433 Shares 5599 views

Biografia, praca, życie osobiste i choroby Swietłana Surganowa

Swietłana Surganowa urodził się 11/14/1968 w Leningradzie. biologicznych rodziców, aby dać go w szpitalu. Do 3 lat Swietłana dorastał w domu dziecka, i została przyjęta przez kandydata nauk biologicznych w 3 lata – Surganovoy Liey Davydovnoy.

Dziewczynka dorastała twórczą osobę, dziecko uczestniczące w skrzypcach. Jego pierwszy skład, zaczęła pisać nawet w młodym wieku. Niektóre z nich zostały nagrane na albumach studyjnych niedawno, chociaż były one tworzone w dzieciństwie.

Pierwsza grupa C Surhanau zebrano w 9 klasy. Grupa istnieje od kilku miesięcy, a potem zerwała.

szkolenie

Po szkole, Svetlana idzie do szkoły medycznej, gdzie zbiera drugą grupę muzyczną, która mieszkała trochę więcej niż w pierwszym składzie. Zespół życie zapewnione ciągłe udział w różnych konkursach i festiwalach muzycznych.

Wkrótce Swietłana spełnia utalentowany muzyk, wykładowca w niepełnym wymiarze godzin w jej szkole medycznej – Petrom Malahovskim. Swietłana rozpuszcza stary zespół i tworzy nowy, ale tym razem z Piotrem, który jest coraz bardziej popularne w Petersburgu.

Grupa aktywnie uczestniczy w różnych koncertach, ale nie album studyjny, nie zostały one zarejestrowane. O istnieniu niej przypominają nagrania koncertowe.

Ta popularność Swietłana Surganowa nastąpił, gdy pracowała w grupie „Night snajperów”. Ona był bezpośrednio zaangażowany w tworzenie zespołu i to był skrzypek i wokalista.

W 2002 roku Swietłana opuścił grupę „Night Snipers” i zaczął występować solo, ale po pewnym czasie zorganizował nową grupę „Surganova i orkiestrę”

Choroba Swietłana Surganowa

W 1995 roku Swietłana poczuł ból w brzuchu. Od roku ukończyła studia medyczne, a następnie objawy sobie sprawę, że w ciągu mogą rozwijać onkologii. Strach usłyszeć diagnozę zmusił ją odłożyć wizytę u lekarza i wypić garści tabletek przeciwbólowych.

Z powodu bólu Swietłana straciła apetyt, zaczęła się schudnąć szybko.

W 1997 roku, odwiedzając przyjaciół, ona przypadkowo podniósł w żarliwej masy, a następnie poczuł ostry ból.

Swietłana przewieziony do szpitala, przeszedł operację, eliminując efekty szczepu w jelicie. Następnie w drugim etapie raka jelita odkryto, który działa natychmiast. Choroba Swietłana Surganowa zmusił lekarzy do resekcji jelita zrobić z rury na zewnątrz hodowlanej.

Kiedy obudził się po operacji, Svetlana jeszcze nie w pełni zrozumieć, co się z nią stało, i zaczął żartować z jej lekarz operowany.

Zrozumienie przyszło później, a wraz z nią strach nie dzieci.

powtórzony resuscytacji

Po 2 tygodniach, Swietłana zaczęła infekowania i został wysłany z powrotem do stołu operacyjnego.

Został on ponownie eksploatowany Swietłana Surganowa. Drugi resuscytacji przyniósł jeszcze więcej bólu fizycznego. Po dziewczynka zaczęła silny i ostry ból. Choroba Swietłana Surganowa przebiegała boleśnie dla niej. Ból był taki, że co 15 minut, musiał zmienić pościel, ponieważ stał się mokry od potu, a przeszywający silne środki przeciwbólowe, opiaty. Każdy ruch przyniósł wrażenie, że w żołądku pogrążone 1 tys. Noży.

Choroba Swietłana Surganowa kobieta przykuty do łóżka, leżała pokryta rurek, cewników, sond.

Surganova ze słowami, to było najstraszniejsze dni, że trwało wieczność. Wtedy we śnie widziałem jakieś koszmary, i że to było jej życie kończy.

Ona przygotowuje się do śmierci z powodu bólu wpadł w rozpaczliwym stanie.

W tych strasznych dni od jej bliskich przyjaciół odwiedzaliśmy i starali się jej pomóc zapomnieć o bólu i choroby.

Diana Arbenina, jej dawny kolega z „nocy Snipers”, czyta książkę Viktora Pelevina, natomiast rak pacjent Swietłana Surganowa próbował zasnąć.

Przychodzi do Boga

W czasie choroby Svetlana nieustannie modlił się do Boga i poprosił go, aby dać siłę uzdrawiania z chorób. Podczas drzemki czuła się tak, jakby mówiła do niego. Obiecała Bogu, że jeśli miałby uzdrowić jej raka, to przestanie przeklinać i zacząć czytać dużo.

