379 Shares 2208 views

Park wodny „Golden Beach” Anapa – centrum rozrywki dla całej rodziny

Anapa – jest jednym z najbardziej popularnych kurortów nadmorskich terytorium Krasnodar. Każdego roku, tu ogromną liczbę turystów z całej Rosji i wielu krajach sąsiednich. Taka popularność nie dziwi – piękne plaże, ciepłe morze, ogromna liczba kawiarni i restauracji dla każdego smaku.

Jeden z najbardziej znanych centrów rozrywki – park wodny „Golden Beach” w Anapa. Każdego lata, przyciąga nie tylko turystów przebywających w mieście, ale także turystów, którzy mieszkają w okolicznych miejscowościach.

o parku wodnym

Doskonała alternatywa dla zwykłego plaży – park wodny. Anapa – wielki kurort dla rodzin, a to nie jest zaskakujące, że jest on postanowił zbudować duży kompleks z rozrywki dla dzieci i dorosłych. Miejscowy park wodny został otwarty w 2001 roku. Stało się popularne dość szybko, ponieważ takie ośrodki w tym czasie były nowe do całości terytorium Krasnodar. Od tego czasu, park wielokrotnie zmodernizowane, tak teraz nie jest gorsza od wielu podobnych centrów rozrywkowych. Jeśli wierzyć opinie turystów, „Golden Beach” nie jest gorzej niż obcego waterparks.

Rozrywka dla pełnoletnich

Jeśli planujesz odwiedzić park jako rodzina, uważnie limitu wiekowego dla każdego atrakcją. Chodzi o to, że ślizga się „tylko dla dorosłych” są podzielone na dwie grupy: 10 i 12 – w wieku turystów, odpowiednio. Przejażdżki można przejść z chodników, gumowym pierścieniem lub bez użycia specjalnych narzędzi.

Dzieci starsze niż 10 lat, park wodny „Golden Beach” w Anapa oferuje zjeżdżalnie „Twister”, „węzeł” i „Pętla”. Byli już obchodził swoje dwunaste urodziny, może odwiedzić wszystkie atrakcje, w tym ekstremalnych. Najbardziej interesujące dla poszukiwaczy mocnych wrażeń będą zjeżdżalnie, „Black Hole”, „Lampa Aladyna”, „Kamikaze” i „Kamikaze-extreme”. Co ciekawe atrakcją „spływ rodzinny”, który odbywa się zejście w pięć tratwy. Istnieje wzgórza i cichy – „Yellow River” (najwolniejszy i najbardziej zrelaksowany), „Boa” i „Spirala”.

Park wodny „Golden Beach” Anapa posiada 7 basenów, z których jeden utworzone przypływ burzy. Kilka sztuczne zbiorniki połączone.

dziecinne sportowe

Najmłodszy odwiedzający centrum rozrywki będą zachwyceni głębokości brodziku zaledwie 0,4 metra. Dla starszych dzieci istnieje cały obszar rozrywki – „Treasure Island”. Wszystko jest tam do gry w wodzie; slajdy i mokre labirynt – jest ulubionym zajęciem tych, którzy po raz pierwszy przyszedł do parku wodnego. Anapa ( "Golden Beach") oferuje kilka niespodzianek. Na przykład, strefa dziecko w odstępach co 10 minut ukazuje się toczenia beczki z wodą. Również dzieci są zaproszone do jazdy na rollercoaster, „pianka dzieci” i „Dragon”. Dość często w obszarach dziecięcych jest program rozrywkowy z udziałem profesjonalnych artystów i animatorów. Starsze dzieci mogą zrelaksować się w „dorosłej” obszar z rodzicami.

Uwaga: park wodny – otwarty, a woda nie jest podgrzewana. Skupić się na warunki atmosferyczne i temperatura powietrza, zamiar odwiedzić to miejsce.

infrastruktura

Godna pod każdym względem Anapa park wodny. „Golden Beach” – to nowoczesny kompleks, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. W pobliżu wszystkich atrakcji obsadzone przez instruktorów, którzy są gotowi do rozmów na temat stosowania zasad i pomocy operacyjnej w trudnym czasie. Wielu turystów spontanicznie decydują się odwiedzić park wodny. Zwłaszcza dla osób, na terenie ośrodka znajduje się sklep, gdzie można kupić stroje kąpielowe, opalenizna, ręczniki i inne drobiazgi. Co jest szczególnie miłe – korzystanie z leżaków i parasoli – za darmo. Istnieje również wygodne siedzenie.

Każdy wie, że po długiej kąpieli w wodzie i pływać bardzo głodne. Park wodny „Golden Beach” Anapa ma wiele kawiarni i restauracji na każdy gust i kieszeń. Można nie tylko szybko zjeść i ugasić pragnienie, ale również zjeść pełny obiad lub kolację.

Anapa, park wodny: opinie i koszty

Wstęp do parku wodnego pozwala na nieograniczoną liczbę razy na przejażdżkę jakieś przejażdżki. Dla klientów centrum rozrywki są darmowe leżaki i markizy przed słońcem. Cena biletu zawiera ubezpieczenie i wynajem komórek pamięci.

Zamówienia w restauracji i zakupy w sklepach z pamiątkami są płatne osobno na cenę. Bilet dla dorosłych kosztuje 1000 rubli, dla dzieci, których wzrost był mniejszy niż 135 cm – 500 rubli. Dzieci poniżej 5 roku życia mogą przejść za darmo w towarzystwie rodziców.

Większość opinii są już na wakacjach w tym parku wodnego, pozytywnie. Niektórzy mówią, że nawet najbardziej ekstremalnych roller coaster nie jest tak strome i wysokie, jak w innych ośrodkach. „Golden Beach” jest uważane za idealne miejsce na rodzinne wakacje. Spędzić wakacje w Anapa, kompleks ten należy odwiedzić.