko ona wykonywana. Dowiedziała się, że była w ciąży. W 1990 roku para urodziła uroczą dziewczynkę, który został nazwany Galina.

Niemal przez cały czas spędzony na dziecko Marina. Kariera ustąpił. Pojawił się ciężkie czasy. Problemy z implementacjami ubrania, stworzony Yudashkin. Aby nakarmić siebie i córkę, para byli zmuszeni sprzedać samochód i antyczne meble.

Teraz Marina i Valentina wszystko jest dobre. Ich znakiem towarowym Yudashkin Jeans jest niezwykle popularne wśród Rosjan i obywateli WNP.

skandal

Nie tak dawno temu, główne brukowce bohaterka stała Marina Yudashkin. Zdjęcia żona moda zostały opublikowane w czasopismach i gazetach wydawanych w milionach egzemplarzy. Kobieta oskarżona o zorganizowanie klubu hazardu. Później okazało się, że żona Valentin Yudashkin nie ma nic wspólnego z nim.

Dziennikarze nie są informowane na temat okoliczności wypadku i podsycana ogromny skandal. Okazuje się, że w grudniu ubiegłego roku przeszedł apartamentu Marina pewną rodem z Białorusi. Ale to był tylko figurantem. Ludzie, którzy osiedlili się w gwiazdę mieszkań, zostały sprowadzone do stołów pokerowych i automatów. Policja przeszukała mieszkanie po skontaktowaniu sąsiadów.