Choroba Swietłana Surhanau jest uważany za krytyczny, myśli wiele osób, dla których są wysyłane do takich dolegliwości. Uważa się, że jej choroba nie została wysłana przez przypadek, ale z jakiegoś istotnego przełomu.

Pamiętała historie matkę i babkę, którzy przeżyli oblężenie Leningradu podczas II wojny światowej.

Swietłana mama powiedziała mi, że musieli stać w kolejce do godziny po wodę z rzeki Fontanka, gotować skórzane pasy, aby nie umrzeć z głodu.

I Swietłana, przypominając sobie te historie, inspirować i przestał być smutny o swojej chorobie.

inspiracja

W przebiegu choroby, Swietłana poznał historię aktorki – Glikerii Bogdanovoy, który miał taką samą diagnozę, a zatrzymany rury z żołądka. Ale to nie przeszkodziło jej normalne życie i na scenie.

Następnie S. Surganova sobie sprawę, że zbyt będą mogli żyć z nim i wyjść na scenę.

Swietłana wszedł na scenę po 3 miesiącach po drugim resuscytacji, ograniczony umysłowo – do 42 kg. Miała wielką słabość, że ledwo trzymał skrzypce w rękach, ale zagrać koncert w pełni zdolny.

Swietłana ograniczył się w ruchach, wolał działać, siedząc na krześle, a na brzuchu w torebce został dołączony, i to jest zdecydowanie sparaliżowany jej ruchy.

W tym stanie światła żyć długo 8 lat. Musiała powstrzymać się, siedzieć na ścisłej diecie.

Doprowadziło to do tego, że stała się ona mniej pojawiać się publicznie, wolę być sama.

Swietłana Surhanau życie osobiste, choroba, i wielokrotne operacje – często jest doskonałą okazją do żółtej prasy do napisania artykułu. Pisałem o tym cały czas, gdy była chora.

W ciągu tych 8 lat spędził kolejną operację 2, a ostatni – w jednym rzędzie było już piąty odbyła się w 2005 roku.

Jej pęcherzyka żółciowego usuwane, a wzdłuż rury z torbą do Svetlana chciałby wszystkich ludzi, aby w pełni skorzystać z toalety.

Po raz ostatni obudziła się z wielką nastroju i smaku życia. Zaczęła cieszyć się każdym dniem.

W końcu udało się zorganizować normalnej diety, jak wszystkich ludzi zdrowych i zaczął coraz częściej koncertują.

Swietłana Surganowa zaczynam myśleć, że pokonał chorobę.

Praca zespołowa „Surganova i orkiestrę”

grupa „Surganova i orkiestrę” została zorganizowana w wyniku fuzji z grupą Swietłana „North Combo”.

Brała udział w grupie śpiewaków, skrzypce i gitarę.

Ponadto, grupa składa się z następujących członków:

  • – bębny Sergei Sokolov;
  • klawiszach – Nikita Mezhevich;
  • basista – Denis Susin;
  • aranżer – Michael Tebenkov;
  • gitarzysta – Valery Thai.

Styl zespołu są mieszane gatunki:

  • skała;
  • latino;
  • elektronika;
  • trip-hop.

Pisze teksty lub Swietłana, czy przyjąć jako podstawę wierszy znanych poetów klasycznych, jak Achmatowa i Cwietajewej.

Pierwszy utwór „Surganova i orkiestrę” brzmiał on „Nashe Radio” w kwietniu 2003 roku i od razu dostał się lider listy przebojów.

Drugi utwór, „Murakami” – zabezpieczenie sukcesu grupy, tak jak w przebojów trwała 6 tygodni na pierwszym miejscu.

W tym samym miesiącu „Surganova i orkiestrę” został po raz pierwszy wykonany w Petersburgu, a miesiąc później – w Moskwie.

Pierwszy album ukazał się w czerwcu tego roku. Debiutancki album został nagrodzony „Złotą Record”.

W sierpniu „Surganova i orkiestrę” wystąpił na festiwalu „Inwazja”, a następnie otrzymywać zaproszenia od rocznych stać jej tradycyjnych uczestników.

W 2004 roku grupa dostaje 1 nagrodę od magazynu Fuzz do piosenki „Murakami”.

dzisiaj

Do tej pory zespół wydał wiele więcej przeboje i albumy, występował na wielu znaczących festiwalach, wielokrotnie zajmowały pierwsze wiersze różnych listach przebojów i otrzymał nagrody w różnych kategoriach.

Grupa istnieje do dziś, ale z kilkoma nowym składzie.

Tak! To Swietłana Surganowa! Biografia, z pełnym choroby leczyć naprawdę inspirować jej wiernych fanów.